Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs Roll83
Kössz ! Az utolsó sort jó, hogy irtad, mert különben mondtam volna a rendőrnek, hogy Roll88 azt mondta: lehet menni mint az állat :)
Mérték pár helyen a sebességet, de nagyon összetartanak a közlekedők soha nem sikerült fotót készíteni rólunk. Amúgy nem kell tőlük parázni, mert dupla záróvonalon is elmentünk a szemük láttára, de semmi reakció nem volt a részükről. A szerb és bosnyák részen az a hír járja, hogy egy kis kenőpénzzel bármi orvosolható. A sebességhatárokat pedig ritkán tartottuk, főleg, mikor zsír új aszfalton száguldoztunk, olyan hegyi felfutók vannak 2x2 sávosak, hogy csak lestünk és tekertük a gázt. Persze tarts be minden szabályt, nehogy azt mond utána, hogy én mondtam, hogy lehet!
Ezt Roll 83-tól kérdeztem :)
Hali ! Érdeklődnék. Mennyire voltak éberek a rendőrök szerbiában és crna gora-n ? Volt gyorshajtásotok ? Mennyi pénz lett. Mennyivel mentetek. Azt ne mondt 50/90 és amennyi a táblán volt, mert nem hiszem.

Köszi az infót !
Én használtan vettem egy Z8-at hátra, majd utána olvastam és visszavittem kicserélni. Bár a cimbim hátul használja,más van elől és semmi baja. lehet, hogy csak marketing duma de ki tudja...
A Z8-nál nyomtak valami gyári marketinget arról, hogy csak szettben ajánlják a felszerelését. Ha főleg túrázni kell, akkor Michelin Pilot Road a pénztárcától függően 2-3-4. VFR-re teljesen tökéletes és olcsóbb mint a Z8. De írhattam volna BT023-at vagy Angel ST-t is, de nálam a Michelin a favorit.
Egy tengelyen kell egyforma mintázatúnak lenni két guminak...de mivel itt egy tengelyen csak 1 van így oké.
srácok.
előírja azt vmi szabály v rendelet,h motorkerékpáron elsö hátsó kerekeken ugyanolyan mintázatú guminak kell lenni?
müszakin beleköthetnek,ha nem ugyanolyan a két gumi?
Sziasztok,
Van egy megmaradt BMC sportlevegőszűrőm 2004-utánihoz. Ha valakit érdekel olcsón eladnám.
Ha nem lesz defekt vagy el nem fékezed nagyon akkor meglesz a 15e is.
Nehéz pilóta alatt hamarabb kopik!
Arra igen.
Van aki 20 ig huzza de nekem az scifi.
12 000-e van esély? Remélem igen...
Teljesen jo,picit hamar kopik.
Egyről beszélünk Z8
nem emléxem a pontos nevére már...de talán valami interact. z8 jejölésre nem emléxem...elvileg ez a tesztgyőztes idén meg tavaly...
Jaja. Neked gondolom a Z8-at ajánlották.
jaaah, nincs ráirva, nem ismertem fel..:)
a szigethalmi boltbol,amit nekem is ajánlottál?
hm, formás.
nekem vmi metzeler gumit ajánlgatnak,h az milyen franko, meg tesztgyőztes.
CBR600RR
59 lesz majd a kettő együtt.
thanx, megfontolandó. utánajártam ennek a lemerülő akksi dolognak...ennél az én általam kiszemelt vfr-nél nincs ilyen bibi.
szép a mostani motorod...milyen az? nem ismerem fel...