Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. !
Kawasaki kdx 125 minden alkatrésze ! váz,elsökerék,fékek
Henger,karbi,váltó,power STB STB
Akármi érdekel irj vagy hivj és megbeszéljük.
Tel: 0630.649.26.76
Email: pacso.tacso@freemail.hu
Üdv!
125-ös KDX nekem is akkumulátor nélkül van. Nincsen helye se neki (más a légszűrő ház) és nincsenek aksi saruk se.
Én már mindent próbáltam vele. alul teljesen levettem a himbát, telenyomtam mindenféle rozsda oldóval és csavar lazítóval aztán fék tisztítóval lemostam és újra csavarlazító. azóta ott áll. most a következő ötletem hogy elviszem egy szerelőhöz teszem a hülyét és megoldjuk. megér nekem annyit, nagyon mozog már a villa oldalra
Helló!
Kdx 125 főtengelyért, és lendkerékért mennyit kérsz?(ja és kmx lendkereke is ua, láttam azt is bontasz) Egyelőre csak kérdezősködök, holnap órával kimérjük a főtengelyem üt-e, ha nem akkor valószínű a lendkeréktől ráz a gép... Vagy ha eladtad már, akkor mondasz a kettőre egy árkategóriát, hogy mire számítsak?
Amúgy 17ben merre laksz? Csak mert én is kerületi vagyok
Szevasz karbit menyiért adod?
Jah, bocs...
Én teló kiszedés után tudtam kiszedni, mozgatva az egész bakkot, mert volt, hogy feszült és akkor nekem se jött volna ütésre.
Csavarlazítót tudsz neki adni?
Ez eddig oké, csak nem tudom még nagy kalapáccsal se kiütni a helyéről a tengelyt. most ott van bent a váz, villa, blokk hátulja találkozásánál. Ha kint volna onnan nem volna már gondom.
Nekem bronzból van a 2 persely.
Ha megmelegíted a tengelyt külön kellene jönni. Satuba befogod és csőfogóval a perselyt mozgatva le kell neki jönni.
Hello.
A kdx rezot már eladtam.
Kdx rezonátorod van? egyet szeretnék, mert az enyém csúnyán meg lett még valamikor régen kókányolva és tele van horpadással.
Akkor neked is az van ami nekem. Azért jelez 3 tekercset mert 3 is van, csak több darabből áll, hogy sűrűbb sinus hullám jöjjön létre amivel nagyobb egyenirányított feszültséget kapunk.
Ezek szerint az enyém valami másmilyen kiadás. akksi helyén van egy műanyag doboz , az oldalán egy kis csővel ami belemegy a légszűrő házba és attól marad a helyén.

Valaki cserélt már hátul a villa és váz találkozásánál szilenteket? próbálkozok vele de nem jutok semmire mert a cmsnl-es kép szerint van a tengelyen egy persely ami valószínűleg rá van rohdva a tengelyre és nem mozdul a nagykalapácsra sem.
Nekem szintén angol, és nem túl jó minőségű, de az enyémen jelöli az akksit a kapcsolási rajzokon és a robbantott rajzokon is! Ja és az ábrákon az állórész ugyanaz mint élőben, az a nagy, több tekercsek egy műanyagon, viszont a kapcsolási rajzon csak 3 tekercset jelez, gondolom az egyszerűség miatt, meg ugye tényleg 3 részre van osztva. Ha gondolod elküldöm neked ha is, ha adsz mail címet, és akkor megnézheted.
Helló.
KDX karbim nincs.
suzuki rm 125 keihin pwk 36 os karbim van.

cross/enduro alkatrészek a felsoroltakhoz !
Suzuki Rm 125 1993 BONTÁSA.
Kawasaki Kx 125 1991
Kawasaki Kx 125 1997
Kawasaki Kdx 125 1993
Kawasaki Kmx 125 1996
rengetek kiegészitő pro circuit verseny rezó. kormányok, láncszettek, Hívj vagy írj és megbeszéljük...

eladó ugyan itt 2 Db honda cr
első/hátsó felni
első DID hátsó takasago 96 os DOT SZÁMMAL !

Tel: 0630.649.26.76
Email: Pacso.tacso@freemail.hu
Neked is az angol nyelvű szar minőségben bescannelt van meg? én egy olyat találtam. az enyémhez a kapcsolási rajzoknak semmi köze, a többi megegyezik. lehet olyan kiadás is a 125 ösből hogy akksi nélkül gyárilag? enyémen nincs, generátor nem a nagy állórészből van hanem csak 3 kis tekercs.
Ment a mail! Szívesen!
Hello!

cím: steeel001@freemail.hu

Nagyon Szépen Köszönöm! :)
Adsz egy mail címet, küldök neked.
Hello!

A kdx karburátor még meg van? Lehet, hogy érdekelne! :)
Üdv!

Valaki esetleg Kawasaki KDX 125 ('90) típusú mocihoz nem tud service manualt, mert sehol sem találok :( :(!
Köszi szépen, neki is kezdek kideríteni.
Ez nem kmx-é hanem kdx-é! 100%ig biztos vagyok benne.
http://www.cmsnl.com/kawasaki-... Ilyen egy kmx hengerfej! Ha jól tudom, akkor 88-89-90-es kx-ek blokkja szinte egy az egyben megegyezik.. Itt egy 90-es kx hengerfeje: http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
Szóval keresgélj cmsnl.com-on keress rá a kdx-re és a kx-ekre, és ha a power alkatrész számai megegyeznek, akkor jó lesz bele!
Kiderítettem, csak 89-től egyezik meg a power.
Találtam egy KMX alkatrészt, elvileg nem egyforma, de az ábra alapján talán igen, kíváncsi lennék a véleményekre, előre is köszi.

http://auto-motor.vatera.hu/al...
Az enyémben a kuplung oldalon rossz szimering volt mindeddig, most lett megrendelve az új, valami speciálisabb kell oda.
Nekem a generátor felöli szimeringem gatya, van alapjárat, nem pörög fel csak úgy, rendesen veszi a gázt, de 10 perc motorozás után már CSÖPÖG! a benya-olaj keverék a fedél alól. Azért írtam, hogy nézzen a fedél alá.
Lenne még egy kérdésem.

Úgy hallottam hogy a KDX és a KX power szelepe egyforma, csak más anyagból van. Nos, van egy KX 1987-es, amiből lenne bontott power.
Az én KDX-em 1996-os. Bármiféle tapasztalatot szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.

Itt a 87-es KX: http://www.kepesmotor.hu/kawas...