Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, aki szép nagy plekòt akar a motorjara most a Kapujában jubiläumsangebot van- erre, azaz kedvezmény .80 €-ba kerül.

http://www.louis.de/_10d4b0786..." target="_blank">Givi plexi
Jo reggelt mindenkinek

Zimi kb 120 a fizum van egy alfa 147 es ez a zè mindketto hiteles kocsi 36 havonta a zè pedig 31penz mellette vannak aprosagok havi kb osszesen 90 gyerek mèg nincs mikor a sulival vegwztem sikerult egy jo helyen pincer allashoz jutni ahol jo penzt kaptam es bevallaltam a kocsit majd ra egy evre a zèt ez lassan mar ot eve de tavaly mar egyre kevesebbet tudtam elvezni amim van a benzin is az egekben meg ...
eves biztim 10070ft teljesitmenyado èves szinten kb 23 penz kb ennyi a story amugy meg elj a manak
Elhiszem: egy kollégámnak is van. Nagyon megy.
De azért kérdezek valamit: bérből és fizetésből próbálsz-e megélni és van-e 3 gyereked?

Szóval:
1. a telj. adója meg a kötelezője nekem sok lenne.
2. nincs időm motorozni

26 éves koromban kihagytam azt, amit te most élvezel, úgyhogy te csinálod jól!
Zimi!
Novemberben lesz 5 éve nálam a paripa 4810km volt benne mikor megvettem azóta 33.450km-t mutat az óra.
Azért az első utunk nagyon óvatos volt mert féltem nagyon, mert életem első motorja, de az nagy volt mikor egyszerűen nem vettem észre hogy mennyit megyek vele csak arra lettem figyelmes, hogy nagyon rázza a szél a bukót ránézek az órára és 176-ot mutat erre gázt vissza és csak pislogtam hogy hú nem is húztam neki és mégis ennyi k*rva jó gép imádom hát pl. 1es fokozatban 110-nél dadog
Még kevés bennem a km 7 év alatt, hogy ezt a sebességet feszegessem, nekem kb. 165 volt a legtöbb Ernővel, az is autópályán.

Csak vigyázz magadra! Én egy Z750-el legalább 2 évig csak negyed gázzal mernék közlekedni.
De, csak nem sikerült a hűtőt hazavinni vele...
volt olyan, akit sajnáltam...
de az, aki mindenféle védőfelszerelés nélkül akarja a fizika törvényeit meghágni, azt nem tudom sajnálni.
Zimi!
Volt már több is gyári első lánckerékkel 247km/h
-1 első lánckerékkel 257km/h persze óra szerint ezt hozzá kell tenni
Hali mindenkinek!
Bocsi, hogy nem mutatkoztam be Zoli vok és csövi ismerőse egy z750 boldog tulaja a Börzsöny és a Pilis hegységünk kanyargós útjain szoktam kergetni a kicsi z-ém! röviden ennyi rólam
mihamarabbi jó időt minden társnak
én azért egy kicsit elszörnyedve néztem...
Zimre!

5:34-nél az nem Te vagy a kis GaNéval még anno?
Azért itt egy pár mezei baki is!

http://youtu.be/YRcrAqQ0zOQ
Egyik kedvencem a 2:10- nél kínlódó Harley Karácsonyfás fazon, nem akar burn- outolni az a nyomaték gyár- hiába minden!
Ügyesek ezek a Harleyesek!

http://youtu.be/t5G6FPcGXps

Igen- reméljük, ez már jobban gyorsul mint egy MZ!?!
Igen, látom: 229 km/h-val nyomul!

Ő Z750-el nyomul, gondolom másik fórumon társalog, csak miattam nézett át hozzánk.
Hali!

Elhiszem Sanyikám ,de mi még nem ismerjük ôt! !
Nem kúrt le, ismerjük egymást Fisikém!
Hali!
Azért Csovit le kurtad,de Te bemutatkoztál? Ha igen, akkor targytalan a kérdés.
Jo lesz èlöben is csak lehetne màr arra alkalmas idöjaras!
Azèrt van egy pàr kèp es 2vidi is elèg ennyi
Bocsi, visszaszivtam....... Mégis csak vannak képeid. Majd én is teszek fel az otthoni gépemről.
Élőben nem lesz jó?