Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megbeszélve.
Akár ki is próbálhatod....én meg az Afrikát!


Remélem lesz legközelebb, akkor nem hagyom ki!
Hát azt tényleg sajnálhatod......mertqvajóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!
Azt bánom, hogy a hangját nem hallgattam meg...
Ez én 18 éves nagylányom!
Kollega. :)

Ide nézz, mit találtam. :)

https://scontent.fbud1-1.fna.f...
A Vtec-be én se tudtam 3 lityónál többet beletölteni,..Ha mégis akkor felső nívó fölé ment
egyébként 2002-es vtec ről volna szó és ehez keresek bal oldali belső takaró burkolatot
volt már aki átalakította a rendszert? vagyis a katalizátor kivételével elosztotta h kettő az egybe megy? a két kipufogóból szinte csak egy megy a másik nemsok minden
Eladó egy 750-es bal oldali tükör jó állapotban 4e ft-ért.Érd: zoli_motor@freemail.hu
Köszi srácok holnap feltöltöm, gyertyacsere megvolt irrídiumra,kiderült hogy bmc sportszűrő van benne úgyhogy légszűrő helyett tisztittó szettet veszek,aztán fékbetétcsere majd felgumizás
Mióta megvan 7 éve mindig 3 litert töltök bele.....úgy sem tud kifolyni az összes, így pont 3,1 lesz benne
Hi!
Elméletileg szűrőcserével 3,2 ,de nekem is sok lett egy kicsit.Próbáld először 3,1-el maximum utánatöltesz.
Sziasztok vfr800fi 2000évj olajcsere szűrőcserével a feltöltési mennyiség 3,1L? Jól tudom, legalábbis a manual ezt írta
Üdv. A cimbim keres 800 FI-re egy kellemes hangú dobot ,összekötővel együtt.Ha véletlen lenne v.kinek, kérem írja meg .Köszi.
Gyári volt átalakítva belülről és most a gyári van fent újra, de gondoltam én is erre, meg is fogom nézni, hogy mit lehetne ott okozni. Köszi
Ha jól emlékszem Te variáltál a kipufogóval valamit (talán nem is gyári van fent). Annak a rögzítésével lesz a gond. Ha mereven, gumi közbetét nélkül van felrakva, vagy csak hozzáér a fém tartóhoz (fém a fémhez), akkor a rezgés nagyon erős tud lenni. Én ezen változtatnék valahogy nem a lábtartón. Az is lehet hogy csak elöregedett és megkeményedett a gumi és úgy nem látja el a feladatát.
Az csak a kapaszkodóhoz jó :D
Bandázs szalag?
Srácok szeretnék segítséget kérni! Van olyan gumis lábtartó ami kompatibilis az Fi hátsó lábtartójával? Mentünk egy hosszabb utat és az utas panaszkodott, hogy a kipufogó felőli oldal nagyon rezeg és nem kényelmes.
Sziasztok,

PCM -et keresek 2013 VFR800 X Crossrunner-hez.
ajánlatokat privátban itt, vagy az rrr1000@t-online.hu -mailra várom.

köszönöm
Van egy pár oldal idom, és egy első lámpa rc24 hez eladó, kinek mit ér meg, sajnálom kidobni, Érd 06304056655
Sógor motorja, Rc36