Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv!

Nekem Te350-em van 94-es nincsen vele semmi baj. Normalisan cserelni kell az olajat benne es nincsen vele problema. Nekem felujitas ota 2 eve megy, hobbi szinten hetvegenkent endurozasra hasznalom. Nyilvan nem olyan mint egz EXC, de nem is annyi ay ara. Hobbi motoroyasra szerintem nem rossz, ha megtanultad berugni. Bocs az ekezetekert, de Spanyolorszagbol irok es nem nagyon vagyok ezzel a billentyuzettel kibekulve, meg nem is vagyok szamtech guru!
Holnap délután megnézem lefotózom teszek fel ide képet lásd miről van szó kábelek színe hogy passzole stb. de tuti ugyan az a kokusan denki
Szia!
Ha ehez típushoz és évjárathoz biztosan jó akkor érdekelne,Kokusan Denki CDI
Árat ide írj gsxf750@freemail.hu
Nekem van 2db power elektronikám is, egy kisebb és egy nagyobb fajta. Nekem a power Motor halt be így nincs használatba az elektronika.
Nekem van 2db power elektronikám is, egy kisebb és egy nagyobb fajta. Nekem a power Motor halt be.
Sziasztok! Husqvarna 125 SM 2005-höz keresek ilyen trafót és CDI gyujtást ha valaki tud kérem jelezze
Szép jó estét mindenkinek! TC 570-hez 2002-es keresek hajtókart valami jó áron! Ha valaki tud esetleg valami okosságot azt megkérném írjon! Köszönet
a hírdetésben gyujtáselektronikát hírdetek
Szia! Én most vettem egyet nemrég! Bivaly egy jószág! Ülni rajta ne akarj mert szétráz, azonban nem is kérdez csak megy! Nem egy bonyolult szerkezet, olaj legyen benne, cseréld rendszeresen aztán élvezd az életet! :) Az enyém most pont nagy generálon esik át! Szóval megkap minden földi jót! :) Jut eszembe mennyit szánsz a motorra?!
sziasztok!keresek sm610 1999-es olajpumpás blokkoshoz,hajtókart,hengert dugattyúval ha valaki tud az legyen szíves segíteni,köszönöm a segítséget.
alaplapom nincs
Szia mit kèrsz az alaplapèrt?
Pályázni,nem valószínű,hogy fogok vele,inkább utca,de nagyrészt a környező dombok itt a bükkben,a gyakorlat majd eldönti,az olajhasználatot,de majd figyelek az 5w-s olajra ahogyan írtad.
Véleményem szerint Agipba 10w-60-ast kellett volna vegyél. A 0-5w-s olajokat versenykörülményekre találták ki, (kisebb súrlódási veszteség) és ezeket nagyon sűrűn (versenyenként) cserélik. Nem tudom mire használod a motorodat, de ha pályázol és alkalmanként 2 órával számolok, akkor 3 alkalmanként a helyedben én cserélném ezt az olajat. Ha utcán motorozol nagy részt, akkor félszintetikus olajjal jobban jársz. Ez csak a saját véleményem volt.
Köszi a választ,szerinted normál körülmények közt hány óránként?
30 esetleg 50 óra?Egyébként vettem hozzá agip full szintetikus 5w 40-es olajat 7k 2 liter,de először megjáratom egy castrol félszintetikus olajjal,ki tudja mi van most benne,aztán nehogy elcsesszem a jó olajat.
Már megvolt.Nincs nekik.
10W-40-es kell bele. 1.6-1.7 liter olaj kell a blokkba. 10 óránként felesleges lecserélni az olajat mivel te nem versenyszerűen használod a gépet. Én se cseréltem a gépembe 10 óránként.
www.gerecsemotor.hu itt érdeklődj! :)
Sziasztok!Ha valakinek van eladó TE410-es első féknyerge vevő lennék rá!Minden megoldás érdekel!
Üdv.
Helló!
Valaki tudna véleményt írni 2002-es, tc570-ről? Érdemes-e ilyet venni? Milyen hibái lehetnek? Előre is köszi!
Üdv!
Lentebbi beírásommal kapcsolatban másnak nincs véleménye?
én ahogy olvastam fórumban azt írták a régebbi huskykról hogy pénztemető mind és hogy némelyik típushoz HA van alkatrész azis irreális áron, de típust most meg nem mondom, hogy melyik volt. de én nem vennék ilyen régit...
nem csapsz be? biztosan?
a nógrádi misi !
valóban. basszus ha nem szólsz!