Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Valakinek nincs eladó idom szettje? Honda mtx re kellene. De olyan érdekelne ami nincs festve, gyári műanyag színű. Fehér, Fekete, vagy Piros. Hátsó lámpa is érdekelne mtx-re. Ha valakinek van írjon, és küldjön képet róla: tothimre123@citromail.hu-ra.
Köszi a választ
hello mindeni nem tudtok nekem muanyag idom beszerzeseben segiteni 1 honda mtx 125 kelene a tank meleti idom mert az enyemek serültek de 1993 mtx hezkelene .
Jó rendben, akkor majd küldj róla képet.... Előre is köszi!..
Szia!
Nekem Honda MT-m van.Ha gondolod azon holnap neked le tudom neked fényképezni.
Üdv.!
Szia!
Nem csinálsz vele kárt.Én is úgy használom.1:40-es keveréket használj és akkor nem lesz gond.Tudod 4 liter benzinbe 1dl olaj.
Minden jót!
Üdv.!
sziasztok !
nekem van egy 80 as léghütéses mtx em
az a gondom hogy az olaj ahol bemegy a szivatyuba letört a pöcök .
ha én keverem az olajat és ugy használom akkor nem csinálok vele kárt ?
A bölcsőn lévő bilétára gondoltam... és ha lehet mtx vagy crm... de mind1 csak egy képet küldjön valaki... (a fajtán belül..)
Hali. Megint én vagyok. Valaki akinek meg van még az küldjön már egy képet az -alváz bilétáról- hogy hogy néz ki (cm3 persze mind1) mert én már úgy vettem hogy nem volt rajta.. És tudni szeretném hogy hogy néz ki! Valaki fényképezze már le és küldje már el az e-mail címemre: tothimre123@citromail.hu.. Kérek bárkit aki olvassa nem egy nagy kérés, csak egy fénykép és egy e-mail... Légyszives valaki küldjön már képet hogy hogy is néz ki... Nem hiszem el hogy senki sem olvassa ezt... Erre gondoltam (csak ez egy 250es mz-jé... és a hondájé más persze!...de csak ezt találtam..) Valaki küldjön képet! Nagyon megköszönném...
Üdv mindenkinek.Keresek egy 2000 es Honda HM CRE 50 es motorhoz sztendert.Ha van valakinek arra vevő lennék.Ami van rajta az univerzális és sajnos nem nagyon bírja.Köszönöm a segítséget.
Helló. Javítanék az előző hozzászólásomon! Honda Crossz 50 es papírjai kellenének nekem. A típus és az évjárat mind1. Csak hivatalos okmány legyen egy 50cm3 hondáról (külföldi vagy magyar)! Ha valakinek van kérem írjon mert fontos és sűrgős! E-mail címem: tothimre123@citroamil.hu. de ez az előzőben is benne volt... Ha van írj, az árát e-mailbe megbeszéljük!
Helló. Engem érdekelne egy mtx 50 es váz gyári papírjai (külföldi okmányok) megvételre!. Évjárat mindegy... a lényeg hogy mtx 50es papírok legyenek! Ha valakinek véretlen van (mert megmaradt egy motorról, vagy bármi..) akkor engem érdekelne! Megvenném. Itt az e-mail címem kérlek írjon akinek van mert sűrgős! tothimre123@citromail.hu
BÚÉK mindenkinek!
Hali! Nincsenek benne a gumipogácsák, de eddig sem voltak és nem rezonált! Egy videót tudok készíteni amibe lehetne látni és hallani ha esetleg abból tudnátok segíteni!

U.i.: Valaki megmondaná, hogy ez miféle henger+hengerfej? mert egy képet sem találtam aminek ilyen henger és hengerfeje lenne! Le lenne esztergálva vagy esetleg valami tuning henger lenne?

A választ köszönöm!
A henger lamellái között bentvannak a csillapító gumipogácsák?
Nem tudom, hogy elötte volt-e neked, de lehet csak most jött elő.
Rezgésdinamikai szempontból van rá esély, hogy a hiányzó fogaskerék miatt rezonál de ez elenyészően csekély.
Azt elfelejtettem írni, hogy egy bizonyos fordulatnál csinálja. kb 3000-6000 között.
Hali! Köszi a válaszokat! A motort most festettem le! Teljesen szét volt szedve darabokra, de már összeraktam és ugyan úgy rezonál, ezért gondolom, hogy az olajpumpa fogaskerék hiányától van.. A jelek stimmelnek de csak 2 fogaskeréken találtam jelet!
Ha a blokk rezonál az lehet attól, hogy a kiegyenlítő tengely nincs jól pozicionálva, annak is jelen kell lennie, azthiszem összesen 3 jelnek kell jó helyen lennie. Ha az jó helyen van akkor a henger és a hengerfejben a lamellák közé be kell tenni azokat a gumipogácsákat attól is szépen rezonálhat a blokk.
Ha nem a blokk rezonál akkor valamilyen csavart nem húztál meg a mocin vagy 2 fém összeér valahol.

Ennyi jutott hirtelen eszembe.
Szia!
Attól,hogy nincs benne nem biztos,hogy rezonálni kellene neki.
Nekem sincs benne már évek óta mégse rezonál.
Üdv.!
Hali! Köszi! Akkor ha valakinek van ilyen műanyag olajpumpa meghajtó fogaskereke akkor vevő lennék rá!
üdv valaki mondja már meg h menyit termelhet a világító tekercs ha nincsen rákötve sehova. nagyon sürgős lenne írtam már de nem válaszolt senki.. S.O.S
szerintem befolyásolhatja mivel az nem véletlen van mű anyagból, minden jel legyen pontosan a helyén......sajnos nekem nemhiszem h van olyan fogaskerekem, de körbenézek....
Hali!Keresek Honda MT80-ashoz olajpumpa meghajtó fogaskereket (műanyag)!Valamint Attól rezonálhat a motor,hogy nincs benne ez a fogaskerék?Mert javítás közbe sikeresen eltörtem . A főtengelyen lévő fogaskerék és egy másik fogaskeréken lévő jel oda mutat ahova kell.HELP!Válaszotokat előre is köszi! Hali.
Szia!
Látom olasz MTX-ed van és nincs rajta fejidom nincs meg esetleg hozzá a műszerfalad vagy legalább km órád?Megvenném.
e-mailem az adatlapomon.
Amúgy meg húzd meg a légtelenítő csavart.
Üdv!
Zárd el!