Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Hol van ez a kápolna?
Egy kis vasárnapi tekergés!
Sziasztok!

Ha érdekel kérlek írjatok egy e-mailt. Adatlapon találtok elérhetőséget!

Köszönöm

Szép Estét
Engem is érdekelne, hogy mi, mennyi. Nem akarok mindjárt nekiesni egy bizonyos márkának.
A gyári tárcsa mennyi, és a Goldfren?
Szia!

Gyári Kawasaki, Gold-Fren vagy akár EBC beszerzésében is tudunk segíteni kedvezményes áron!

Üdv.
Na basszus Ricsi te meg csak most kerülsz elő!:-) Tudnál képet mutatni a ferodo tárcsáról? És az mennyi?
Flanker! Rendeld meg tőle, jó srác!
Szia!
Épp most volt erről szó, olvass vissza, vagy hívj fel 70/ 381 07 35
szia, kedvezményes áron tudok beszerezni Ferodo tárcsát és betétet, többféle keverékben, ízlésnek megfelelően. 30e Ft-tól, új számlás, eredeti alkatrész, részletekért dobj egy e-mailt ha érdekel. Ricsi
Jah... Utólag is köszönöm a műszerfal világítással kapcsolatos infókat. Vettem bele 2W-os égőket, mert kis falunkban nem volt 1,7-es. Meg voltam ijedve, hogy majd észrevehető lesz a nagyobb fényerő, ami zavaró lehet. De nem veszélyes...
Üdv,

Olyan problémám van, hogy elkopott a motoron a féktárcsa, illetve a fékbetétek is. Érdeklődök, hogy honnan érdemes ezeket az alkatrészeket beszerezni és milyen költségekkel járna ezek megvétele. Válaszokat előre is köszönöm!
Kocsival?Az ki van csukva.A motoros vízálló. Nem cukorból van.Esőt el lehet viselni.Túl hideg ne legyen!
Wax vagy a Berner Wonder Clean spray-e de van ezer féle kütyü- én is épp motort puccantok- de minek? Elég szar időt mond a végén még kocsival kell menni.
Mivel érdemes takarítani a motor(autó) festett részeit,hogy ne maradjon cseppfoltos?Sok energiát nem szánok a dologra de a feketén nagyon kéne.(Az autóm is olyan színű.)
Az enyém is 2003-as és van rajta csík. Egyébként most én is elbizonytalanodtam, hogy a gyári festés van-e rajta. A tank alján van egy -két gombostűfejnyi lepattogzás és a felső festékréteg alatt sárga szín látszik, ugyanúgy a műanyag részek belső oldalán is felfedezhető ez a sárga szín. Ez a sárga valami alapozó réteg lehet vagy gyanús, hogy eredetileg sárga volt az egész motor?
Elmentettem, köszönöm!
Az enyém céges ezért nem írom ki, de majd elküldöm sms-ben
Rajtam nem múlt! :) basszus olyanok vagytok- mint valami szűz mátka pár, akik csak kerülgetik a dolgokat, ahelyett hogy kezdenének valamit egymással! :P
NA Nem baj, majd jövő héten megtörik a jég! :) mi már amúgy elkezdtük a TKB talit. Ma Tamiéknál voltunk ballagási kaján! :) ott volt Bau, meg Papucsos is! :)
azon vagyok!
Zavard el az asszonyt és olyan lesz mint régen.
70/334-3268
Mert anyu kocsijával voltunk. Kék Thalia, igen.

Jól van, semmi gond, nem azért kellett volna bejönnöd, hogy segíts, hanem azért, mert ott jártál!
Azt hiszem fel kellett volna hívjalak... Fisivel beszéltem és megadta volna a számodat, legalább segítettem volna...
Úgy emlékeztem picasso-d van, de én ott egy tháliát láttam... kicsit bizonytalan voltam és tényleg attól féltem hogy esetleg zavarok.
Már bánom hogy nem kértem el a számodat...
Nem zavartál volna, most elvesztettem az előnyömet a többekhez képest, hogy mi már találkoztunk.

Segíthettél volna a megkövesedett cementes zsákot felhozni a pincéből!
Ne haragudj de nem akartam zavarni hívatlanul, közvetlen indulás előtt döntöttem el... ha már tisza akkor Tiszakécske, tényleg tetszik a környék
Szombaton ígérem ott leszek!