Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretném nektek bemutatni az új motoromat. Ezentúl ezzel fogom koptatni a pályátokat!
jo ám a Peti pályabiroval
Ez jó verseny volt.
Szerintem mi is megyünk.Bár én még nem jelentkeztem.Viszont akkor mehetünk az én autómmal is.Abban elférünk 7-en is.
Oké, de sztem vették az adást (remélem)..:)
Hát, ennyien, nem tudok mit tenni, ha nem akarnak v. nem tudnak jönni, ennyi..:(
Rendben De ne máár,hogy csak ennyien ?!?! Én is odaírom a megjegyzés rovatba,hogy veletek.Fő a biztonság.
Beírtam a jelenkezésemhez megjegyzésbe, hogy veletek egy asztalt szeretnék!
az igazgató urunk ilyenkor miért van csendben?
Horeszattiék, mi ketten igénybevennénk azt a 2 helyet a kocsiban, ha még lehetséges... És nagyon örülök hogy jöttök! :) Én nem tudok másról hogy jönne. :(
Elnézést Kívánok És tartózkodom önmagamtól
Megvolt a jelentkezés,ahogy nézem utólag oda tudjuk írni,hogy egy asztalhoz szeretnénk kerülni. Csak tudnunk kellene,hogy kik jönnének(remélem mindenki ! ).
Megbeszéltük,és mi is csatlakoznánk a jan.7-i rendezvényhez :) most jelentkezek. Kocsiban még van 2 hely,ha valakit érdekel ! Kedves Doktor Úr ! Véleményem szerint nem szabadna -idézem- "fasza" és ehhez hasonló szavakat használnia ! Amúgy sajnálom,hogy nem tudsz jönni ! Megjelenés mindenkinek kötelező !
Oké chrisz, nagyon helyes, te legalább dolgozzzááá! :)))
Én szerettem volna, ha többen megyünk, de hát látod... milyenek ezek...
Rendben Doktor Úr! Sajnálattal, de elfogadom..
Ja És megyünk amikor csak lehet és amikor ráérünk!
Lehet ki is költözünk sátorba.
Lessz minden amit csak akarunk!
Ha lehet én is távolsági okokra hivatkoznék elmaradásomat illetően de hát valakinek dolgozni is kell amíg a gyerekek játszanak!

De csak menjetek minél többen és hirdessétek az igét és a kalocsai lehetőségeket a 2012 évre!

Ha meg bárkinek bármilyen kérdése lenne a következő évet illetően nyugodtan forduljatok (még véletlen se hozzám) a jelenleg "motortalan" (tehát NEM modortalan) legfelső vezetéshez! Elérhetőséget nem írhatok mert akkor elszállna a misztikus varázsa az elérhetetlen FŐNÖKNEK! (de tudjuk kiről van szó.......)

Motoros baráti üdvözlettel!



Kedves Bettybaba én nagyon szívesen elmennék de külföldön fogok tartózkodni. Köszönettel :Dr Bobek (igazolásomat e-mail-ban küldöm)
http://fekezzrovidebbet.blog.h...

Utoljára szólok, én többet nem kérdezem meg...
Tök jó nyeremények is vannak, na? Hátha így vonzóbb az ajánlat..
Addig is Dr.Bobby örülj neki, hogy lesz egyáltalán jövőre is!
Újra kérdezem:
Big Bulira Jan. 7-én jön valaki közületek? Mert akkor nem ártana jelentkezni, és kérni egy Kaloringes asztalt!
Lükék!
:))))))
Fasza
Kedves Dr Bobek!

Az önkormányzattal még nem vettem fel a kapcsolatot.Ezt csak a jövö évben fogom meg teni.Igérem időben fog értesűlni az időpontokról.
Köszönettel!Megértését!

A rendezőség!
Sziasztok nem látom a Kalo-RING.hu-n a jövő évi nyílt napok Időpontját. Kérem a rendezőséget haldéktalanul pótolják! Köszönettel :Dr Bobek