Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Igen van. Küldjek képet?
Szia !

Olajszűrő fedeled esetleg van ? (aminek nincsen letörve egyik füle se)
Nekem ugyan 650-hez kéne, de sztem ugyanolyan.
A gond nem kevés...
Megnéztem de az enyém sincs benn sajna.
Hello,
Az enyém sajna már nincs meg, egy alátét van bent de túlhűti.
Üdv! Egy képet tudsz róla küldeni?
Hello,
Nekem 1984-es hez kellene működő termosztát.
Klr 600 bontódik!
OK Köszi szépen! Olcsó benzint és gumifákat! :P
igen, minden ok, megy a pénz.
Megérkeztek a gumik?
Bocs nem írtam vissza tegnap már feladtam! 2930 ft a posta költség! Elvileg ezt mire olvasod már nálad kéne legyen a guminak vagy legalább az értesitésnek!
elküldtem
mikor küldöd?
Heló nem kaptam semmi emailt tőled! Inkább küld el légy szíves sms-be az adataidat! Köszi! Itt a számom: 06-30-226-4680
hello
elküldtem a mail címedre
Rendben akkor legyen 21 a kettő plusz posta költség! Nevet, címet. irányítószámot, meg esetleg telefon számot kérhetnék majd hogy a futár tudjon felhívni ha van valami!
Hello,

21.000 hez mit szólnál, a 9-et egy kicsit soknak tartom az elsőért.
Heló az egy Michelin T63 130/80-13 új endúró gumi, ami felnit még nem látott!Annak új ára 28 ezer ft! Én a felébe oda adom! A mellette lévő első gumi egy Kenda Millville K771F 80/100-21 95%-os csak egy hétvégét volt fent a motoron, még az élei a bütyköknek meg van! Ennek az ára 9 ezer ft! De van még egy 90%-os Michelin T 66 140/80-17 Endúró gumi nagyon jó állapotban 8 ezerért!
Hello Mennyibe kerül a második képen lévő 2 gumi esetleg külön-külön?
Szevasztok ha esetleg érdekelne valamékőtöket 17-es hátsó endúró és 21-es első krossz gumi jelezzetek!
Eladó egy rendkívül megkímélt állapotú Kawasaki KLR 500 A típusú enduro motorkerékpár . A motor teljesen gyári állapotban van , keveset futott . Ár .: 150.000 Ft Tel.: 06 30 866 2022
Sziasztok,

Karbi összerakás közben, betekerésnél beletörtem a szivató bowden végén lévő kupakot , (amit beletekerünk a karbiba). Új bowdenen nincs ilyen kupak. Tudnátok segíteni ,hogy hol tudok ilyen alkatrészt szerezni? köszi
Köszi ;)
Neked milyen a kawa? Mióta van meg? Mennyit használod?
Én most a 900as yamaha divimet tervezem eladni és a kawát megtartani. De még nem is tudtam menni vele amióta megvettem.
Basszus!
Automata dekompresszor van benne, kompressziót csak a kiakasztása után tudsz mérni!