Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen az oldalon hol vannak az alkatrészek?
sehol nem lelem..
Kurva jó cuccok vannak már az oldalon... husqvarna-racing.hu

ha lenne még huskym be tudnék vásárolni bőven
én pápáról Andl Kft. husqvarna szerviz Nehéz Jánost ajánlanám már és őt mondanám a legjobbnak.. Vajon miért?

Bár itt mindenki tudja, hogy rossz élményeim vannak mesterszállásról, de persze valakinek lehet bejött...
elötte, utána :)
még,hogy a slick betonra XD
bár így igen idegbetegnek bizonyult,meg a futómű is szétráz,de kihagyhatatlan élmény minden társnak,irány a föld út :)
Annyira nem értek a huskikhoz de szerintem a kuplungkar felett kellene lennie egy kis deko karnak.
köszi a segítséget előszöris!
nos nekem nincs dekompresszios kar a motoron :S az lehetséges?
Van itt fent egy onboard videom egy 97 es bergrol, egy rugasra inditottam.

http://www.sportmotor.hu/motor...

Nah a technika nagyvonalakban.

Berugo kihajt
Egyet rugjal ra mert lehet úgy ált le a motor h pont at lehet fordítani, berugo visszaenged es ahogy rarakod a labad érzed a kompressziot.
Nah dekompresszorkar behuz es addig nyomod a berugot amíg nem érzed hogy kicsit megakadna akkor van holtponton van alsó es felső holtpont én a felsoig szoktam csak lenyomni tehát nem kell sokat letolni a kart
Következő lépés dekomp elenged berugo visszaenged alaphelyetbe, majd innen rakell rúgni bikabol es indulni kell a gépnek.

Ha kell meg vmi segítség írj nyugattan
jó én nemvagyok ekkora szaki :D honnan tudom h holtponton van?
megköszönném ha kicsit részletesen leírnád :D most már kiröhöghettek
pedig nem egy nagy cucc berugni ezeket.. dekoval holtpont, berugokar visszaenged majd rárug. indulnia kell.
2002 es évjáratú 610sm-be lehet szerelni önindítót? :D mert ezzel aberugóssal meggyűlik mindig a bajom
Bencsik Palcsee Mesterszallas ő a legjobb.
rendben
szia. holnapra csinálok képet közelebbiket aztán küldöm a mailt, amugy igy festett a 610-en
sziasztok esetleg tud valaki olyan szerelőt aki ért a huskykhoz
hello engem érdekelne a visszapillantó tükör pár képet küldesz az emailcímemre?
kösz az infót így már vágom
fogalmam sincs hány ló. de akkor javítom mielőtt rosszul lennétek! Rendszámtartó nélküli sárvédőre gondolok..de a képeken mint látszik nem az van rajta..
azt észre sem vettem 60 ló az még hihető is mivel egy rendszer és hozzá állítás annyi tud, többet nem
jó lesz az 53 lóerősnek is... hehh 65 igen
Az a hátsó pályaidom mit takar pontosan?
Eladó Husky!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_610s-63
07490
Ha valakit érdekel esetleg sm 610-re massziv visszapillantó, acél szár műanyag burkolat. Fele annyira sem remeg mint a gyári tükör és még jól is néz ki. apró karc van a jobboson... akit érdekel készitek neki saját képet...

Mellesleg az új Nuda 900-on is ugyanilyen tükör van
Szevasztok! Husqvarna te 450 2006 modellről mi a véleményetek ?
Szerintem normál áron megkapsz hozzá mindent 2 héten belül és gyári a cucc