Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló ! minden KAWA rajongónak! Már több mint egy éve eladtam az ER 5-öt mégis majdnem mindennap meglátogatom a Fórumot! Igazán jó csapat a Tietek ! Úgy gondolom, egy kitöltetlen adatlappal nem illik bejelentkezni!Erről ennyit! Üdv mindenkinek! Ez a kép maradt a motoromról.
No látod- kis kreativitás, és rájössz sok mindenre magadtól, nekünk se a gólya hordta össze!

Hát max. bontó vagy elkezded próbálgatni valamelyik másik típusét. Illetve ha erre keveredik a banda kimeríthetetlen (majdnem) használt alkatrészes guruja mHmax- akkor nála lehet akad még a bontott kawájából..
Kép még egyszer.
Kép.
Ezek szerint volt bontva a csap.
Hiányzik belőle 1 rugó ami a membránt alaphelyzetbe zárt állásba nyomná.
Na most kérem a segítséget : méret ?
rugóerő ?
És honnan ?
Hello Bigmac!

Ejj de kemény lettél- hiába ezek a Kawások vagy mi ...
Bocs! szimónál!
Ha nem tudod kitölteni az adatlapod nem érdemled meg,hogy ilyen motorod legyen! maradj a szimónáál!
Egyetértek- és tisztelet a kivételnek ez a női motor duma nálam nem a jót jelenti!
Főleg amennyire némelyik nő műszaki zseni...
Szép ugrás lesz teljesítményben!
Öt évig tanulómotor volt az nem előny.Akkor csak a csúnyát és a tötymörgést látta az életből.Ütik-vágják, esnek-kelnek,kínozzák.
Nem beszéllek le de ezt vedd számításba!
Helló.Új vagyok a fórumon és segítséget kérek!Van egy Kawasaki er 5 motor!Megvételre kínálják:2005 ös,35000 km,1 tulajdonos,kb 5 évig tanulómotor volt,az utóbbi időben női használója volt,és 400 000 ft-ba kerül.És én most simson 50 köbcentis után ülnék rá.Köszönöm!
Gondolom, ez a 700 lovas Audi full széria, mint a Zx 10-es?
Úgy tűnik még nem volt megbontva.
A membránnak az a fele szerintem nem találkozik a benzinnel.
Jézus, Mária- és Szent József!

http://youtu.be/GLmWRrhwfK4
Nem is emlékszem,hogy lett volna benne zsír.Kell az oda?A benzin amúgy is kimosná nem?Volt már szétszedve a csap?Mármint volt nyoma megbontásnak pölö a csavarokon?
Nem gyűrött a membrán csak a zsír miatt tűnik annak.
Teljesen tiszta volt belül .
Lehet ,hogy a dugattyúnál sok a zsír azért nem zár ?
Az a barna dzsuva az zsír , most akkor szedjem le róla?
A negyedik képen látható membrán közepén lévő dugattyúféle akadt el az enyémnél.Kipucoltam és utána már elzárt rendesen.
Kicsit gyűröttnek látom a membránt de h nem szakadt akkor talán még jó lesz.
Hát én egy szétszerelt csapot!
Viccet félre téve, nem tudom hogy a membránnak hogy kéne kinéznie- hála Istennek soha nem volt vele bajom! Kopp-kopp
Az egyik képen viszont a csap házban elég sok dzsuva van vagy mi az a barna izé?
Sziasztok Kawások!
Volna egy Kawasaki ER5 eladó, ha valakit érdekel...
Csapot leszereltem és szétszedtem.
Ti mit láttok ?
No- itt is látható, hogy mikor a Honda még csak lábbal hajtós pöcsköszörűket eszkábált, akkor a Kawasaki már rég komoly vadászgépeket gyártott!

És a végére mit találtam- szerintem nagyon szép a színösszeállítás!
NA PNG file volt átkonvertáltam:
És ezeket is!