Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy néz ki hogy a kábel van megtörve. Bizonyos szögbe ad szikrát. Megrendeltem a másikat helyette. A másik próblémám gáz adásra fekete füst. És alsó fordúlaton normálisan megy de fél gáztól hírtrlrn gáz rántásra befullas. Karbi probléma lehet?
Trafó, ecu, tekercs, jeladó
Lehet válogatni...
Husqvarna tc 450 2004 Nincs szikra egyáltalán kábel jó. Mi lehet a probléma?
Nekem 2006os van (510es) a legutolsó karbis széria. Még kék-sárga.
Nagyon szeretem. A 2008tól gyártottakról nem sok jót hallottam. Amikor megvettem ez jóval drágább is volt mint pl egy 2009es.
Egy 2004-est és egy 2007-est néztem ki, de nem tudom hogy 300 000-el meg ér-e többet a 2007-es.
Szia!
'04 és '05, '06 évjáratokon mindig faragtak/fejlesztettek így karburátorosból - ha az állapot nem mond mást- a '06 és a '07-es a legjobb.
2008-tól injektorosak lettek, azok is rendben voltak.
Heló! Te 450 2004-ről mik a tapasztalatok? Tudom állapot függő, de azon kívül van valami típus hibája? Még a 2007-esröl is érdekelnének ezek a dolgok. Alkatrész beszerzés mennyire nehézkes? Köszi!
kijo jol irja, keresd a Maurergep kft-t, mxon.hu.
Szia!

Náluk próbáltad:
mxon.hu/uj
Szevasztok srácok. Van nekem egy HUSQVARNA TE 250 2005-s mocim. Nem találok hozzá tömítés szettet. Tudnátok tanácsot adni hol találhatok? Előre is köszönöm válaszotokat.Tisztelettel: Deka
Bar ez az mxdude felhasznalo szallit, de pont nem ebben a linkben. Sajnos mas arszabas van eun belul es kivul gondolom a posta miatt is. Ez a jo link. https://www.ebay.com/itm/Genui...
Mondjuk az mar mas hogy a patkany elado nem szallit hozzank. viszont helyileg hollandiaban szekel az adatai szerint.
hollandiabol egy honap? hat nalam max 1 het szokott lenni a postazas eun belul..
Nem szeretnék 1 hónapot rá várni. Magyarba sehol nem lehet rendelni?
Sziasztok. Mikuni tmr 41 karburátorhoz tömítő készletet hol tudnék venni? mert neten nem igazán találtam :S
Azt ugye tudod, hogy ez egy 610-es idom, nem a 450/510? Közel sem ugyan annyiba kerül a kettő.
Akkor valami elromlott....
Bár nekem a szállítás ingyen volt mert angol címre ingyen postás volt és egyik motoros cimbi haverja ott ék kint karácsonyozni amikor jöttek elhozták mert kocsival jöttek
30 felé komplett idomszettek voltak akkoriban kb ennyi volt a matrica is rá
Na, találtam én is. 28+8 a szállítás...
Pár éve angliából rendeltem 2db gyári tankidomot a 2006-osra volt 8 ezer + kb 4 a posta, a gerecsénél több volt a polisport
Köszi, de nem találtam ebay-en sem, csak egy angol oldalon, horror összegért.
Üdv. Olyan érdekelne hogy Husqvarna Te Tc 450 2004 es motorra fel tehető az ujabb 2006os idomszett Kisebb nagyobb átalakítással? Vagy egy az egybe megegyezik? Köszönöm.
Ebayról rendeld meg
Postával kb annyi lesz mint a gerecsénél és mem kell rá várni hónapokat
Üdv! A képen látható idomból keresek egy párat, vagy bal oldalit!
Sziasztok!
Motrom egy 2006-os sm610, 7 hónap pihenő után életre keltettem, sajnos nagy gázadásra fullad, leáll.
A tél folyamán volt szétszedve, vettem le a gyújtást, a gyújtótarfót is, most cseréltem gyertyát is, bár ez inkább tűnik karbi bajnak.
Kitakarítottam a karbit, a légszűrőt, tettem bele friss benzint, a hiba továbbra is ugyan az. Olyan, mintha nem működnea "accelerator pump" pedig spriccel.
Nincs több ötletem a továbbiakban, esetleg van valakinek valami tippje?