Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát épp elég volt, mostanában nem megy már annyira a piálás.
Vagy hamar józanodsz vagy keveset ittál.
No most józan fejjel meg nagyban is meg bírtam nézni- hát nem tudom.. Így képről nem tűnik rossznak a gép- a tankon rajta vannak a gyári matricák- még az ellenőrző táblázat is. Most vagy egy jól helyrehozott festés ez- vagy gyárilag ilyen. De amúgy ez élőben könnyen ellenőrizhető- napos időben ha kékben játszik a lakk, akkor gyári. Mert a gyári festést itthon nem igen tudták reprodukálni...
Kicsit buli volt- úgyhogy most nem vok toppon. :) a 2003- as szériaknak már volt csíkja, tehát ez tuti újra fényezett. Mert a gyári új tank is csíkozva van, ezt sajnos tudom. :( no most engem ami zavar az a nevetséges futás teljesítmény. Bár az Er 5 sokat kibír, de már ne a jó munkás embert szivassak. Igazából élőben kellene látni a gépet. Ettől még lehet jó!
A tank díszcsíkkal elbizonytalanítottál. Megnéztem neten és van olyan széria aminek van díszcsíkja de annak a tank formája egy picit más. A 2000 utáni szériának a farok idomjának az íve változott. Kecsesebb lett. Az évek során apróságokat mindig variálnak de nagy horderejű változás igazán nincs. A díszcsík is ilyen lehet. Persze fisi mester megmondja a tutit
DE ha esetleg még is festve volt a gép akkor mi van? Ha szépen rendbe lett rakva (fotó ezt mutatja) és komoly sérülést nem szenvedett (váz, futómű, blokk) Akkor kit érdekel. Egy használt vasnak már van múltja amiről a részletek mesélnek ha meglátod őket. Én szeretem a jó meséket...
Ez a moci kereskedésben eladó Kecskeméten, 520 ezerért (névre írva 590 ezer), 9500 km-el. 2003-as.

Jól gondolom, hogy a tankon ott kellene lennie a díszcsíknak a Kawasaki alatt?
Egy üdülőhelyen mindig lehet sört venni!
Hozhatsz, legalább kiderül, te milyet szeretsz.
Én holnap megyek le autóval rendbe tenni a portát és viszek már előre, mert jövő pénteken nem autóval akarok odamenni.
Azt hiszem mégis teszek oda egy párat nem szeretem a bizonytalanságot
Az a baj hogy szombaton délután leghamarabb 5-kor érek oda, de inkább utána még azután megyünk boltba?
A főnap szombat. Akkor érkezik a többség.
A sört szerintem ne cipeld motoron, majd helyben veszünk.
Miért ne?
Egy nagy monster matrica mindent feldob
Na jól van kifejtem. Szóval szvsz. az Er-5 nem az a high tech kinézetű motor amin jól mutatna a non figuratív. De ha van kedved csinálj egye tervet, szívesen megnézném!
Öhm, gondoltam hogy a szűzies lelked megbántottam!
Hát, sosem rejtettem véka alá a véleményem.
Köszi
Nekem tetszik! Nem a motor, a minta rajta... a minta stílusa! Ugyan ilyet, amúgy sem lehet csinálni, nem illik a felületre... de valami sárga durva grafika brutál jól fog mutatni! És végre észrevesznek az utakon is :)
ui.: én sem vagyok oda a pálinkáért, de van az a buli amikor jól esik! :D
Értem én,hogy van véleményed.De ne szóld ami másnak jó!Megbántod a lelküket .(Mint engem pálinkával.)
Hát ettől a B- kingtől hitványabb kinézetű motor, még nem sok született a földön!
Na meg az a matyó minta- Mona, nem ittál rendesen mikor felraktad?
Valami hasonló grafikáról álmodozom mostansááág Vkinek fel van dekorálva a moci? Tippek, ötletek? :)
Mikor lesz ez a kécskei offenzíva? Vagy oda írásbeli meghívó kell?
de asssszem Tiszakécskén kirugok a hámból
ne tudd meg:(((
Még mindíg azzal kínozod magad?