Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most kapott új 20w50-es olajat,olajszűrőt,légszűrőt.Ezt a pár hónapot már csak kihúzza
Üdv!Nem mert ami volt nálam annak nagyobb a menetes része amit a gyertya helyére kell becsavarnom.Majd veszek egyet.De most nem lényeg mert indul pöcc röff.Gyengének nem érzem.Télig elmotorozok vele,sokat úgy sem használom.Télen megbontjuk,fel lesz újítva motorikusan.Remélem addig nem teszek benne kárt azzal,hogy így használom,hogy füstöl.3-4000-nél amúgy is elváltok szóval ezzel is kímélem azt hiszem.
madmax megvan a kompresszió mérés?
Már 4-en vagyunk a klr klubban valaki nem akar még csatlakozni facebookon?
Azért szerzek egyet ami passzol bele megnézem mit mutat.Az mitől lehet hogy ismerősöm ktm 640 lc4-ese 1000km-en 1 liter olajat megzabál és nem füstöl?Az enyèm meg mint egy 2ütemű úgy eregeti
Egy nyomásmérő óra tömlővel,menetes véggel amit a gyertya helyére kell becsavarni.Szóval ha jó a kompresszió akkor nem is kell új dugó gondolom.
Szerintem a kopresszió nem lessz nagyon alacsony,abból kiindúlva,hogy pöccre indül mindíg
Nekem is olyan frankó kis műszerem van
De ilyen komoly méréseket is tud?
Csináltam egy kulcsot 19-esből 18-asra.Le is kellett köszörülnöm a külső átmérőből is,hogy beférjen.Frankón ki is vettem vele a gyertyát aztán tekerném be a kompresszió mérő menetes részét és pont nem olyan átmérőjű pedig kétfajta adapter is van hozzá,két különböző menetes rész.De miért is passzolna
Manualon nem bírok eligazodni
Valaki mondja meg hogy kell a cdi ellenállását mérni
Akkor 18-, bocsi fejből mondtam.
Ha a gyárival azonos gyertya van benne 18
Akkor most melyik?16 vagy 18?
Valaki azt írta 18-as kulcs kell
Nekem angol manuálom van csak
Próbálkozz 16-os gyergyekulcsal
Rendesen dübörög a fórum kérem
Az lesz.Elöbb mérek kompressziót csak a gyertyát nem tudtam még kivenni mert egyik gyertyakulcs sem megy rá olyan kicsi a hézag a hengerfej fala és a gyertya körül.
Hívd fel segíteni fognak
Sajnos eddig külön gyűrű szettet sehol sem találtam.A gerecsemotornál sem.

http://www.gerecsemotor.hu/mot...
Néztem a videót nem annyira szar az még szímeringet az oem partstól gyűrűt Gerecse motortól tudsz rendelni.Manual az engem is érdekelne . Ami most van azon semmit nem lehet látni
Sziasztok.Gyertyát milyen gyertyakulcsal lehet kivenni?Egy sem megy bele.
Helló.Meg van a hővédő csak még nem tettem vissza mert festem a kipufogót lassan.A csavaron lazítottam az meg állított a láncon :) Van leírásom nekem is már angolul de köszönöm.Ha van magyar az jöhet.
Köszi, így megtaláltam, jelentkeztem. :-)
Van service manualom,átküldöm az e-mail cìmedre,persze 2sör lessz az ára...
Hogy állítottál a láncon? Levetted a deknit,vagy csak a csavart lazítottad?