Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"majosra"?
Hol laksz te?
Üdv.!
Köszönöm a kommenteket, de holnap elmegyek majosra és veszek egy nem rá való de szívocsonk gyártásával felszerelhetô nagyobb karbit, ha szopni kell legalább legyen egy kis teljesítménynôvekedés is.
kösz, van is egy simós haverom, megkérdem tőle
A komplett motort megvettem tőle, de pl. a fejidom, az oldalidom, ez meg az nem volt már meg vele...
Egy kis javítás...

,,A BZoli szerint Simson Karbi jó lehet.'' -- Nem a karbi, hanem az úszója, lehet hogy csak elírtad, nem tudom, csak hogy ne értse félre senki...
Szerinted mivel csesztem el egy egész napot?
Az úszószintet nem lehetett beállítani úgy,hogy ne folyon.Vagy folyt,vagy nem engedte be a benzint a karbiba.Az a baj,hogy a simsonon függőlegesen áll a karbi.A Hondán meg ferdén.Gondolom a Simson karbinál úgy van tervezve,hogy függőles állásban áll.
Normál esetben a simsonkarbi nem folyik, csak ha nincs beálíltva az ufószint.
tavaly adtam el egy tökésleteset.
Szia!
A vaterán 2 héttel ezelött még volt új:
http://www.vatera.hu/uj_gyari_...
Ha jól látom még nem adta el.
Csak nem hosszabította meg.
Kérdeztem tőle,hogy van-e még neki.Várom a választ.
Egyébként igen csak hiánycikk eléggé "elkopott" típusú moci ez már.
A BZoli szerint Simson Karbi jó lehet.
Erre csak azt tudom mondani én azzal vettem az én mocim.Ment vele(miután beállítottam)frankón.Csak folyt belőle az úszóháznál a benya.Feltettem egy másikat az is folyt.Egy napig szenvedtem vele de nem sikerült beállítani úgy az úszó szintet,hogy ne folyon.
Lehet,hogy egy zsír új karbi nem folyna de én nem mertem venni így láthatlanba.Aztán eg ymásik sráctól vettem Dellorto PHBA 16-os karbit.
Ez neki is MT-n volt használva.http://www.google.hu/imgres?im...
Talátam ilyet ez Honda dio-ra való Csak nekem nem autómata szivató van rajta.
Ezt sierült frankón "belőni".Nekem most is ezzel megy.Ebből szerintem tudsz venni használtat is.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv.!
Hááááááááát...........nem is tudom,honnan
Ha jól tudom valami Zolitól vettem a vaterán
Itt vetted ezt?
Gondolom jó pénzt csináltál belőle.
Jól nyomod
TALÁN a Simsoné jó lehet és TALÁN ahhoz tudsz is venni...
Ezt nem értem... Miért sült be? Nem a hajtóműolajról van szó?
Szia! Nekem volt, de hamar elviszik, szóval ha látsz és kell, gyorsan le kell stoppolni. Hogy lesz-e még azt nem tudom, ha lesz biztosan hallasz majd róla, ha olvasod a fórumot... Amúgy, ha tökéletes 10-12be mennek használtan... Üdv; Zoli
Mennyi pénzt kéne megvirítani egy mt karbiért?
Mert miután végighívtam az összes bontót minden motoros boltot, minden magánhírdetôt aki szerint neki minden van mt-mtx-hez és nem találtam, rászántam magam hogy megveszem az újat 19000ért akik közölték, hogy elfogyott.
5 nem vagyok egy "öreg" szerelô de öt éve ez a szakmám és kijelenthetem, hogy magyarországon nem lehet találni mt-mtx80ra karbit.
Aki esetleg rámcáfolna annak hajlandó vagyok felajánlani, hogy megvendégelem egy éjszakára az ország legjobb kuplerájában... :D
Üdv.Van valakinek eladó 18" 100/90 es cross gumija?Köszi
Üdv mindenki!
nincs vkinek véletlenül elfekvőben a karbi tetején lévő cucc amibe a gázbowden belemegy? életmentő lenne...
(vagy esetleg nem működő karbi, de a tetején rajta van az az izé )
A váltó olajra gondolt nem?
ja csak be ne süljön.megjártam a géppel,széttörtek a gyűrűk meg nincs hozzá dugattyú,úgy hogy öntetnem kell hozzá ujjat és fúratni.azért köszi csaó
Én még nem használtam. Bemelegíted a motort, leengeded az olajat öntesz bele ilyet járatod, majd kiengeded amennyire csak tudod, majd mehet bele az új olaj, de nem biztos hogy így köl. Üdv
köszike,esetleg te használtad már blokk mosásra,ha igen leírhatnád hogyan kell kimosni a blokkot vele.üdv
nem tudja valaki hogy a motor blokkot mivel lehet átmosni?
Jaa, én azt HITTEM, hogy SEHOL SEM találsz hozzá...
Sajnos el kell keserítsenelek.Én találtam jobbat:
http://e-motorparts.addel.hu/d...
Itt azért olcsóbb :)
De azért kösz a segítséget.
Ilyen gumi még jó lenne hozzá:
70/100-19 C11 mitas
Az volna jó ha találnék hozzá használtan jó állapotut.
De sajnos nincs sehol.
De azért kösz a segítséget.
Üdv.!