Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyárilag is ennyi a hossza...
Kurtítani meg nem tudom,mert nem vagyok rugókovács,hogy kihozzam a végét tökéletesre...
ha a külő-belső adat jó és nem fér bele akkor kurtítasz
de ami rugó benne van az a 60 centi?
mert ami nekem benne volt az is rövidebb volt jó sokkal, a majd 30 év alatt összement szegényke
a képen látszik mennyivel kisebb volt a gyári
Domihoz sajnos nem jó...Az enyémnek 600 mm a hossza...
Xl600 rmg karburátor es xl600r gyári kipuf eladó nekem csak a helyet foglalják olcsón adom ha kell valakinek
külső átmérő 35mm belső átmérő 25mm és 63centi hosszú
ha túl hosszú nem gáz egy xt600as ismerős is 2 menetet levágott belőle mert neki ugyanilyen van és egy kicsit hosszabb volt mint kellene
promoto márka amit a wilbers cég gyártja
501-60 a típusszáma
ok.
Hazamegyek megmérem
Érdekelhet,ha jó az enyémbe...
Progresszív rugó érdekel valakit?
Pár Honda típusba is jó
Nagyon tuti lesz az első rész utána, kb másik motor lesz belőle
20 pénz az ára (36az új)
Ha érdekel vakakit küldök képet meg méreteket
csáó keletkezett egy olyan problémám hogy a Honda xl 500 s emnek a be rugó kar rugója eltort.. és azt szeretném meg kérdezni hogy ezt hogyan lehet kicserélni ? néztünk robbantott rajzot de azt irja az is hogy szét kell huzni hozzá a blokkot ?! kérlek segitsetek koszonom !!
Üdv!
Eladó hibátlan XRV 750 központi teló !
25ezer ft az ára !
Helló, egy 2004es varadero 1000es vásárlását tervezem, esetleg valaki segíteni, hogy mire figyeljek a vásárlás során? Vannak típushibák (neten nem találtam), bármilyen segítségnek örülök ;)
Aki nem akar hülyén meghalni kérdez.Itt legalább a normális fazonok segitenek a másiknak ismeretlenül is .Persze minden hol vannak nagypofájú kanmajmok akiket ez idegesít.
Alapfogalmakkal nem vagy tisztába hülyegyere, és itt sírsz hetek óta az ilyen kóklerek miatt mint te ilyen ezeknek az öreg vasaknak a 95%-a de sebaj itt majd kiokítanak
Ez valami klingelit .Így került hozzám .gyorsba rendelek valahonnan tömítést aztán kiderül
Ez hengerfej tömítésnek nagyon gáz! Hol van a fém tömítő gyűrű? Vegyél gyárit bele. Gondolom nem olcsó,de csak azzal működik.
Nagy valószínűséggel befolyt a víz az égéstérbe és ezért nem indul neked.Ez a tömítés ami ott van fenomenális Az ilyen szerelések miatt van az,hogy nem indul vagy szarakodik a motor és mindjárt rá fogják,hogy a tipussal van a baj közben meg valami állat belenyúlt és az miatt van a gond.
most miért?? a sziló nagyon jól tömít
Jézus Mária!!!! Mi az a hengerfej tömítésnek nem nevezhető papir tömítés ami a képen van????Ki rakta azt oda?Azt cseréld ki rendes hengerfejtömítésre.Amúgy meg a nagyobb szelephézag miatt indulnia kéne.
Levettem a hengerfejet a klr ről de semmi hibája.a szelep hézag viszont nagy +0.4 a szivó oldalon lehet ezért nem indul .esetleg valakinek nincs véletlen hézagolókorongja (ezt korongal lehet állítani)29mm átmérő .2,4 mm vastag.
Az xl még mindig hibátlan .ezt csak az öninditó miat vettem.szikra szép kék .Lett volna ideje hülni a két akció között eltelt egy hét.
1-vegyél hondát!. 2-tekercs lesz a hiba,hiába van szikra.
Még mindig szivat a klr .Hétvégén végra beindult h7zásra beáltam a gsrázsba gondoltam majd még finomitom .De most megint nem indul bármit trükközök .Megse nyikkan se rugásra se húzásra.
Hibátlan állapotú Fmx blokk eladó áron alul.
Szerintem hívd fel őket, jó lehet bele...