Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HD08-asok, hirtelen képem csak úgy van, hogy még nagyjából össze vannak rakva... Berakom mind a 3-at, a különbség, hogy amelyikből csak egy van az vastagtelós volt, meg van hátsó lábtartó felfogatás a vázon..... Csinálok még képet, ha kell. Mind vizes. Üdv
Vizesé lenne az jobb volna,de ha nincs az se baj.
szia...az nagyon franko..estleg képet tudnál dobni roluk,ha nem gond?
Persze ha nincs az se baj.Mindenképpen érdekel....Milyen fajták?HD08 vagy HD09?

köszi
Szia! Nekem van vázam, teljesen lecsupaszítva, adásvételivel 5000Ft, törve, hegesztve nincs, de még 1x átnézem, ha kell! Egy festést viszont elbírna! Van több is, mind papírral, 2 fajta van, az 1ikből csak 1db, a másikból 2db. Ha kell lengővilla, tengely vagy valami hozzá az is megoldható... Jobb lenne személyesen, én Mezőberényi vagyok, de akár postázni is tudom, MBX vázat már adtam fel... Üdv; Zoli
Elvileg lesz a héten nekem is egy elado karbi MTX 125-höz(Japán),csak a szivato hiányzik belöle...ha itt lesz irok részleteket ha érdekel vkit...
Hali!
Keresek egy 80as mtx vázat lehetöleg adás vételivel.üdv.
Sajnos nincs kilátásban 80as... Üdv; Zoli
Oké.Köszi mindent.Nagy király vagy!
Akkor ha tudsz 80-asra karbit az érdekel.Most azzonnal nem fogok venni másikat úgy se.Írtam már itt a fórumon,hogy kb. 95%-alékosan üzemel a jelenlegivel.Mivel nem versenyzek vele így nem sűrgős,hogy újat vegyek.
További szép napot!
Üdv.:
Laci
Szia!
Nem sértettél meg! Hirtelen nem tudom miért hittem, hogy MT5-ös, talán mert néztem a hirdetéseket és láttam pár olyat... Abban igazad van, hogy nem tudom milyen az a karbi amit adnék, csak az állapotáról látnám, természetesen kiteríteném, hogy megmutassam, de akkor felesleges, mivel hülyeség rátenni a 80-as motorra! Nézd el nekem, hogy hülyeséget beszéltem! Ha úgy látod vedd meg az újat, én a gyáriban jobban bízok, de lehet hogy csak egy rögeszme a Simós korszak óta...

Sok sikert hozzá! Üdv; Zoli
Szia Zoli!
Ne viccelj velem nézd meg a képeim,meg nem ma üzletelünk először.Az enyém 78ccm.
Tehát ennek függvényébe ajálj bármit.Azt mondtad nem egyforma van az 50-esen és a 80-ason.Akkor ne gyere nekem olyan dumával,hogy újat nem vennél.Nem szertnék olyan venni ami olyan mint a jelenlegi karbi(vagy ne adj isten még rosszabb).Megtaláltam milyen kell rá gyárilag.Abból találtam újjat kb.annyiért amit szeretnél kérni a használtért(sacc/kb.).Akkor miért mondod,hogy nem vennél újat.Azt se tudod milyen az a karbi amit eladsz.Hiszen nem te használtad.
Én mindenképpen ki szeretném próbálni ha frankó akkor megveszem bármit kérsz érte.Viszont ha nem jobb mint a mostani akkor egy fabatkát se ér nekem.
Sajna de ez van.
Remélem nem sértettelek ezzel meg.
Üdv.:
Laci
50-es a motor, 50-es a karbi. A tiéd nem 50-es? Igyekszem mihamarabb beintézni... Üdv; Zoli

UI: Üzlettől függetlenül mondom, hogy én újat nem vennék........
Szia!
Oké.Nekem ráér.Az a baj,hogy te mondtad,hogy az 50-esen egész másik karbi van mint a 80-ason.Ha megvan és bontod akkor szólj.Az árat te mond meg.Ha minden igaz találtam jó áron új karbit is.De megvárom a véleményed.
Kösz,hogy szóltál.
Szép estét!
Üdv.:
Laci
Ma voltam a gépért, de amikor odaértem, akkor közölte, hogy ma nem tudja elhozatni, majd jövőhéten, szerintem péntek lesz belőle. 50-es a gép, mint kiderült, úgy láttam jó a karbija, ha kell mennyit érne? Még nem biztos, hogy bontás, csak azért...
Ahelyett hogy állatok módjára beszéljetek egymással, egyezzetek meg rendesen, vagy hagyjátok egymást békén! Biztos vagyok benne, hogyha személyesen ismernétek egymást semmi bajotok sem lenne...
,,Öcsi"?
Na akkor figyelj te taknyos orrú csöves csóró fasz!
Én mondtam vmit de te nem éltél vele most meg itt sírsz és engem fikázol?
Ha vmi olyan jellegű problémád van amit csak személyesen tudunk megbeszélni akkor ne szégyeld megadni a címed és hidd el elmegyek de ez h itt net-huszárkodsz arra vall h egy beszari kis hülye gyerek vagy,aki a csodálatos internet biztonságából mer csak dumálni.
Remélem észhez térsz és elgondolkozol magadon...
Köszi.Először is nem vagyok a barátod!Nem hisztiztem csak azt írtam hogy nem ezt a gumit mondtad.De jó lett volna.Én írtam neked hogy írd meg hogy tudjuk rendezni a postaköltséget,de te ba...tál vissza írni.Tehát ha valamit ígérsz öcsi akkor tartsd is be azt.Elég szar dolog az ember szájából segget csinálni.
Hali.
Érdekes gyerek vagy te,hisztizel h nem is olyan a gumi +ilyesmi most meg küldjem el...?
Hát,,barátom"én felajánlottam neked INGYEN egy gumit de nem éltél a lehetőséggel így ezt már baszhatod.
Hülye egy természetem van tehát nem kapod meg most már!
Bocs de ez van.
Üdv.Akkor el tudod küldeni a gumit.Hogy legyen a posta költségnek a rendezése?
drotosvectra@gmail.com ez a címem
Üdv mindenkinek! Honda MT50-hez vettem első lánckereket de viszont a felfogatással van egy kis problémám ugyanis nincs meg, nem tudom hogy néz ki a gyári. Ha esetleg valaki tud ötletekkel szolgálni azt örömmel fogadom! Előre is köszönöm...........
Ha valakinek esetleg 200 ccm-es hengerre lenne szüksége!

barinkamotor.hu
Talán van gyárim is, 30/35ös, de szerintem vegyél újat, biztosan találsz!

Üdv; Zoli
Az nem jó.Nekem 35/35W-os kell.
Azt hittem van neked gyári.De ha nincs akkor nem kell.
Találtam újat,gyárit.Csak gondoltam meg kérdezem neked van-e és mit kérsz érte.
Kösz a választ.
Üdv.!
Képet tudok csinálni, ha kell, de ha van ott Obi, vagy egy autós, motoros bolt, ott kapsz ilyet. Halogén izzó, szerintem 50/55W-os.... 500Ft körül van újonnan.
Mennyit kérsz érte?Tudsz róla képet küldeni?Hány wattos?
Üdv.:
Laci
Van, de csak olyan, amilyet boltban is tudsz venni.