Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor mégegyszer. A Husqvarna azért adta ki 22kw-ként, hogy ne csak korlátlan jogosítvánnyal vezethesd! CSAK papiron 22kw és így vezethető A2 kategóriával is amit ugye 17-18 évesen már meglehet csinálni.
Érted?
Vagy csak a füstnorma miatt..... A te450 is csak 13kW volt
Most egy 110 lovas VFR-t hajtok. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam a lényeg az hogy nézzek 39kw-os változatot inkább vagy próbáljam meg a 22kw-ost átalakítani, hogy ne legyen benne a fojtás.
Istenem..
Az azért 22kw, hogy 18 évesen megkapja valaki a születésnapjára és A2-vel tudja hajtani.
Sziasztok!

Szeretnék venni egy Husky sm610 i.e.-t a gondom vele hogy 22kw-os hogyan lehet kiszedni belőle a tiltást? Gyári adatok szerint 56!? paci ha jól rémlik azaz 40kw körüli. Külföldről behozott motorról van szó.
meglett a probléma :D kb 8szor mostam le a motort miután megvettem annyira koszos vollt..... a tanksapkánál az elvezető csőve gyorskötegelővel fulra elvolt szoritva ezért nem folyt el a víz hanem bele szívárgott vhogy a tankba (gondolom a magasnyomású rásegített) ! kb 2 dl víz volt a tankba és sikeresen felkapta az injektor..... végén már egyálltalán el sem indult :D
Én az üzemanyag pumpa körül néznék körbe, szűrő tisztítás stb. Esetleg gyertya csere.
saját tapasztalatot nem tudok ,csak én is utánanéztem ennek és azt hallottam mindenhol hogy keveset ad neki és rendre megszorulnak. nekem be van kötve meg keverek 1:50 neki
Sziasztok, pár napja vettem egy 610ie 2007es vasat, sokat állt.... kb 2 liter üzemeanyag volt benne azzal tökéletesen ment igaz csak probálgattam max 5kmet mentem vele, mivel még nincs rajta rendszám... tegnap telitankoltam itthon, kipucoltam a légszűrőt stb.... erre ma h megyek vele egy kört, beindítottam szépen járt 3-4 percig elnidultam vele kb 200m után behuztam a kuplungot és leállt , egyböl újra indult utánna megáltam vele pár másodpercig pöfög alapjáraton utánna leáll, kb 5s önindítozás után indul el de pár másodpec mulva meg leáll..... olyan mint h ha nem kapna rendesen üzemanyagot.... mi lehet a probléma? segítségeteket előre is köszönöm!
2003-as sm125s milyen kevereket csinal maganak? Megbizhato egyaltalan?
Valaszokat elore is koszi!
Sziasztok!
Szeretnék egy supermoto-t, de nem nagyon értek hozzá.
Tapasztalatom sincsen sok csak amit egy jawa mustang tudott adni régen.
Segítsetek hogy milyet kellene néznem!
Láttam a hasznaltautón ezt:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_te_410-9778643
Köszönöm a válaszokat!
A hajtókar és a dúgatyúk a végén vannak a 6-7 lapon
Sziasztok Remélem tudok segíteni mindenkinek ezzel a linkel ,ha valaki rendel innét kérem jelezze a tapasztalatott ! köszönöm.
http://www.arujegyzek.hu/?q=hu...
Hali! Érdeklődés szinten kérdezném kb mennyit kóstál a Te 510emre egy Kilóméter óra? mert a mostani kicsit kezd foltosodni valami oknál fogva
Köszönöm a segítséget! A Jófogáson csak a gyujtás alkatrészeket zalálzam sajna :(
Nagyon szépen köszönöm!
Sziasztok!motor vásárlás elôtt állok.szemezgetek a a Te610-ekkel.de olvastam sok oldalon ès van ahol problèmásnak tarták pl olajszivattyú.az is èrdekelne hogy üzemóra vagy km-es a blokk?Örülnèk ha egy 610 tulaj leírná mik a tènyek hátrányok előnyök fenntartás tekintetèben.2000-s èvjáratig max addig èrnèm fel
Szeva Jenci. Ha hajtókar v. dugattyú kell próbáld meg a spirro.hu-t nekem te 450 hez az ősszel másnapra hoztak dugót hajtókart amikor a prox importőr 3 hétre vállalta. M0moto.hu is az a cég elvileg.
Sziasztok! :) találtam az unixnál is alkatrészeket huskyhoz. ha megfelelően jóó a beszélőkétek és személyesen vásároltok egész jó áron lehet venni cuccokat esetlegesen itt a webjük itt lehet kiválasztani mid van :)
http://www.unixauto.hu/Unix_Ti...
Pontosan 138.4 km/h lenne a vége.Tököm tudja,próbálgasd :D nekem is 49 van hátul asszem
Sziasztok!Mèg mindig új alkatrèszeket keresek 2000-es èvjáratú husqvarna te410-hez.Manual parts-ban valòjában megtudok keresni mindent.Csak honnan tudok alkatrèszeket rendelni?Mxon sem tud már mindent beszerezni sajnos,de valòjában segítőkészek.Előre is köszi!
9bar van benne.
Áttétről tudsz valamit hogy ha hatulra mondjuk 43-as fogaskereket neznek mennyi lenne a vege. Most 49 es van rajta es 110 a vege, az utazo tempoja 70.....
Szeva! Találtál alkatrészt? Nekem is ugyanilyen gépem van, csak 125-ben, nem rég vettem, alkatrészeket eddig a GerecseMotortól szereztem be, jó áron, jó minőségben (bár biztos próbáltad már gondolom). Látom hirdeted is a gépet. Pedig a nyáron gurulhattunk volna egyet...
650 ml , mérj kompressziót
Hali!
Van egy husqvarna sm 125 motorom. (2003)
Ugy erzem hogy nincs benne kompresszio mert olyan konnyen megy le a berugokar mint 50-es mocin! Valaki nem tudna hogy mi lehet ennek az oka?( áttét vagy az 1gyurus dugora gyanakszom)
A motor egybkent hidegen melegen 1rugasra indul.
A masik kerdesem hogy mennyi valtoolaj kell bele, mert kb 3decit tettem bele es a kis szintjelzon mar lattam az olajat es teljesen leengedtem belole az elozo olajat?!
Koszi