Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Trakee! Nem. A vezérműlánc is cserélve lett az 1500 km-rel ezelőtt. Akkor kompletten lecseréltem a vezérmű láncokat és a feszítőket is és ezért javascript:smile(document.frmmsg.body,'10');document.frmmsg.b
ody.focus() nem értem, hogy most egy selejtbe nyúltam-e bele, vagy szokott ezzel gond lenni, de már Kanyarral is konzultáltam és azt mondta, hogy ezekkel sosem szokott baj lenni. Szóval, vagy kifogytam egy selejteset, vagy valahol máshol kell majd keresni a hibát. Már úton van az új lánc, majd beszerelem és kíváncsian hallgatózok. Azért köszi a tippet.
Eddig hasonló problémával nem jelentkezett senki a fórumon ( http://hyosungclub.hu/index.ph... )

Nem lehet, hogy a vezérműlánc csere érett, és ezért megy tönkre?
Sziasztok! Új regisztráló vagyok. Van egy 2005-ös GT650r-em. 46500 km-rel
Egy kisebb problémába ütköztem, remélem tudtok segíteni tapasztalataitokkal. Tavaly eltört a vezérmű láncfeszítőm rugója. Úgy ahogy kellett, ezt orvosoltuk is. Az M0-tól lerendeltem az alkatrészeket és kicseréltünk mindent újra. Lementem vele úgy 1500Km-t és ismét nem akar feszíteni a láncfeszítő. Abban kérném a segítségetek, hogy ha valaki már járt így, akkor milyen feszítőt, akár japán motor feszítőjét vegyem rá és szerintetek honnan érdemes ezt megvenni. Segítségeteket előre is köszönöm.
No az huncut...nekem picúr van...csak 125 de szeretem nagyon :)
ó köszönöm, megvagyok. annyi ideje vártam hogy elfelejtettem a jelszavamat, de végül összeállt minden
Beengedett a klubba.
Köszönöm, egy fekete 650-es naked. Majd körbenézek az e-bayen.
Gratu!
Mekkora? :)
250 650?

Igazából gyárt év a lényeg amugy a nakedek 90 + egyformák alkatrészileg a futómű és a motort nem nézve.

Német ebayről ha szeretnél vmit rendelni segítek itt vagyok még augusztusig :)

csáó!
Sziasztok,
nemrég lettem boldog tulajdonosa egy husángnak, a meztelen fajtából. De sajna nincs rajta plexi, tudnátok segíteni hol nézelődhetnék, vagy mire figyeljek? Köszi
Írtam neki.
köszi
Nem válaszolt.
Megpróbálom fészbukon megszólítani, hátha arra reagál.
nincs semmi eredmény?


más:van egy konzolom, platnival dobozzal (shad sh40), szinte teljesen új az egész, ha valakit érdekel keressen meg és tegyen ajánlatot, fényképeim között valamennyire látszik felszerelt állapotban.
Kösz a válaszokat skacok! : )
Jó az az 1500! Ne állítsd lejjebb, azt nem szereti! Igen rángatózik tőle!
Pirelli! A régebbieken az volt!
Hali

Nekem 1100-1200 de az enyém injektoros.
1500 -1600--- ha de van hogy visszaesik melegben 1200 re... az alapjára az én kicsimnek elég ingoványos :D

Illetve hidegbe annyit kell játszani a szivatóval...ezt az egyet nem szeretem benne az tuti. Ma hideg is volt itt 8 fok ,eső is eltűnt kb 3 ló a gépből...ami nálam eléggé észrevehető ha azt vesszük ,hogy az egész mén 15 tagú :D
Ha kellően ügyes vagy, akkor nem kell leszedni semmit. Én kicseréltem bontás nélkül, de nem egy perc.
Szerintem olvass utána ennek a xenon dolognak. Egyedül itthon cseszegetnek érte mindenkit, külföldön meg sem szólítanak. Egyébként nekem is 4300-as xenon volt a motorban és senki nem kötözködött. A projektoros lámpa miatt észre sem lehetett venni, hogy az van benne, de este érezhető volt a változás. Voltam vele Ausztriában és Szlovákiában is, de sehol nem szóltak érte. A kipufogó dobot viszont nézték.
szerintem az teljesen jó, az alacsony alapjárat a kenés gyengesége miatt jobban kínoz minden motort.
Kinek milyen fordulaton dübörög alapjáraton a V2-ő?
Nekem 1500 Szerintetek magas?
Sajna a fő- és a helyettes admin sincs elérhető állapotban. Megpróbálom megszólítani privátban.
hyosung klubban mennyit kell várni az admin elfogadására? néhány napja regisztráltam, de még mindig semmi, pedig aktív tag lennék, rengeteg dolog van a fejemben