Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Segítség kellene !! Valaki megtudja mondani hogy xr 600 nál ha a vázra van felrakva a telónak a patronja vagy mi franc akkor az hányas évjáratú lehet ? Nekem 94es és már egyben van a teló meg az a patron vagy tartály
Üdv!
Lehet nekem lenne felnim,alu színű...
Még megnézem....
én azért kipróbálnám hogy annak a karbinak a fúvókáit amivel jól ment át tenni abba amivel nem
hátha csak valamit elrontottak a fúvóka "tuningnál"
Hali !
A motor 3/4 gáznál bedadog. Több próbálkozás volt javításra , nem sikerült ! Az utolsó szerelőnél bekerült egy másik motor, annak a karbiját rátette és tökéletesen működött ! Ezért gondolkodom egy másikban ! Adj egy telefonszámot, felhívlak,megbeszéljük a lehetőségeket ! Előre is Köszi !!
hali.. mennyit szánnál a karbira... vagy mi az amiért keresed?....
Üdv!
Nem vált be a gyújtás tőle,ne vegyetek!!
Ja gyártanak sok féle gyújtás cdi-t.aztán,hogy mennyire tartósak a jó ég tudja....
Ennyire nem ismerem a típusokat, amúgy van vagy 5-6 féle gyújtásuk
Ez biztos,hogy nem lehet jó a dominátorhoz.Mivel a dom DC Cdi-s a többi meg ami fel van sorolva AC Cdi-s motor.
http://mullerelectronics.hu/gy...
ha esetleg valakinek kellene

nem ismerem a gyújtást csak épp megláttam, aztán hátha hasznos lesz
Szerintem egy eggyessel elírta a tulaj...
Én is erre gondolok......
Kapcsolat én mellett e-mail
aminél ilyen szövegek vannak mind kamu hirdetések
arra megy ki a játék hogy küdj pénzt a szállításra
Sziasztok. Egy barátom varaderot szeretne venni s van fenn a sportmotoron egy de szerintem gyanúsan alacsony áron,valami vélemény http://www.kepesmotor.hu/honda... köszönöm. A tulaj nem magyar......
Valakinek?új még nem volt motoron
nx 650 né van,de sajna arany színű,
Sziasztok! Nincs valakinek fmx, nx főfékhengere véletlenül? xl re kéne valami ami eggy csöppet nagyobbat tol.
Nekem van bent stage 1 de nem hangosabb mint a gyári ....
Lehet én előbb találok tankot?!
Bár nem vagyok benne biztos
én is keresek endúrós méretű (18-21-ig) független leánykákat
Akkor én is keresek már valamit méghozzá XR600 üzemanyag tankot 88as évjárat utánit
Üdv Mindenkinek !
Keresek bontott felnit 17" x 2,5" méretben 32 küllőset. Honda hátsó .Lehetőleg alu színűt.
Valamint XR 400 gyári karburátort.
Előre is Köszönet !!
Sziasztok!

Domi karbit keresek! (NX 650)
Előre is köszi!!
Na, aki még emlékszik ugye nekem XR400-nál az volt a problémám hogy melegen elég szépen elkezdett ciripelni a Hotcams stage3 (először stage1-et írtam de utánanéztem és végülis stage3 és ennek a legnagyobb a nyitása az összes hotcams tengely közül) Visszaraktam egy próba erejére a nagyon szar állapotba lévő gyárimat, és láss csodát abbahagyta a ciripelést(egy hangyányi ciripelés van még de fényévekkel csendesebb mint a stage3-nál) Írta itt valaki hogy neki nem volt ciripelős a hotcams vezérműtengellyel, lehet hogy xr600-nál nem jön úgy elő ez vagy ott nem változtattak a gyárihoz képest olyan nagyot a szelepnyitáson de xr400-nál el sajnos ez probléma, youtube-on is rengeteg videó van ezzel kapcsolatban.
Sziasztok ! Valakinek eladó xr 600 hoz komplett hengerfeje van e esetleg ? 92es évjáratú hoz keresnék !