Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Egy ismerősöm szerezte, de már nem tudom honnan. Amit tudok ajánlani az az ebay.de mert a németeknél elég nagy a VTR iránti rajongás.
Szia!
Tudom elég régen írtad, de megkérdezhetem hol tudtál és mennyiért hűtőt venni ugyanis nekem egy balos kellene
Sziasztok!
2001-es SP1-hez keresek bal oldali hűtőt. Ha kis baja van az sem gond.
Keresd Basit!
Sziasztok! Egy 1000F-re keresnék üléspúpot. A napokban készül el a motorom,és gondoltam feldobnám egy kicsit,bár talán az új fénnyel sem lesz csúf.
Eladò Vance&Hines SS2R High Mount dobjaim! Konzollal mindennel. Kegyetlen a hangja. 75ezer forint. van még egy festetlen undertail-em hátsòlámpàval 13ezer ft.
Ha valakit vagy valakinek az ismerősét esetleg érdekelne egy teljesen ÚJ 70 literes Lofty túradoboz, akkor ez itt van.
Az egyik ismerősömé, de megkért rá hogy valahogy adjam már el, mert az ő motorjára nem tudja feltenni, mert csinálni vagy venni kellene rá egy konzolt.

Itt a doboz: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Akkor küldök mailt. Köszi
Elméletileg van az is.
Mert csinaltam már ahhoz is.
Szia! Esetleg más motorhoz is csinálsz idomokat? Konkrétan Suzuki TLR-hez keresek már régóta hátsó sárvédőt. Ebay-en elég borsos az áruk, annyiért nem szeretnék. Előre is köszi. Üdv
Én
basi2(kukac)citromail.hu
Sziasztok... Lusta vagyok visszalapozni... Ki csinál F-hez teljes alsó idomot? érdekelne!
Szia!Előre is köszönöm! .Címem:hondascsontvaz@freemail.hu Akkor várom a képet meg írhatnál hozzá valami motoros barát árat is .Szép napot és széles utat .Üdv.:Zoli
udv, szerintem nekem van ha egyre gondolunk. bar az iranyjelzoket nekem nem ez tartotta. hanem a fejidom. de nekem van lampa alavalo, ragasztott lehet, de meglehet hegeszteni is, csak nemfoglalkozok mar vele. ha dobsz egy emailt, holnap estefele kuldok rola kepet hogy arra gondolsz-e.
Ha valakit esetleg érdekel, eladó egy 120/70 ZR17 Metzeler Roadtec Z8 Interact gumi, 0 kilométeres futásteljesítménnyel, kis hibával a peremén... (Lásd kép) Gyártás: DOT1313. E-mail: lucifer0820@freemail.hu
Sziasztok!SP-2-höz keresek a fejidomba a lámpák alá való alsó betétet/az"ekének"a folytatása és ez tarja az irányjelzőket is/.Nincs valakinek eladó?Érdekelne sérült is!
Ha esetleg valakinek kell, van elso lampam parban, es egy hatso is, az adatlapomon ott a hirdetes ha valaki esetleg keresne sphez.
Szia! 24e km-el vettem a gépet és 64e km-el adtam el, mert a csuklóm már nem bírta, ha kell róla bővebb infó írj nyugodtan a miscrew@freemail.hu-ra.
Szia!

A wilbers még megvan? Egy árat mondanál?
remélem a balos :)
Egyik oldali. Munkaidobe csörgess meg és meghesszelem.
Sziasztok!Sp1-2-höz gyári fék ill.kuplungkar 5eft./darab ill.Nikko elektromika 10eft.
Szia!
A tükrök megvannak még?
A sport lev szűrő megvan még vtr f re?
Július 4-5-6 megyünk Prágába egy páran, csak így egy hétvégére ha minden jól megy szállás lesz ingyen, ha valakinek van kedve velünk tartani szívesen látjuk.

Laci Újszilvási találkozó 13-án?