Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor olvass vissza néhány oldalt!
komolyan kérdezem, mert holnap szándékozom venni egyet.
Csak hallottam .
köszi a választ. ilyened van amúgy? vagy honnan ismered ?
Ipari hulladék.
Naponta szervizelni kell, gyenge, mint nagyanyám villany biciklije, és még megbízhatatlan is. Főleg a 2005-ös .
heló mindenki!
hyosung gt650 r ről tapasztalatok? erő szerviz igény stb. mennyire megbízható gép? amit kinéztem egy 2005 ös.
köszi előre is
üdv:Kolee
Légvonalban közel van :) De szembe part :)
Karesz!
Egyébként amire gondolsz az valószínű a nyomaték görbén lévő lyuk, az nem nagy problem kicsit pihen a gép majd megy tovább. Ám az a jelenség ami nekem elő üt a motorból az durvább, olyan mintha egy hatalmasat besatuzna a lánc vagy a hátsó kerék, esetleg a motorba valami egy fél másodpercre épp egy pillanatra, aztán megy tovább... (Ahoz lehetne talán legjobban hasonlítani mint mikor pl üresbe kivágja a váltó magát, csak itt durvább a jelenség o.O)
Bár ritkán jelentkezik, de félelmetes, na mindegy odafigyelve motorozgatok véle aztán, majd lesz valahogy...
De meg is javult? Vagy ötleteljünk tovább?
Balatonlelle : ) 56km-re tőled. Köszönöm a segítséget!
Köszönöm!
BAlatonon belül hova?
Amúgy jó utat! Gond lenne, bátran keress! Én Vonyarcvashegyi vagyok.
Jó utat, kellemes pihenést !
Köszönöm a válaszokat, megtörténtek ezek a leellenőrzések, mindkét henger működik.
He he akkor megnyugodtam, köszönöm a Kóreai gyárnak eszt az extrát és neked Karesz a megnyugtató hozzászólásaidat! :)

Jövőhét hétfőn megyek a Balatonra Hajdúböszörményből(380km). Először autópályán akartam, de a főút fele hajlok (barátságosabbnak tűnik) remélem egy szép nagy túra lesz kicsit izgatott is vagyok miatta, bár nem ez lesz az első túrám...
Lehet most ezért is kapom fel a fejem minden apró hibára.
Már többször olvastam, hogy a 250-es gépeknél van ilyen torpanás 7-7500 fordulat környékén .

Ha erről van szó, akkor az gyári extra.
Valószínűleg 1 hengerezik. Gyertya, gyertyapipa, trafó. Ebben a sorrendben ellenőrizném le.
Nem tuom mi lehet, nekem egyszer nem akart indulni. Kiszedtem az aksit, meg minden hóbelebancot az ülés alól majd vissza raktam és indult xD
Pontosan nem tudom, de ottan tájt...
Üdv mindenkinek!
Már több mint 4. éve van meg a Hyosung GT250R-em, és egyik napról a másikra elromlott.
Mentem egy kört a faluban, leraktam a kis helyére és másnap reggel már nem indult be.
Elvittem egy szerelőhöz ott 2 hét alatt tudták csak beindítani.
És a motor erőtlen kb 70-80 a végsebessége.
Nem tudom mi lehet a baja.
Esetleg valakinek van valami tapasztalata ilyennel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a választ.
Őőő, remek kérdés :)
Utánégető bekapcsol.

Nem 7000 környékén csinálja?
legkeményebbre van állítva hátul?
Hali!
Érdekes jelenség...

Az történik a kis 250-es Hyosungommal, hogy néha ha húzatom 8-9-10-ezerig egyszer csak egy hatalmasat rándul a motor majd mintha mi sem történne megy tovább. Fél másodperc az egész, félelmetes, de nem tudom mi lehet.
Gyertyák 4-eret futottak, karbiszinkron+puculás volt. Lánc nem feszes...
Mi lehet ? o.O
Üdv!
Köszönöm mindenkinek a segítséget,hasznos tippeket adtatok!

Üdvözlettel:Dave