Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvan, csak nem tudom hogy intézzük.
itthon elég nagy pénzügyi vihar van, szóval ha pénz érkezik akkor az eltűnik a nej kezei között
tehát csak úgy érdemes eladni hogy ne tudjon róla
Sziasztok!
Közeljövőben szeretnék vásárolni egy SM610-et.
A kinézett motor 2000-es évjáratú.
Tudna valaki írni esetleg,hogy mire kellene jobban figyelnem,esetleg milyem jellemző problémák szoktak a típussal előfordulni?
Válaszaitokat várom.
Üdv. ini.
Érdeklődnék hűtőrács ügyben. Valami fejlemény?
Sziasztok!
Tc610 vettem.
Hol tudok hozzá venni alktrészeket?
Vagyis hol van olyan bolt ahol tudok venni bármit?!
2003 tc610re.
Köszi!
Hello! Esetleg valaki tud infóval szolgálni Te610 ügyben?A probléma,magasabb fordulaton,bedadog,és nehezen indúl.
Sziasztok segítséget szeretnék kérni Husqvarna wr 250 1999 évj kellene a víz szivattyúhoz szimering honnét tudnék rendelni hozzá .Előre is köszönöm.
Nem igazán helytállóak az állításaid, mert nagyon jók a 2002 előttiek is az az utániak meg fenomenálisak!
Sziasztok! Te610 tudom hogy sok probléma van az olajzás hiánya miatt,és a gyujtás ami sokat meghibásodik.Azt szeretném megtudni,hogy ami 2002-töl gyártottak olajpumpával már,azok is ennyire "sérülékeny" lelkűek?
CSütörtökig fix 520e! Költségmentes!
70/3650837
Igazából egy komplett szettet szeretnék.
Husqvarna Sm 125 (1998)-ról lenne szó az előzőben.
Sziasztok. Keresek Huskyhoz Power elektronikát megvételre.
Ha valakinek van az írjon.
Előre is köszönöm.
Szia. 12000 boltban 14-15 új.
Hali!

Mennyit kérsz értük?
Krosszmotorok.hu
Neki tuti van hozzá mindenféle husky alkatrész
Az idomokkal várjunk jövő hét végéig
Mondjuk a hűtővédő jó eséllyel eladó marad majd de a tankidom még lehet elmegy a motorral
Van még egy lehangoló kérdésem. Esélytelennek gondolom de a remény hal meg utoljára. 2006 os te/tc 450/510 balance tengely meghajtó fogaskerék valakinek? Gondolom a világon nincs mégegy. Azért köszi megpróbáltam.
Köszönöm a gyors választ. A rács mindenképp érdekelne és elöbbutóbb talán a tankidom is, főleg ha az enyém elmenne. Milyen márka ez? Nekem a komplett UFO szett volt 23+posta. Hajtókar és járulékai csere után vagyok ezért a lehetőségeim korlatoltak. Adsz telószámot?
A kék idom 16 ezer még benne van a zacsiban (2 helyről lett rendelve)
A rács használt de hibátlan, legyen 3 ezer
Ja és egyforma a 2 oldal
A kék idom 16 ezer még benne van a zacsiban (2 helyről lett rendelve)
A rács használt de hibátlan, legyen 3 ezer
Szeva. 1 ràcs kéne. Ezek egyrormák vagy jobbos balos? Akkor a kék idom csak eladó? Ára mennyi lenne külön külön? Egy telefonszámmal egyszerűbb lenne. Addig is köszi. Üdv.
2 rács kell?
mert nekem van egy felesleg
és van kék tankidomom is bár cserélni nem fogok
Sziasztok. 2006-os te 450-re keresek hütő elé rácsot, és kilométerórát. Ha valakinek van ilyen eladó, kérem jelezze. Ugyanitt új piros tankidom pár eladó vagy új kékre cserélhető. Üdv.
Hello! Én is pont most futottam bele ebbe a hirdetésbe a használton, amiről írtál. Nem tud itt valaki valami közelebbit? Valóban eléggé bűzlik valami.. egyrészt ez a külföldre költözéses dolog is.... miért nem viszi ezt akkor? Minek másik vagy autó? No mindegy. Gondoltam megkérdem hátha valaki innen tőletek tud/hallott valamit. Csak elgondolkodtunk, hogy ha OK lenne megérné.. de rizikós... Köszi előre is.
Ja és itt a 2 link ha valaki nem látta volna az előzményeket:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_610ie-9376851
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_sm_610ie-9399080
köszi
www.gerecsemotor.hu :) Kérdezd meg őket :) Facebookon is fent vannak :)