Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kipufogón pl. egy aszbeszt szalag segítene, de nekem jobban bevált a paszta. (Igaz nem szeretem a pasztákat alkalmazni, nem is szoktam, de ez jó. Autós boltban vettem, be kell kenni, hőre keményedik. Ha jól emlékszem 7-800Ft egy tubusnyi. [Mint egy jól megtermett fogkrém tubus...]) A bowdennel kapcsolatban mire gondolsz? Gyárilag van egy elosztó a bowdenen. A karral egyet húzol, de az elmegy 2 felé, az 1ik a karbira, a másik a keverőre. Ne add fel a bekötését, megéri! Üdv; Zoli

UI: Nálam találsz alkatrészt, több ilyen motort is bontottam, tekintsd meg eladó hirdetéseim. (Ennél több van, de kevés az időm hirdetgetni...) http://www.vatera.hu/listings/...
hello mindenki
egy 80as vizes mtx em van és lenne két kérdésem:
-az első, hogy vissza szeretném kötni az olajozást, megvan hozzá minden és az lenne a jó ha vki fel tudna rakni egy képet, hogy neki a bowden hogy van bekötve
-a másik meg h a kipuból visszafele nyomja a füstöt vmiért és nincs hozzá rendes bilincsem h a dobot és a rezót normálisan össze tudjam illeszteni
válaszotokat előre is kösz
aham, mondtam, hogy egy 125 szeretnék van pár, majd most pénteken megyek körbenézni. 4 van amit megnézek, azt majd kiderül
Talpra állítottam már a gépet, csak még a tűszelep sz_rakszik, megcsináltam a karbantartásokat, most járatgatom. Még kell rá költeni, ha megérdemli meg is kapja. A csapágyakat cserélni kellett meg a főtengely is kuka, a fúratást félretettem elfogyott a pénzem.
Látom keresgélsz. Üdv Jena
?
Nem egy két hete adtad el az MTX-et?
Aham!Nagyon jó motor tipus tuti,csak ne lennék pénz hilyán,akkor rendbe szedném és meg is tartanám,de ezt teszi a munkanélküliség!
Nem rég kezdtem el motorozni. Eddig egy Honda MTX 80 tanultam meg. Nagyon megtetszett ez a fajta moci, könnyen kezelhető és nem nehéz nekem megtartani! Most váltani szeretnék nagyobbra! Illetve tavasszal megyek letenni a motor jogsit is.
Mondom nem néztem a nevet! Nevesetek ki!
Hát most nagyon besültem ahogy nem néztem a nevet! Már én is csak nevetek magamon! Legalább adtam okot a nevetésre! ......
Nem gondoltad? szerinted férfi nevem van ?
Nem is figyeltem a nevét! Az írást néztem na Legközelebnézem a nevet is mert besülök megint!
A Récsöl-ből mire következtettél?
Hupsz! Nem is gondoltam hogy nő vagy! És motoros! Akor előny a renrőrökel szembe,mert azokat nem álitgatják ugy meg motoral! A mázlista!
Tudod, én nő vagyok és szőke Amellett pedig rendesen, aranyosan közlekedem közúton Csak terepen gyakorlatozom
Lehet hogy szerencséd volt,de a 80-ast még el is nézik jobban,de a 125-re harapnak,onan is tudom hogy van a rokonságban 1-2 rendőr!
az a legkevesebb. De amúgy a sok motor lopás miatt vadásszák, nem azért mert 50 vagy 125. Engem még sosem állítottak meg pedig a városban közlekedtem sokat a 80 köbösömmel.
Ja mugy mivel 125-ös és papirok nélküli,igy nem lehet forgalomba helyezni,elég kocckázatos turázni egy ilyenel,akár van rajta index......stb akor is!Haveromnak 50-es rx-e van és mindig meg állitják,vázszámot nézik motort,be is mondják a központba...stb.már ki van akadva miata hogy menyire vadászák!Azt mondja inkább nem is cseréli 125-ösre,mert elég hamar bukta lenne!De ha van ismerősöd aki áttudja ütni 50-nek akor jó!Hengerbe nem szerepel ennek hogy hány ccm,csak a vázszám alapján tudják beazonositani!
Tank ép,teleszkópok jók,a váz is az,kivéve bal oldalt a hátsó nyulása,az előző tulaj barbár módon hegesztete fel a kipufot és kicsit ott elhuzta,de ez se a futómühöz,se a kezeléshez nem befolyásol,csak esztétikai baj,de javitható!Ha kel lefényképezem és felteszem!
Én túrázni akarok vele menni. Mindenhol, vagyis mivel rendőrök sajna vannak, világítás-index dukál, ha nem akarok fizetni Van egy ismim, megkérdezem tőle mennyiért tud hozzá cuccokat beszerezni- 1-2 napon bellűl válaszolok. A váz- tank-lengéscsillapítók milyen állapotban vannak?
Adhatom hozzá ezeket is,több ezer ft érték,még power is bene van,váltó és berogó tengely és egy főtengely ékel meg amik a képen vanak!
Minek halgasak el bármit is,úgy is ha jön valaki kipróbálni,rögtön észre vesz mindent!Szóval nincs értelme!Nekem sajnos mivel munkámat vesztetem nincs pénzem rendbe teni!De ha rendbe teném akor dupláját érné,és nem kéne anyit költeni rá,igaz én nem számolom bele az ilyeneket mint müszerfal!Hegyre való gép ez nem utcára,oda meg max világitás kell előre az is ha esetleg rásötétedik az embere!Más minek oda,több hibaforás lehetőségnek!
Helló!Hazudnék ha azt mondanám nincs csörgése,az van,de nem nagy!A váltója tökéletes,minden fokozatott könyen vesz és nem is dobálja,soha nem volt bajom vele!Hidegen rugásra nehezen indul,de már nem is szoktam rugdosni,inkább rögtön tolok rajta egy kicsit és ketyeg!De melegen mindig indul 1 rugásra!Cserébe simson,robogó,dualcouros pc(Ha nagyon fain akkor rádobom az enyémet)Szerszámok(Furó,flex,hegesztő...),Papir nélküli autó!Akár telefon is..........szinte bármi szóba jöhet,akár több kis dolog is!
a Motor milyen állapotban, van, mármint az nem gáz, persze ha ráfér egy alap tisztítás, de, azt kellene-e javítani? Van -e csörgő zörgő hangja, váltóhiba stb. Illetve mi érdekelne cserébe?
Ja igaz ez jobban megéri,de engem csere is érdekel,és szinte bármi,ha olyan dolgok kp-ba se kerül a moci!Akár több dolog is jöhet!