Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Valószínű sok benzint kap de lehet hogy a benzincsap el van dugulva. Húzd le róla a csövet és ha folyik rendesen akkor karbi probléma lesz.
Szia!
Lehetséges,hogy sok benzint kap.
Üdv!
Helló!
Segítségre lenne szükségem vettem egy 80 as vizes mtx-et ami beindul pöcre de ha gázt adok neki akkor elkezd fulladni, fojtani és nem bír a moci menni. Nem tudja valaki mi lehet a gond? Karbit most cseréltem. Előre is köszönöm a segítségeket
Szevasztok !

Egy jó öreg Japán 125-öst állítottam helyre a kedvesemnek, ezzel fog visszaszokni kétkerékre ! ;)

Sajna a hátsó lámpa és a tartóidomja (a lenyúló rész) nincs meg, esetleg volna vkinek ? Faragtam rá vmit, de a gyári jobban tetszene...

Itt van kép róla:
Üdv Hondások!

Szerintetek mennyiért lehet eladni a mocit ha összeraktam?
Úgy néz ki muszály leszek eladni anyagi gondok miatt!
megvan köszi! :D
Remélem nem a csapágyat akarod felcsavarozni a tengelyre?!

Egyszerűen felcsavarozod a 4 csavarral a lemezt a csapággyal, az összerakásnál ügyelsz, hogy a dekliben benne legyen a kinyomó és kész.
Szia! Ezt nem nagyon lehet érteni szerintem.. Milyen MTX? 125 japán? Babetta gyújtás? Azt hogy? Szerintem azt sürgősen cseréld! És azt sem értem, hogy hogyha nem raktad fel a víztérfedelet, akkor annak mi köze van, a powerhez, vagyis az ATAC-hoz. Szerintem először szerezz rá rendes gyújtást, meg rakd össze és jó lesz! Üdv
Senki?
Sziasztok!

Keresek Honda MTX 125-höz hátsókerékhez a lánckerék felfogatásához való csavarokat. Nem tudom hogy esetleg van-e vkinek vagy vhol árulnak-e olyat. Sajnos a csavarokat elnyírta a gép.Nem bírt a pacikkal.
Várom válaszaitokat!
Üdv: Viktor
Üdv!
Szeretném megkérdezni hogy mt5 re rá-e lehetne tolni egy mt8 as vagy egy mtx 80 as hengert? farigcsálások nélkül.
Előre is köszönöm (:
Üdv néktek! Egy érdekes problámával fordulok hozzátok. Megjött a henger dugóval. Öszeraktam a gépet,de nem indul. Babetta gyujtás van rajta és a szikra max korom sötétben látszik. Kérdésem hogy nem raktam fel a vízfedelet tehát a power nyílás szabadon van ez zavaró ill kizáró ok hogy nem indul?
igen arra gondolok!:)
Nemértlek, az a gondod, hogy a lemez, amiben van egy csapágy is, az neméri el a tengelyt? mert ha igen, annak nem is kell elérje...
Üdv Hondások!

Van egy kis gondom!A Kuplungot próbálom vissza tenni de valami nem jó!Lehúztam a 4 kis csavart a rugókkal együtt koppig és a középen lévő tengelyig nem ér el a középső luk a lemezen hogy lefogassam azt is!Mi lehet a gond?
köszi!
felújítás előtt nem ért bele a hengerfejbe, gondolom most sem. A lógásos dolog... hát nemtudom, mi lóghatna benne... Alaposan körülnézek a kuplungfelől, ha ott minden ok, akkor szétrottyantom a blokkot.
toni161@freemail.hu
A hengerfej tömítés nem ér bele a dugóba?
email cimed add már meg légyszi!
Lehet hogy hülyeséget mondok de szerintem valami lóg benne és kóvályog. Magas fordulaton a centrifugális erő megfeszíti de alacsony fordulaton zörög. Ez csak tipp. Ha zavar vedd le a kiput úgy legalább nem hallod!
Sziasztok.

Lenne egy fontos kérdésem, van egy Honda mb/mt 80-asom, most lett felújítva (csapágy, szimering) és van egy gondom, hogy összerakás után, mindent jól csináltam(remélem), mert a kiegyenlítő tengelyt jól állítottam be, és a főtengelyt is, és erős gyosan kattogó, recsegő hangok jönnek a blokkból, már szintw rázza a blokkot... Dugattyú, gyűrű is hibátlan kb 1 hónapja lett fúrva. Hengerfejbe sem ér bele a dugatyú, leszedtem az kuplung felőli deklit, ránézésre minden rendben, semmi nem ér bele semmibe, sebességbe is forgatgattam, úgy sem. Üresben ha húzgálom a gáz, akkor nincs recsegés se kattogás, de ahogy lemegy alapjáratra egyből van.

Szeretném, ha adnátok pár tippet, hogy esetleg mi lehet a baja.
Köszi előre a válaszokat.
Köszi!
Olajszint ellenőrző csavar: http://img.lapunk.hu/tarhely/h...
A betöltendő mennyiség 0,8 liter.
aprilia etx 125 tuareg 1989es!