Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na kész lett a tekercselés, megy a motor, de nem úgy indul ahogy eddig elvileg össze van rakva normálisan minden. Önindítózáskor sokszor durran mint az állat. Gondolom még mindig a gyújtásnál van valami mert más nem lett el állítva...
Írtam neked privátban.
Most már ott egyre ritkábban de a környéken
Merre vagy helyileg egyébként? Tényleg Kiskőrös?
Nekem egy motoros permetező gyújtó tekercsét próbálták megtekerni
Hát az nem sikerült
Vissza adták a pénzt avval a kikötéssel hogy többet ilyet nem viszek hozzájuk
Majd írsz egy üzenetet ha mégse lesz jó, de a motorokét általában meg tudják tekerni
Jövő hét keddre megcsinálják elvileg, de nem garantálják hogy az a baja mert ilyeneket nem szoktak vállalni, újra tekercselik a gyújtó tekercset csak és majd kiderül. 6-10000-ért csinálják meg legfeljebb buktam egy 10-est.
Elmentem motorozni aztán leállítás után nem indult többet, szikra semmi, jeladó szakadt nincs ellenállás
Aztán a Bencsik től lett egy bontott gyári vásárolva 35ért
Aztán ha időben utána olvasok egy tízesből megúszom
A jeladó neked milyen hibát produkált? Egyáltalán nem volt szikra? A héten kiderül meg-e tudják csinálni az enyémet ha nem akkor érdekel a tiéd.
egy ilyen jeladó kell hozzá, csak túl későn tudtam meg hogy egyformák és vettem egyet kompletten
Remélem van olyan is ami jól sikerült
Megnézném ha küldesz képet róla.
Husqvarna tc 450 -es blokk 40 üzemórás,a henger sérült,és a gyujtás,vízpumpa,berúgószerkezet,szelepek hiányoznak 120e.Te 450-es üres blokkfelek,a kuplung oldali törött 30e.(a törött db megvan)Új tankidom 10e,rá való matrica szett5e.Egyben 150e.2002-2005 -ig te,tc,sm450r tipusokhoz jó.
tekercsem van de a 2006oshoz, nekem az fh jeladó halt ki, a többi része jó
ha véletlen egyforma akkor 15ért odaadom
Nekem 4 hete menet közben állt meg egyik pillanatról a másikra most ott tartunk hogy ha lehet akkor újra lesz tekercselve, nagyon kis szikrát ad. cdi csere, tarfó, pipa csere meg volt, javulás az nem lett. Ha valakinek van esetleg jó állórésze hozzá értelmes áron akkor érdekelne!!! 2004 te 450.
Van egy 2004-es TC450 Husqvarna-m .
Mi lehet vele ? Jól ment előtte de leállítás után két hét múlva nem indul .
Kipufogóba durrog , utógyújtás szerü jelenség , vagy pont az.
Mitől lehet ?
Előtte jó volt.
WRE125 gyári kipufogódob 15e ft-ért eladó,posta oké.Érd:zolimotor@gmail.com
Keresek te 450 2004-be kuplung lamellát ha van valakinek vagy tudja hogy honnan lehet szerezni legyen szíves szóljon!
Ezt 450-esből vettétek ki?
szerintem csak 39 es kellene rá
ez jo lesz,
Sm 450r ről vannak tapasztalatok? Mik a gyengéi? Alkatrész ellátás?kéri is? 2008 as gép.
P21 szervíz (Vác)
Valakinek nincs véletlen 2004-es te-hez fekete fejidom és telószárvédő? (smr-eken az van)
2009-s tc450-hez keresek sm szettet és jó tippeket. Köszi előre is :)