Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki tudna segíteni SP1-es első futómű gyári beállításaiban?
Elkeltek már sajna.
Wilberst hogyé adod?
A bukógombák megvannak még? És mit kérsz értük?
VTR 1000 F-hez tuning cuccok!
Elérhetőség az adatlapomon.
VTR 1000F Bontódik. 70/6321-829
Szega! Van hozzá ekém. 70/6321-829
A VTR 1000F túragép,ami 2 személyre az általad leírt testsúlyhoz kényelmet is biztosít (egybe van a 2 ülés!
Előzésnél erőt,kanyarban is stabil erős rugózása miatt!
Nekem mikor Banditom volt néha "behullámzott".
Fenntartási költsége kevesebb 1 CBR 1000RR-nél.
Fogyasztása lehet több.
Nem eszi a gumit,ha a vásárlásnál nem sportosabbat választod!
A láncra ne sajnáld a pénzt!
Nekem a legkeményebb volt D.I.D fenn,most RK racing!
25 ezret mentem vele!
Ha nem rángatózik a csuklód mint némely hegyi zergének sokáig fog tartani! Üdv
Helló!
A fent tartási költségekre is kíváncsi lennék mivel V2-ről van szó szinte mindig kinyír vagy gumit vagy láncot idő előtt vagy egyéb dolgokat...Van nekem egy VT 250F-em az is V2,méreteihez képest erős de két személlyel inkább a futóműve adja meg magát sajnos.Na meg ügye forgatni is kell 130-as tempóhoz(9000rpm=135km/h).
Üdv.:Ádám
Clay ha lenne tetszik gomb most nyomtam volna egyet
Nincs valakinek elfekvoben jobbos balos oldalidoma sphez? mindenkepp muanyag kellene es ingyen :D
heló! Nekem a napi legtöbb az 580 km volt....nem mondom hogy nem fáradtam el, de szépen ki lehet bírni. Nem veri szét a csuklódat meg ilyenek. Utas kényelemről nem tudok sokat,javarészt egyedül megyek. Bár eddig akit vittem nem panaszkodott különösképpen....bár ne számítson egy fotelra a feleséged :D Fogyasztása átlagos használatnál (150-200km/h) 6-7liter ami nem rossz szerintem.
Sziasztok!
Szeretnélek benneteket megkérdezni hogy mennyire alkalmas a vtr 1000F firestorm túrára sokszor két személyre.Mert sokan mondják hogy ergonómiailag kényelmetlen hosszú távon és sokat eszik.175 cm vagyok és 85 kiló a feleségem 165 cm és 70 kiló.Neki mennyire lenne kényelmes a hátsó ülésen?Vagy jobban megfelelne egy sor4-es cbr 600 f4?Ez a két típus jön szóba vásárlásnál(erre van pénz)Van egy 250-es VT-m('83-as évjárat),de hát abból nem nagyon lehet kiindulni szerintem.Egy 600-as vagy ezres motort hozzá sem lehet hasonlítani lóerő és nyomaték leadása miatt.
Üdv.:Ádám
Válaszoltam.
Hellò írtam emailt
Nekem van hozzá hasidom.
basi2(kukac)citromail.hu
Sziasztok!
Sp1-hez keresek nem gyári kipufogót. Esetleg ha valakinek lenne vagy ismer valakit akinek lenne, akkor szóljon bátran Előre is köszi
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Ő elvileg még gyárt hozzá, nekem is fent van a mai napig..semmi probléma vele, masszív darab :)
Hellò!
Esetleg valaki tud nagy ekeidomot VTR 1000 f 1998-as hoz.
Sziasztok!
Kuplung kosárba való tűgörgős csapágyat hol tudok venni? Körülbelül milyen árban van, mert nem találok sehol.
ez talán életképesebb: motogpbrno2@gmail.com
Csinálj neki helyet mert nem mennek át.
az adatlapomon van :) zolzoka2@freemail.hu
De egy e-mail cìmet légyszìves küldj már!