Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Írtam egy litániát de a felét lehagyta!
Szia!

Kezdő motorosnak én nem ajánlanék 600-as banditot az szerintem sok elsőre.
A többi amit írtál az nagyjából 1 kategória egyikről se lehet azt mondani h rossz motor!
Gs500 elég minimalista / egyszerű motor ez nem feltétlenül rossz igénytelen rosszat nem lehet róla mondani talán annyit h könnyen rozsdásodik
Szia!

Kezdő motorosnak én nem ajánlanék 600-as banditot az szerintem sok elsőre.
A többi amit írtál az nagyjából 1 kategória egyikről se lehet azt mondani h rossz motor!
Gs500 elég minimalista / egyszerű motor ez nem feltétlenül rossz igénytelen rosszat nem lehet róla mondani talán annyit h könnyen rozsdásodik
Szia!

Kezdő motorosnak én nem ajánlanék 600-as banditot az szerintem sok elsőre.
A többi amit írtál az nagyjából 1 kategória egyikről se lehet azt mondani h rossz motor!
Gs500 elég minimalista / egyszerű motor ez nem feltétlenül rossz igénytelen rosszat nem lehet róla mondani talán annyit h könnyen rozsdásodik
neked is
köszi
Szia.Először is azért van Er5-ünk (már akinek az van)mert nekünk tetszett.A többi típus használói is gondolom ugyanígy vannak ezzel.
Ezért objektív tanácsot ne várj szerintem.Én nem bánom,hogy ezt vettem.Legyen elég ennyi tőlem.
Sok sikert bármelyiket választod is.
Kedves Simona!

Itt, ezen a szent helyen, a TKB klubban, (TKB=Tróger Kawasakis Banda), elsősorban a ER-5-öt favorizáljuk. Még akkor is, ha közben változott a géppark egyeseknél, mint pl. nálam. Részletek adatlapomon.
Az ER-5-el kapcsolatos minden infót egy helyen megtalálsz, pontosabban Fisi el fogja küldeni neked e-mail-ben, ha szépen megkéred.

Üdv, minél hamarabb vegyél motort!
Kedves fórumtársak!

A segítségeteket szeretném kérni!
kezdő motoros vagyok,és motort szeretnék venni!
De milyet? cb500,gs500,er5,bandit600,xj600,
Több évig meg szeretném tartani!

Legyetek szívesek tanácsot adni,kifejtve hogy melyiket ajánljátok,és miért igen,vagy miért nem?

Köszi! Várom a hozzászólásokat! Üdv:Simona
Na itt van Mókus....
Papucsos, nem tőle van a Hondád?

Kunmadaras-Herczeg Mókus Balázs
szerintem is marha jól néz ki
Basszus, de jól néz ki az a 2006-os fejidom! (Meg amúgy az egész motor.) Nem is láttam még ilyet, a magyar Kawa honlapon is a legrégebbi Z750 az 2007-es. Ezek szerint ezt nem is forgalmazták Magyarországon?

Gratula a motorhoz, és teljesen egyetértek azzal, hogy harcolni kell az álmainkért!
Szép! A fejidomot szerintem jól eltalálták, ha az ER-6n is ilyennel jött volna ki, kevesebben fanyalognának a kinézete miatt. De nekem akkor is az idomos Ninja 300 kéne. :)

Egyébként ez legalább annyira Z, mint amennyire az idomos Ninja. Nem értem miért nem hívják ezeket ER-3f/n-nek, tök jól beleillene a családba, ha már sorkettes... Persze a marketingesek biztos jobban tudják. :)
köszi!
az csak egy műszaki hiba, megoldod!
A fisit most nem tudod húzni az Ot-995-el, mert jól le szopatta ma a Felícia, azaz a kedvenc kocsija ... Nem elég hogy elhalt az akku benne kicseréltem potom 20 ezerert, mire jól megérdemelten hátra dőlhettem volna az ulesben erre szinte azonnal elhalt a gyújtás kapcsoló legalább is erre saccolok ..szép az élet
Na lépek mindjárt megyek melóba
jó éjszakát mindenkinek
és sok sikert Zimi az álmodhoz
Igen, tarts ki, ha eladod, bánni fogod. Inkább vonasd ki a forgalomból a 6 hónapra a téli időszakban, máris spóroltál egy halom pénzt.

Nemrég még én is el akartam adni, hogy még csak ne is akarjak menni motorozni, mert nem tudom, mennyi keret lesz rá, annyira mínuszban vagyok.

De aztán elhessegettem, meg jól esett, hogy hiányoznék pl. ennek a bandának a találkozójáról. (Fisi, köszi!)
hát naon nehéz már a mai világban valamit lépni jó persze ha tanul az ember rendesen amikor kell akkor talán de csak talán könnyebb vmivel és gondolj bele mi lesz majd a gyerekeidnek meg majd az én gyerekeimnek nekik milyen nehéz lesz
az álmainkat pedig sosem szabad feladni harcolni kell érte bármi áron ha meg nem is sikerülne akkor is tudod hogy te nem adtad fel és igyekeztél
apám is meg sokan mondták hogy nem fogom bírni a hiteleket de küzdök az álmaimért és mostanában próbáltak rábeszélni hogy adjam el a gépet de nem, mert kitartok mellette lehet hogy nem fogok csak1-2ezer kilcsit menni idén de akkor is megvan és ha akarom megtudom simogatni ráülhetek és érezhetem, hogy van és nem az van ha hallok egy motorost elhúzni a ház előtt és a szívem darabokra törik már csak kibirom vhogy ezt a két évet
csak Fisit húztam az Alcatellel
nekem is volt, még francia gyártmány korában...

Én 2004-ben vettem az Ignist, és miután kifizettem, megfogadtam, hogy soha többet nem veszek járművet hitelre. Aztán mivel 5-en lettünk, lecseréltem egy 10 éves Picassora, belerakattam a gázt, és két évig mosolyogtam a benzin áremelésen.
De még most is megéri: 270-ért tankolok.

A motor az más. A motor szenvedély, kikapcsolódás, hobbi, életérzés stb. és éppen ezért nekem majdnem mindegy, mi van a fenekem alatt. Csak japán legyen. Meg Kawasaki.

Úgyhogy van célom, csak még én sem látom jelen anyagi helyzetemben, hogyan is lesz minimum ER-6F-em. De a nagy álom a W800.
Zimi!
2015 november az uccsó de az még két év kocsi meg 2016 jan ha minden iga változik a futamidőm ahogy a forint és a chf 2007 ben 6 éves futamidőre kötöttem a kocsit és ahhoz képest még nem látom a végét normál esetben idén kellene lejárnia de hát ez a jó magyar gdasági helyzet odabaszott sokunknak na mind1 hagyjuk e van
Az alcatellel nekem nincs semmi bajom ot-991em van lehetne nagyobb a belső memoja ennyi amit kicsit elbasztak de olcso és amire kell arra meg lehet használni
már nem étteremben dolgozom hanem egy gyárbn vok polírozó
Nem az androiddal van a baj, hanem a kínai Alcatellel!

Ha 5 éve fizeted, lassan lejár a hitel, nem?

Az én motoromnak a biztosítása és a telj. adója összesen 5600 Ft egész évre.
Autó hitelem most nincs, de 6,5 évig fizettem egy Suzuki Ignist, tudom mit jelent törleszteni.

Melyik étterembe mehetünk enni?
Hogy huzna a csődör a fa. .ra ezt a k. .va androidot ilyenkor. ..

Itt a link
http://www.louis.de/_10d4b0786...