Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy kis eszttétiaki hibája , de nekem így is tetszik és jó kis gép
Szia!
Gratula.
Képeket kérünk!!!!
???
Megvettem a motort
???
ertem , de igy tunik , hogy holnap viszem is magammal haza
Tegnap jartam arra felé. Beugrottam megnézni. Szerintem jó allapotban van. Megsimogattam a buksiját.
R
390e ről 290e van kirakva. 2 éve azt hiszem 280e adtam el
Rendben :) akkor gondolkodom még fizuig rajta :D
... vagy 9000 km
Szia ,
34e környékén vettem kozel húsz éves motort (hihető ?)
56e környékén adtam el ezt három és fél év alatt tettem bele főleg Bp csúcsforgalmában
Ez idő alatt fekbeteten fekolajon levegő,olajszűrőn olajcseren kívül egy gazbowden szakadasom volt es egy db vezermulanc cserem , hajtás lánc és lánckerék csere volt Mondjuk nagyon lelkiismeretes gondos gazdától vettem.
Eladás előtt került rá jó fajta Michelin Pilot Activ Abban ha jól számolom max 8000 km van szerintem még kétszerannyit kibír
Bejártam vele Magyarország majdnem összes nevezetesebb hegyét völgyét.
Egy nap alatt 588 km mentem
90-110 környékén érezte jól nálam magát alattam cc 95 kg óra szerint 165km/ó mentem vele
( talán kipörögte volna a 180 at)
EGYSZER - nem arra való.

Szóval szerintem nem sok

Robi
robeeka: V2-be nem sok az a 63000km?? mert azt tudom hogy sor4-be már kezd sok lenni de V2-be?
Szeva. Sikerült e motort találnod ? Nekem van egy Honda vtz 250. Sajnos az egészségem picit gyöszös , és elkéne adnom. (korom 57)Nagyon szeretem , hibátlanul működik , én 10 éve hajtom. Kisebbet akarnék venni,mert a gerincsérveim a hondán levő pózt nemszeretik. Ha érdekel jelezd : honda5959@gmail.com Tavasszal vettem új japán akkut , és új mislein gumikat is.
Az enyém volt 4 évig 2 éve adtam el.
Akkor még pöpec volt
Egy próbát megér:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vt_250_f2-10297425

Robi
Sziasztok! Valakinek van eladó Honda vt250f vagy vt250 spada típusú motorja? :) nagyon megtetszett a V2-es motor. és gondoltam ideje lenne beszereznem egyet jó áron.
Szia. Első idom mennyi lenne a plexivel? r8r@freemail.hu
Illetve képet is küldhetnél.
vt 250 xelvis bontás 06209238057 a motor tökéletes
Üdv! A blokk érdekelne a hengerfej jó nem sérült. dugattyúk jok,
Sztem VTRé ugyanaz, Hondáéknál, persze ott aranyáron van.
Itt is tudsz kérdezni...index/forum/Honda VTR250
http://forum.index.hu/Article/...
Amúgy Google a barátod:)...de,hogy lásd milyen f..sza gyerek vagyok:
http://m.ebay.ie/itm/HONDA-VTR...
Sziasztok! Van egy ilyen mocim autószerelő vagyok de ,vezérmüláncot kellene cserélnem nagy dolog nincs semmi leirásom vagy valami támpont-hol lehet láncot szerezni meg ilyenek kérlek ha tudtok valamibe segiteni segitsetek -köszönöm szépen-sziasz
tok
Collégák :)... xelvis áramköri rajz kellene.
Fényszóró /tompított nem műxik a fénykürt viszont igen.
Köszönöm ha tud valaki segíteni.
Sziasztok!
Eladó Honda VT250 Xelvis gyári dob, normális állapotban.
Ára 10e Ft (+posta)
Akit érdekel, telefonon a +36 30 2984308 telefonon, vagy station.ha1em@gmail.com címen elérhető vagyok!
Sziasztok!
Motoros túratársakat keresünk az Adriára.
Indulás augusztus 24-én reggel, vissza érkezés 26-án este.
Szállás Krk szigeten, kempingben, 2 éjszaka.
Akit érdekel, annak bővebb infó e mail-en.
Üdv
Kedves VT-sek!
Szorongva bár, de kategóriaváltás miatt megválok szeretett Xelvis-emtől. A motor Termignoni sportdobbal, és olaj/gáz hátsó lengéscsillapítókkal, valamint Givi zárható dobozzal van felszerelve. (természetesen a gyári dob, gyári hátsó rugók és a gyári kormányvisszapillantók tartozékként járnak a motorhoz) Rendszeresen - egy kiváló motorszerelő által - karbantartott gép, soha nem hagyott cserben.
Érdeklődni a +36 30 2984308 telefonon vagy station.ha1em@gmail.com mail címen lehet!
Sziaztok.
A segitségetekre volna szükségem !
Lekell vennem a vtz250-ről az egyik hengerfejet , úgyvélem , hogy szelepgond van ! A kérdésem,hogy a hengerfej tömitést fisszarakhatom e ? Úgyvélem,hogy eddig még nemvolt megbontva a blokkom ! Ha nemrakható vissza , légyszi irjatok webáruház cimeket , vagy másoljátok be a linkjeiket. Kössz,ha valamejőtök segiteni próbál.
Helló : az én motorom 1985vt 250 F és van csomagtartód hozzá!