Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cdi gyanus
Kitakaritva. Szoval igen
Karbi rendben?
Sziasztok. Van egy 87 es xr 600 asom. Kicsereltem a hengerfej tomitest a vezerlesem lehet at volt ugorva de most jo semmi gond de fel gaz fele nem porog fel hanem befullad. Mielott szetszedtem durrogott meg puffogott most mar jo csak nem porog fel. Mar azon a szinten vagyok hogy felgyujtom...
Vázon van rajt az ülés alatt ahol a színkód is van
Köszönöm szépen .
Az évjáratonként változik a betü.Jelen esetben az M betü egy 1991 es gyártású dominátort jelent.
MARHAJÓ!!!
Hol szerepel?Az adattáblán?Mert az enyémen még nem találkoztam ilyennel...A táblán is csak RD02 van,és a vázszám...
Sziasztok érdeklödök hogy a dominátor vázán mit jelent a tipusnál nx650m ez az m betü?
Sziasztok! Keresek budaörsi,vagy közelében szerelőt xl-hez. Telszámmal névvel. Köszönöm!!!!!!
Még azóta sem válaszoltál!Tényleg el szeretnéd adnI?
Hello!Tudnék rendelni,de több mint 15 ezer...Mert csak kompletten adják..:(
Mindenkinek törik,nem nagyon fogsz találni bontottat.Elöregszik,és,vagy túlhúzzák kulccsal...Elég kézzel betekerni.
Szerintem menj be egy Honda szervizbe,és kapsz...
Sziasztok! NX650-hez a szívató bovdenen van egy műanyag csavar amit a karburátorba kell bele tekerni...Na az el tört..:(..Ha esetleg valakinek lenne szívesen meg venném..:) . Üdv
Tudja valaki hogy az Xr 400-ba milyen Honda tipusok kerekei passzolnak átalakítás nélkül?...gondolok itt pl cr, vagy crf?......esetleg más márka bizonyos tipusainak kerekei?
Lenne valakinek Sm szettje eladó XR-hez?... normális szett érdekelne!!...
Nem érdekel senkit xr400-ba hotcams stage 3 vezérműtengely?
Ez melyik volt az ami az enyém volt anno?
Mert azt 80 ezer felé szedték szét és az 440 lett
Biztos lejárt a szavatossági ideje a dugónak Az olajat is évente illik cserélni
Írtam a srácnak amelyik az XR4-et hírdeti.
Kérdeztem tőle,hogy miért cserélt 10 ezer km-nél dugót,de még nem válaszolt
Irtam
Sziasztok!Valakinek van honda xr fehér tankja,persze nem horrol áron?
Írtam!
Szia! NX 650 hengerfej érdekelne....