Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért kell egyből leosztani valakit,aki pusztán csak egy kérdést tesz fel?Imádom a márkát,és szeretnék husqvarna motort,de egyből le vagyok oltva.Azért igyekszek aktív tagja lenni a fórumnak,hiszen lehet már holnap husqvarna tulaj leszek.
Sziasztok!

Eladó a paripa
Debrecenben van...
Megvettem
ha rákattintasz a nevére kijön az adatlap, és a normálisabb fórumozók kiírják a lakhelyt
Neked még az is sok volna, inkább rollert nézegess
Minek a fórum,ha nem írhatok erre az általad nehezményezett dologra?Ha nem lenne pénzem telefonálásra,akkor lehet hogy simsont néznék nem pedig egy SM 610-et.
Ha annyira érdekel miért nem hívod fel, vagy drága a telefon
Szia,helyileg hol lenne a motor?
Engem érdekel.
sziasztok jó estét!
huski te 610 96 os.
hol van szikra hol nincs, cseréltem alaplapot, lendkereket, cdi a ludas gondoltam én. rendeltem egy cdi-t, de össze sem merem kötni, mert 4 kábeles, a régi pedig 5 kábeles(hibádzik a citromsárga kábel, ami gondolom a világításé lehet, ettől függetlenül kompatibilis lehet a motorral?
előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok Huqsvarna te 610 olyan 1996-1998 ig köröli masinához kellene nekem egy kis segítség tekompresszor ügyben van itt valaki aki tudna segíteni ?
Jövő májusig nem rendelhető a hűtővédő! Én is rendelni akartam egy párt. Ne kérdezd, hogy miért!
ja és diretbe van az akkun szóval ha leállítom a motort akkor is addig hűt amíg le nem hűl a víz
be lehet tenni egy kapcsolót is de úgysem használnám szóval semmi értelme
de akár kapcsolót is lehet a termosztát helyett tenni, aztán amikor nincs gyors haladás be lehet kapcsolni
tettem a rendszerbe egy termosztátot
a 610nek a vízcsőben van és szinte kompatibilis a 450essel csak vágni kellett belőle pár fokkal áll csak másképp
abban a csőben van ami kijön a vízpumpától
így egy kicsit túl is hűti a jobbos hűtőben a vizet, mivel többet megy a venti mint ami "szükséges" lenne
de nem akartam furkálni meg forrasztgatni a hűtőt így bármikor visszaállítható a gyári állapot

a műanyagot meg ha nem jársz kiskőrös közelébe szerintem hagyjuk, utalni nem tudsz, utánvéttel együtt meg annyi lenne mint a bolti új
Szeva Ini.
nem lessz megoldás erre a műanyagra?
Amúgy a motorodon a hűtőventillátor kapcsolója hol van? mi vezérli?
Sziasztok! Téli leárazás: Husky sm 610 nem irok litániát. Meg kell nézni, ki kell próbálni!
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Helló Ini!

Nagyon köszönöm!

Szép estét!
Szia Gecsa!

Akkor 2010 :)
Nagyon köszi a segítséget.

további szép napot!
Ha bármi kell hozzá akkor Attilát keresd,neki lesz hozzá minden a leghamarabb.
krosszmotorok.hu
Ha nem sok óra van benne akkor nem lesz gondod,de az az összesre márkára jellemző! Gyakran cserélj olajat, olyat amit a gyár ír elő neki. Bár könyvet nem tudom honnan,de neten sztem 5-10 perc alatt lehet találni!
Sziasztok!
Most vettem egy TE510 endúrót.
Az injektoros piros fehér kivitel. 2009, vagy 2010 gyártású lehet, olasz 2012-es forgalomba helyezés.....
Valaki meg tudja mondani vázszám alapján a gyártási évet? (ez csak az alkatrészrendelés miatt lenne érdekes)
Hol találok irodalmat hozzá? (milyen kenőanyagok, szűrők stb kellenek hozzá, mit mikor kell cserélni, ellenőrizni? )
Hol tudok alkatrészeket vásárolni jó minőségben, normál áron?
Van magyarországi forgalmazója, vagy márkaszervize?
Kérlek segítsetek egy kis infóval.
Köszönöm előre is!
Szép napot!
Sysco
Sziasztok!te 410_re hogy tudnak leg egyszerubben indexet dudat stb rakotni mivel a blokkbol feljovo kabelbol valtoaram jon feszultseg szabalyzom a kormanynal megvan be van kotve.Gyarilag lenni kene benne valahol egyeniranyitonak? Ha igen milyennek,es hol kene benne lennie?
Sziasztok!Van egy te410_esem,2000_es evjaratu,az a gondom hogy meleg motornal a fotengelyt lendkerekkel egyutt ki lehet huzni vizszintes iranyban kb. 6mm_re.Mennyire nagy gond ez ennel a tipusnal?Mi hianyozhat belole? Amugy a motor mcukodik.
Hát ezt én nemtudom. Pesten nem jársz soha? Egyáltalán hol lax?
pl a husky forgalmazónál......
de az ebay is teli van mindennel
idomokat találni itthon is hozzá pár boltban, bár néha hónapokat kell várni rá
csapágyak-olajszűrő-légszűrő-fékbetét-lánckerék-stb meg kb mindenhol ahol árulnak motoros dolgokat