Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Lenne egy kérdésem klr 600 központi rugóstag szét szedésével kapcsolatban! Egy tengelyel sehogy nem bírok, meg sem moccan egyik irányban sem! A manuál sem tér ki rá.
Abban reménykedem, hogy valaki már javított vagy bontott már ilyet és meg is osztaná velem ezt a számomra hasznos információt!
Mert már meg vannak a tűgörgők, porvédők és a tengely csapok is!
Jó jön minden ötlet
eladóó!!!


http://www.jofogas.hu/vas/Kawasaki_klx_250_39730384.htm?first=1
üdv mindenkinek erdeklödni szeretnék pontossabban szemet vetettem egy 94-es klx650 r re és nem ismerem öket klr 600 am volt azt szo szo lényegében a kérdés az lenne hogy mik a hibák mire kell oda figyelni tips hibák vagy iesmire lennék kiváncsi egyszoval jo vas?
Sziasztok ,mèg mindîg keresek első fèktárcsa tartó csavarokat keresek min 2 darabot,aminek mèg jó a belső imbusz rèsze,ill a menete is
Tudok segiteni! adatlap
Sziasztok továbbra is keresek szabadonfutót.klr 600 b hez
Helló valaki jár már úgy hogy a hátsó fékdobban lévő lemez kitört,mondjuk a pofa is elég ramaty állapotban van.
Helló! Van pár Kawasaki klr 650 tengai alkatrészem! Valakit érdekelne írjon! Csere érdekel: Ehhez a típushoz keresek kuplungkart, illetve oldal idomot. Koviarni@gmail.com
Sziasztok! Szelephézagoló korong véletlenül nincs valakinek KLR 600-hoz? És el is adná? 2.65mm vagy 2.70mm vastagságú lenne jó! Csak egy darab kéne de ha volna több akkor azok is érdekelnének!
Helló,első fèktárcsa tartó csavarokat keresek min 2 darabot,aminek mèg jó a belső imbusz rèsze.
Köszi.
Nem birom meg nyitni a web oldalt .mondhatnál árat .új esetleg használtra
Tudok adni adatlap!
Szevasztok.klr600 hoz keresek szabadonfutót .
Helló!
Pedig valami dugulás lehet valahol,ha a vízpumpa ok.
Üdv ! Van egy Klr 600(89) es motorom, ami elég sokat állt ,és most forralja a vizet. Nem tudok rájönni , hogy miért, víz van benne, termosztát nincs, a hűtők tiszták, vízpumpa forog , Alapjáraton 5 perc és már rotyog.
Helló sziasztok!
Klr-600 főtengelyen lévő lánckereket keresek ami a vezérműláncot illetve a balansz láncot hajtja meg! De ha volna valakinek egy olyan főtengelye amin ez a meghajtó lánckerék elfogatható allapotban van akkor úgy is érdekelne még ha a főtengely valami oknál fogva kuka is, normál kereteken belül!
Meg ha volna valakinek 2,65mm szelephézagoló korongja az is jól jönne!
Igen-igen,nemrèg beszèltünk telón.
Szia!
40-db ezres,agy,új csapágy,féktárcsa/5mm-es/
Helló!
Mennyi lenne a felni?
Sziasztok!
Valaki megtudja nekem mondani hogy az első teleszkópba milyen méretű szimeringek kellenek, mert addig nem akarom szétszedni amíg nem szereztem be őket. A motorom 93-as klr 600. A válaszokat előre is köszönöm.
Szia!
Igen...profil/hírdetések,a gumi nélküli az a másik ami első volt már elment...
Helló!
Küllős a felni ami megmaradt?
Nekem maradt meg egy hátsó felni,talán 4,25-ös,150-es gumi megy rá.
előző vagyok! KLR 650 95 ös evjarat