Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én pedig kilométerórát vagy fordulatszám mérőt keresek.
Sziasztok!
Honda MTX(léghűtéseshez) keresek szívócsonkot.Gyári karbihoz úszót,több méretű főfúvókát,szívató kart.Akinek lenne kérem szóljon.
E-mail:laszloadam4@gmail.com ide várnám az ajánlatokat.De természetesen itt is írhattok.
Üdv.!
Rendben.
Az jó. Békésen a szüleim laknak egy a főtérről nyító utcában (Karacs Teréz). Holnap kiderül mi lesz.
Mezőberényi vagyok, Békéscsabára járok nap mint nap suliba, sokszor megyek keresztül Békésen... Te merre laksz? Nem hinném, hogy baja lesz a motornak. A vészleállító jó?
épp nemrég szólt egy ismerős, hogy, lehet, hogy tud szerezni. de ha nem, tuti kellene. Egyébként széthúztam a zöld vezetéket és beindult. Elromolhat valami, ha így megyek vele, ha igen, miért?
Egyébként békési vagy?
Szia! Nekem van gyújtáskapcsolóm, ha kell 5000Ft. Ezzel tudod a motort is lezárni, én nem venném le róla véglegesen... Nézz szét a cuccaim között: http://www.vatera.hu/listings/...

Itt a gyújtáskapcsoló: http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Van még sok cuccom, valamivel több annál, mint ami meg van hirdetve... Ami kell írd meg nyugodtan... Üdv; Zoli
Szia Ády! Igazából főtengelyem már elkelt,van egy dugóm, hengerem alapméretes lehet fúratni./10.000ft / Nem évjárat függő a fúratás, Szia
Friss MTX 50 tulaj vagyok, és máris van egy gondom. Elrontottam a gyújtáskapcsolót úgy, hogy használhatatlan. Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne kiiktatni az áramkörből, melyik vezetékeket kell összekötni, hogy folyamatosan legyen gyújtás? Nincs akku a gépben. Van valakinek leírása (manual) a motorhoz?
Hali Garo69!
Mennyiért vesztegeted el a hengert?Igazából nekem komplett főtengellyel együtt levő hajtókar és dugó kellene...Csak azt nem tudom hogy ezt a '83-as évjáratú mtxnél lehet-e furatni(felszabályozásként)a hüvelyt?
Üdv:Ády
Ui.:majd lesz kép is hogy milyen állapotban vannak a cuccaim...
Rendben van, tudom hogy zajlik.
Amindt megjött a kép,hogy lássam mit veszek,akkor küldöm a pénzt.Természetessen amindt odaért a lóvé,akkor küld el a cuccot.A jövő hét második felében nem leszek itthon,így legkésőbb kedden rendezem.Üdv:Laci.
Igen, tudom, hogy milyennel arra gondoltam, hogy nem ismerem az állapotát... Azóta láttam, de még nincs itt. 50-es karbi, szerintem jó lesz, talán felújítom, mert jogtiszta lenne, használhatnám nyugodtan.
üdv az gyári mtx-karbi nekemis ilyenem van.
heló érdeklődnék. szeretnék egy 125-ös motort venni.Az MTX jutott eszembe.most egy 80-ast hajtok.na visszatérve. szerintetek megéri? hallottam még arról is h a 2-es beszokott dögleni és nehezen veszi. ennek ellenére szerintetek vegyek? max 130-at akarok rákölteni.
Rendben, ha előre elküldöd a csumeszt, akkor összesen 2000Ft lesz. A pontos postai címem: Báthori Zoltán, Mezőberény, Kereki utca 64, IR: 5650

Holnap jelentkezem. üdv
Hali,nekem van hengerem,karbim,elsőtelóm.
Köszönöm,de egyenlőre nem,mert szűkös a keretem.Akkor holnap várom a képeket,és egy póstacímet is,mert ha jók a gumik,akkor másnap feladom a pénzt a póstán.Sajnos a bankba nem érek oda,ezért kell a póstacím.
Holnap tudnék! A kerék érdekel?
Oké.Esetleg egy képet tudnál küldeni róla a setle@t-online.hu-ra,vagy a setle@citromail.hu-ra?A többit ott rendeznénk.Előre is köszönöm.Üdv.Laci.
1500-ba egy párat? Amúgy nem üt az első felnid? Van ha kell... Üdv, Zoli
Helló.A képeken látom,hogy van első lábtartód mtx-re.A múltkoriban már értekeztünk egyszer róla.Most újra aktuális lenne számomra.Lényegében csak 2db lábtartógumira lenne szükségem,mert a tartóvasak megvannak.Érdeklődnék,hogy ha jó állapotúak a lábtartógumik,akkor mennyiért lehetne megboltolni?Erre a vasra kéne.Ez egy HD09-es mtx r2-es.Üdv:Laci.
Felvettelek
Csak a szám a lényeg? Mert van egy, ami szar volt, mármint össze-vissza volt hegesztve, szétvágtam, hogy kisebb helyet foglaljon. Vegyél már fel MSN-re kérlek! bzoltan94@indamail.hu Ott beszéljük meg...
Nagyon franko mind!Ha lehetne én a 3.-at választanám,az tök szimpi.
Azt lehetne hogy a tank alatt elvágni és ugy feladni?Tesom megcsinálná nekem a hegesztést itthon.Igy is kifizetném az 5 ropit,igy a posta is elhozná könnyebben...Lényeg a vázszám meglegyen..köszi