Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te már lassan 1 éve teszed itt a kérdéseidet de motor még mindíg nem vettél, legalább már kiművelted magad majd ha valamit nem tudunk tőled lehet kérdezni Van itt ez a TOMERRO gyerek vele vedd fel a kapcsolatot ő ugyanígy érdeklődöt vett is motort de már árulja is
Kex-től már kérdeztem de itt is felteszem a kérdésem, ez SM610R-el kapcsolatban.
A kérdés, üzemórás a típus?
Gerecsemotorral beszélek hétfőn, alkatrészellátással kapcsolatban.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_smr_570-9416845
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni WR 250 1999 es típus hoz lehet kapni alkatrészt nem horror áron pl hajtó kar dugó nem tudom csapágyak menyire colos méretűek, valaki tud ebben segíteni
610-et akartam írni,nem 650-et.
Igen a 350-es az talán 91-es lett volna.Sm szett van alatta,a mostani tulaj beszámolta valami autóba,de azt mondta rájött hogy a négykerék neki pont jó,aztán minden felszereléssel eladja.10órát motorozott vele.De a vég célom az a 610 lenne.
Értem,köszönöm,tudom hogy borzasztó nyűgös masinák,gyujtás,olajzás,főtengely tügörgő,stb,stb.De a minap kipróbálltam egy 650-et,hát kimerem jelenteni,hogy ezek amilyen nyűgösek,olyan brutálisak is .De valószínű megfogadom a tanácsod,és olyan 2002-töl keresek,azok ugy tudom nem annyira nyűgösek már.
Gondolom valami 90-es évek eleji gépről van szó?
Egy a lényeg szerintem a régi 350-t és 610-t már ne erőltesd, előbb-utóbb az alkatrésszel gondban leszel.
Kivéve ha valami gyöngyszemet találtál.
990 ért is hirdeti használtautón,
enyém teli árban van, ha gondolod
Nekem az is fura, hogy a papirjait is árulja külön..
Ha ennyi a gáz vele akkor nagyon jó vétel, de majdnem féláron adni amikor 800-900ba is nagyon jó áron lenne még a többihez képest.
Nekem ez az ami fura benne.
ha csak ez a probléma akkor nincs gáz, okmányirodába tudnak segíteni...
Sziasztok!
Ismeri valami ezt a gépet?
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
650000Ft úgy hogy a törzskönyve nincs meg de a magyar forgalmija, biztosítás, rendszám megvan.
Nekem nagyon fura hogy ennyire olcsó főleg annak tudatában hogy kiérni hozzá a törzskönyvet nem kerül több pénzbe.
Ennek a gépnek az ára 1-1.1 körül van.
Szerintetek?
Sziasztok!Egy cr 125 után,szeretnék egy négyüteműre váltani,amivel utcán is közlekedhetek.Te610-et szeretnék,viszont lenne most kilátásban egy jóval gyengébb Te350.Erröl viszont semmit az ég világon nem tudok,és nem is nagyon találtam.Tudnátok írni valamit motor használhatóságot illetően,vagy betegágy az egész,ne is foglalkozzak vele?Mennyi ereje van,mennyire megbízható?
Ha nem pályázol, csak endurozgatsz, akkor inkább az aranyblokkos. Nem üzemórás, nyomatékos, jól fogyaszt és nem fogy el 140-nél, mint a drz(tapasztalat).
Én árulom az enyém vasárnapig 500e-ért. Magyar rendszámos. Ha eladod alóla az sm szettet és dobsz rá excel cross garnitúrát még marad is pénzed. Öcsém ugyanígy használja az övét.
300e ft ért ne sokat várj
500e körül drz van, gyengébb, de sokkal több alkatrész van hozzá és elég jol bírják a kínzást...de még is is azt mondom hogy elég könnyű belefutni szarba
Sziasztok!

Érdeklődnék tőletek, hogy a Husqvarna Te 510-ről mit tud a nagyközönség?
Sportmotoros vagyok és nem nagyon mozgok enduros, crossos közegben... :/
Jön a tél és be szeretnék szerezni egy ilyen gépet.
Nem sokat tudok róla!
Tudnátok benne segíteni?

(Iszonyatos módon nyomatékos motor. Ez az erőforrás motokrosszra és endurozásra egyaránt első osztályú, de a TC 510 szupermotó versenyeken is megállná a helyét, természetesen egy supermoto-szett segítségével. De ez már egy másik történet.)
Ezt találtam róla.
Nem akarok egy 2T szöcskét és valahogy ez áll közelebb hozzám vagy egy 4T Suzuki...
Egy 1994-es évjáratot néztem ki magamnak közel 300ropiért...
a kis sunyi
Hali
Esetleg valakinek nincsen elfekvőbe Husqvarna te 350 alkatrésze?
csak egy matrica , előző tulaj rakta rá
Az kamu leo dob?
ha valakit érdekel eladó.
Adatlapomon a hirdetés
Sziasztok!

Ez meg miféle hirdetés :-) ? Mi a görbe furicska lóg ki abból a háztáji kipufogóból :-) ?

http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Eladó lett! Rendszámos, műszakis, xép ... Fix 550e

70/3650837