Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abból kiindulva, hogy gumisnál volt -és reménykedve, hogy azok nem teljesen dilettánsok- a jól észrevehető kerékcsapágyhibákat kizárva, mástól mitől? Bizistók nem okoskodni vitatkozni akarok, hanem tanulni, mert ez a márka okozott már meglepetést nekem.
Az mástól is lehet.
Legnagyobb jele a felemás fékbetétkopás.
Köszi, akkor lehet rámegyek.
Ha feltűnő a görbület akkor igen, de szerintem ott annyira nem szokták megnézni.
Gumicserénél ez kiderült volna, nem? (Nekem volt gumicserém, azért kérdezem, hogy csak szóltak volna)
Ha a hűtő tele van, akkor nem.
De azért meg kellene majd csináltatni.
Kiveszi a tengelyt, valami sík felületen meggurítja, és látszik.
Vagy ha nem látszik, akkor méréssel, de akkor nagyon kicsit görbült.
Miből lehet egy ilyen tengely görbülést észrevenni?
srácok...ha elrepedt a kiegyenlítőtartály...( minimáis víz marad benne) de a motor nem melegszik az okozhat bajt? a venti nagyon ritkn kapcsol városban kijelzőn vízhőfok perfekt.
köszi előre is
Eladóvá vált szeretett Hyo-m! 2006 os 26000 km-el! hyo szervizben a gyermekhibái mind kijavítva!
Nagyon megbizható végig szervizelt , friss,2015 08-ig műszakis! Uj DID láncszett,olaj,szűrők,folyadékok cserélve! GT650 R változat! Igy kényelmesebb de aki akarja egy fél nap alatt visszaalakithatja adok hozzá minden cuccát az utolsó db csavarig kizacskózva gondosan tárolva! 2 motor egy áráért
Ár: 570 e. Nagyrobogó vagy túraenduró csere is érdekel !
KIfújta , elporlott még az alumínium lemez is elpárolgott onnan.

Ahhoz, hogy ne sérüljön, nem volt egyszerű, de átgondoltan meg lehet oldani.
Kiderült, hogy az első tengelyem el van görbülve, a kormánycsapágyaknak sanyi, a görbe tengely miatt a fékbetétek aszimetrikusan koptak(kuka), de a lényeg és ezt minden túrakormányosítónak jó lesz észben tartani, hogy az üléspozíció megváltoztatásával elkönnyítjük az első kereket, emiatt kezd el csapkodni. A hátsó rugóstag előfeszítésének állításával, valamint a felső villakifli állításával kell kompenzálni az első villa dőlésszögén. Jó kis tour volt mire kiderült
Hová tűnt? Kifújta?

Nehéz volt berakni?
Szia Karesz!

a kipufogóhoz rendeltem nála tömítéseket (4000/ pár +posta) mielőtt indultak akkor adta föl postán.

Ja egy előző rendelést sikerült szét barmolni. De ezeket sikerült szépen berakni. Ez előtt 100km-enként raktam bele "hőálló" tömítést, ami teljesen eltünt ennyi km alatt.
Te is kerested?
Kanyar most nyaral, de ha otthon lesz biztosan segít.
Üdv mindenkinek.Tud esetleg valaki Telefonszámot olyan embernek aki ért a hyosunghoz? Lenne egy két kérdésem mert most állok motor vétel előtt és nem akarok hülyeséget csinálni mert jelenleg amit most ajánlanak túl szép hogy igaz legyen. Köszönet előre is.üdv
Ilyen a hangja:
http://youtu.be/kGNEmIsZrXk
Valakinek ötlete?
Lehet, hogy mégsem vízpumpa lesz...elvittem ma szervízbe, ott egy olajcserét javasoltak, meg hogy vagy a vezérműlánc lazult ki vagy főtengely...
Rossz minőségű olaj okozhatja a csattogást?
Sziasztok!
Valakinek van HYOSUNG RX 125öse? Véleményt tudnátok róla írni? Megbízhatóság, magyarországi alkatrészellátottság stb.
Köszi előre is!
Hali!

Kontaktos az üresjárat kijelzőm, (villog a N). Hol pucoljam? Előre is kössz.
Zoli.
Mondtam, hogy ha ezüst vázas, akkor fenn áll a dolog.
Akkor ez azt jelenti hogy 2006 os gépnél már nem ált fent ez a dolog?