Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Van valakinek eladó problémamentes jó állapotú MTX-e? 125-ös érdekelne kb 100 ezer környékén. Motorikusan és külsőleg ha apróbb hibája van az nem gond de a romhalmazokkal nem szeretnék foglalkozni.

Előre is köszi mindenkinek!
Sziasztok! Eladó 2db ülés alatti idom japán MTX-re. E-mail cím adatlapon.
Sziasztok! Karácsonyi akció, eladó enduro 22-es kormányok, 1500Ft/db, csak olyat adok, ami nem hajlott.. Most ezek vannak. Az adatlapomon látható motorok valamelyikéről származnak...

Email: honda4022@gmail.com
nézd meg az enyémet ha érdekel írj... de miért mtx- blokk van benne vagy az nsr- és az mtx-meg az mbx ugyanaz a blokkal fut?
üdv nem tudja valaki h a 80-as mtx világító tekercse mennyi áramot ad le max fordulaton? nincsen a fesszabályzó meg semmi ami egyenesen jön vezeték azon hány volt áram lehetséges? nincsen műszerem..
hellosztok mért lehet az hogy a tércsafék légtelenitöszelepén foik ki az olaj?
Akit érdekel vadonat új Honda mtx 125 idomszett írjon e-mailt:toni161@freemail.hu
Sziasztok, érdekes hír.http://tv2.hu/tenyek/video/mot...
Karbit nem érdekel senki?lehet alkudni :D

http://www.vatera.hu/keihin_28...
Sziasztok. Eladó az MBX- em adatlapomon vannak képek róla 1-2 dolog megváltozott rajta azóta Pl.:Ezüst műbőr üléshuzat,200 as henger Dugó hajtókat STB. ha valakit esetleg érdekel és szívesen megnézné az írjon fórumon vagy Facebook-on (Birgány BeMm Márk).Ha valakit érdekel még a napokban csinálok róla képeket.
oksa nincsmit----
Szia!
Nem szeretnék másmiet rakni rá.
De azért köszi!Ha esetleg meggondolom magam szólok.
Üdv!
Jani
bocs elirtam a mobilszámot 30 605 6883
szia.....nekem van egy aprilia rx 125 múszerfalam..az nemlenne jó neked?kicsit modernebb...............30 605 6993
89 es évjáratú mtx hez keresek oldalidomokat a tankra és az ülés alá jó állapotban---ajánlatokat gabor8181@freemail.hu ra várok előre is köszönöm..vagy telefonon... 30 605 6883
Sziasztok!
Ha valaki tud 125-ös olasz MTX-be műszefalat kérem szóljon.
Előre is köszi mindenkinek!
e-mail:devil091@citromail.hu
Hallika tudok eladot elvileg egy szettet is hivj fel 20-977-57-27 olcson reális áron
Szia!
Küldtem képeket.
Üdv!
Sziasztok. Én egy léptetővillát keresnék 125-ös MTX-be. Bal oldalt vízpumpás blokkom van. És a bal oldali léptetővilla kissé meggörbült, a száma: KJ1L. Ha esetleg v-kinek akadna ilyen,akkor legyen szíves írjon rám.
Hali!Érdekelne engem egy Honda MT50 első sárvédő!Akinek van írjon és dobjon egy képet!Köszönöm!
tibicsoki84@freemail.hu re küldj egy képet köszönöm
Szia!
Nekem vanegy hátsó lámpám (nem gyári MTX) de nekem passzolt a gyári lámpa helyére mert szinte ugyanúgy néz ki ha érdekel küldök képeket csak küldj egy e-mail címet.Enyimé adatlapomon ott van.
Sziasztok.
Honda Nsr-em cserélném Hasonló állapotú Honda Mtx 80-ra.
E-mail: tiszo.zsolt@freemail.hu
szóval a felső tűgörgő érdekelne? mert az megvan de a többi amit írtál azok már nincsenek