Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy Mikuni TMX 38 ránézésre. Lentebb alkatrészkatalógus, cikkszámokkal.
https://mikunioz.com/tmx-parts...
Ez mikuni meg 38-as az biztos de szerintem valami régebbi konstrukció.
Nekem ez van. De nem találok hozzá normális felújító készletet. Új súbertű kellene mert nagyon kopott a régi meg az egyik fúvókának törött a vége ezeket szeretném cserélni benne. De amit találtam a mikuni honlapján készletet ezek nincsenek benne csak tömítések csavarok úszók meg másik fúvókák.
Nem nagyon találok tisztességes katalógust ezekhez. Ebay-en meg többféle karbit mutogatnak, Mikuni VM-től TMX-ig.
Ugyanakkor egy eladónál láttam említve 93-tól ezt a Dellorto-t. Ilyen a tiéd?
(ha igen, otta típusszáma a képen)
Sziasztok. Esetleg meg tudja valaki mondani nekem Hogy a 96-os Husqvarna WR250-ben pontosan milyen karburátor van ? Mindenhol azt írják a neten hogy Mikuni tmx 38 van benne de ha rákeresek neten nem teljesen ugyan úgy néz ki. Köszönöm ha valaki tud segíteni.
Sziasztok! Nemrégiben vásároltunk a családban projektnek egy 2012-es husqvarna tc 250-et (4t), motorhibásan. Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, hogy találjak alkatrészeket. Főként egy teljes blokkot szeretnék hozzá első körben vásárolni. Alkatrészforrásokat, segítségeket megköszönöm!
ez 2006 nak a manualja 173 oldalnál kezdödik a elektromoság
https://www.manualslib.com/man...
Elnézést , el felejtettem a modellt alá írni . Husqvarna te 610 E . De már sikerült le sütni a CDI t ….. szóval már kevés az esély …
Mondjuk sokat segítene ha elárulnád hogy mégis milyen motorról van szó...
Sziasztok ! Valaki esetleg tudna segíteni a CDI - bekötéséhez ? Egy átalakított CDI volt a motoron , és elromlott , rendeltem hozzá utángyártott / gyári CDI -t. Sikerült a generátor -tol a 4 szálat jól össze kötni , de még van 4 . Esetleg ki tudtok segíteni egy képpel , hogy melyik szál hova megy ?
Ha esetleg a Ibeat software kell abban tudok segiteni. meg van a progi
http://youtu.be/5a9J3FIl1Qw;ab_channel=K.K
Oem partson nézd meg :)
Sziasztok, tudtok ajanlani olyan szerelot aki megtudja nezni a gyujtasterkepet es az injektorom? Husqvarna sm610 2009, elore is koszonom
Sziasztok!
Keresek 1994 husqvarna te 350 3AE motorkodos blokk alkatrészeket,akár motor alkatrészeket.
előre is köszönöm. 😉
Sziasztok.
Van valakinek a tulajdonában 2011 vagy az utáni
310 TE vvagy 310 TC?
Akitől kaphatnék 1-2 tanácsot a típusról?
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, husqvarna sm 610-be 2006 nem kell cserélni a vezérműlánc vezetőt/ feszítőt? Csak azért kérdezem mert nem látok sehol eladót.
Sziasztok! Lenne egy 2007-es SM510R komplett hengerfejem. Felujitas utan kb 300kmt ment. Tel: 309218521
Sziasztok valaki tudna segíteni hogy mekkora ez a karburátor? Husqvarna wr 125 99
Szia
Valószínű hogy nem zár el a tű az úszónál és túlfolyik.
Szerintem koprumisszumot kell kötni. Sajnos terepen nem tud olyan lágy lenni, mint a gyári endúrók.Még teljes puhára állítással sem. Kicsit edzettebbnek kell lenni hozzá, de meg lehet szokni, és utánna imádni fogod. Viszont ha supermotoként használod, mert nyílván így van értelme, betyár jó futóműve van. Fordítva ha enduró változattal szeretnél supermotozni, szerintem sokkal nehezebb, sőt szerintem lehetetlen. Hát ezért kell kompromisszumot kötni.
Szia! Érdeklődni szeretnék sikerűlt megoldanod a szívócsonk próblémád? Nekem is már repedezett, és már nem lehet rendelni. Előre is köszi, és boldog karácsonyt.
És azt szeretném kérdezni hogy fcr 41 es karbihoz cserélnem kéne a szívó csonkot is?
Át lett alakítva
Ő valszeg pont az ellenkező irányba állított rajta...