Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bécsben ma szinte már meleg volt. Kár hogy nincs itt a motorom, de holnap megyek haza hozzá! Már hiányzik, meg kell egy kicsit simogatnom. :) Remélem kisfalunkban elmúlt már a hó!
Mármint a videóhoz címeztem a hozzászólást... lehet hogy a ciripelésre is megoldás, ha ki van egy kicsit fúrkodva... (bár nekem még nem jött elő, legalábbis nem vettem észre)
Fisi, melyikhez hasonlít az én "gyári" kipufogóm? :)
Nálunk is szépen sütött a nap, be is terveztem egy kört de persze ilyenkor sz.....nak mire hazaértem már nem volt értelme kihozni a gépet. Ezért irigylem a Fisit, az Ő lelke már rendbe téve
Nem irigylem tőled, hogy gurultál, kedves egészségedre!
Üdv!

ER-5 gyújtáskapcsoló 1db kulccsal eladó!
7eFt
Jól van Zimikém- ne feledd nekem most lesz megint hétfő kezdem az éjszakás műszakot!
Hja kérem, valakinek dolgozni is kell napközben!

És eme szép nap zárópontjaként megküldte a Louis az idei nagy katalógust- ennyi mára elég is lesz a jóból köszönöm Istenem!
De jó Neked!
Itt 3 napja mindig esik a hó most pl az eső ködös nyálkás idő van!
Hejj- aki tud menjen motorozni- itt 9,5 fok van most és szárazak az utak, csapattam is egy 80 km- es karikát- juppéé!
Nem semmi !
Azért 9év egy akkutol ... Szerintem szép teljesítmény !
Erre számítok én is.Szilveszterkor még mentem vele de már nem valami fickósan tekert.Alig indult be technika.Az árát megszolgálta azt gondolom.Ennyi idő alatt az autóimba négy akkut cseréltem.Úgyhogy közben néha az autót is.
enyém is 2004es, most halt meg a gyári akksi. de úgy, hogy meg se nyikkan. semmi...
Akkor a tied fiatalabb egy évvel.
Minek nagyobb? Ez is bőven megteszi!
OK? talán nem fogalmaztam pontosan, gyárilag ez a típus van benne: YTX12-BS MF
A kérdésem az lenne, hogy van-e olyan akku típus ami nagyobb ennél de használható?
Vagy még senki nem próbálta nagyobbra cserélni?
Az egyik esés alkalmával keletkezett rajta egy kis horzsolás, ott kezdett el rozsdásodni. Ugyanis a rozsdamentes acélnak csak a felülete rozsdamentes. Ezt én is utólag tudtam meg. :) Ezért nem akarom megsérteni máshol a felületet.
Dehogy!
Lassan 8 éves lesz, de köszöni szépen- jól van!
Te már kicserélted?Gyanítom az enyém nem éli már túl ezt a telet.
2004 régen volt.
Szia!

Amit tudok ajánlani, az a MASTEK,HANDO, FINSTER csövek ezek mind hazai gyártmányok!

Itt egy HANDO cső élőben:

http://youtu.be/0lOGuQ02g0c
Yuasa Exide!
Köszi tesó!
Milyen akkut ajánlotok?
Be lehet tenni nagyobb akkut mint a gyári?
Van kb 1 cm hely