Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és 93-as a kicsike!
Hello!
150-re gondoltam. Telefonon hamarabb eltudsz érni, mert keveset ülök gép előtt.
Helló.
Mien évjáratú a motor és mien öszegre gondoltál ?
Ha megtudnánk egyezni a napokba indulnék érte.
Helló.
Irom az elérhetőségeket
Tel: 0630.649.26.76
Email: pacso.tacso@freemail.hu
Ha akármi kell nyugodtan rj membrán is van szivocsonkal
Posta megoldható
Sziasztok!
A napokban sajnálatos dolog történt. A hajtókarom alsó tűgörgője úgy döntött hogy kijön a helyéről, és a dugót hengert elintézi. Mivel én már annyi annyi mindent vettem a motorra, meg csináltattam, így beleuntam hogy most újra megcsináltassam. Ezért úgy döntöttem, hogy eladom így ahogy van. Hajtókar, henger hüvely, és egy új dugó kell bele. Minden más tökéletes. Ha érdekel valakit, keressen meg nyugodtan, nézze meg stb.
Telefonom: 30/484-20-49
Számlákat megtudom mutatni, hogy mikor mi lett vásárolva a legfontosabb alkatrészekről. Van egy tartalék henger hozzá, csak az is felújítós mert az utolsó méret ment ki tavaly abból is. 'hónapja új gumi szettet kapott (MITAS) VEle együtt elöl hátul új csapágyakat! (koyo) És még sorolhatnám.
Közben megtaláltam a számodat!Akkor hívlak majd.Köszönöm mindenkinek a gyors segítséget!
Ha a hengert leszedem,összerakhatom a régi tömítéssel?
Szia!
E-mailt nem kaptam,viszont valami elérhetőséget küldenél?Köszi
Bogyoka22@vipmail.hu
Helló!

kawasaki kdx 250 service manualt keresek vagy ha valaki tud egy működő linket azt is megköszönném!

üdv!
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
leveszed a hengert, szétszeded, féktisztítóval kipucolod, összerakásnál arra figyelj hogy a fogaslécen van jelölés, és a fogaskerekeken is, ezeknek egybe kell nézniük! De tölts le egy service manualt ha nem vagy jártas a szerelésben!
épp rajta van a csapágy nem látni mi van alatta, de elhiszem neked hogy jó! Nekem már réz volt ráfolyatva és vissza munkálva! De 1 üzemórát se bírt!
Tel: 0630.649.26.76
Email: pacso.tacso@freemail.hu
Helló van 98 as kx főtengelyem teljesen hibátlan csak a hajtókar kuka rajta 15.000 ár fix posta esetén 1 nap alatt kint van plusz 2.100
Ha esetleg érdekel írj és még a napokba küldöm.
Szia !
Elméletileg válaszoltam emailba.
8.000 a membrán szívó csonkkal lánckereket pedig jobban megéri újonnan venni !
posta megoldható de akkor plusz 2100 és egynap alatt kint van.
Ha esetleg akármire szükséged van vagy esetleg kérdésed van nyugodtan írj és megbeszéljük.
keresek 98 kx125-be főtengelyt! hajtókar lehet kuka csak a főtengely legyen hibátlan, az enyém ugyan is elkopott a csapágyazásnál.. !
Üdv mindeniknek!
A segítségeteket szeretném kérni,egy 89-es 125-ös kx-el kapcsolatban.Nem rég vettem a motort,és szükségem lenne egy-két alkatrészre,(szívomembrán,és hozzá a csonk.)valamint a power szelep tisztítását szeretném megkérdezni,hogy hogyan kell elvégezni?Sajnos túl olajosra kevertem a benzint,és mintha nem nyitna rendesen.(előtte jó volt).A következő kérdésem,hogy gázbovden más évjáraté is jó lehet?Sajnos az enyém elszakadt,és nem kapok sehol,csak javítókészletet mondtak.Az jó lehet?Aztán szeretném megtudni,hogy a karburátort hogyan kell beállítani?Ha valaki tudna alkatrészügyben,vagy egyébben segíteni,hálás lennék.Köszönöm előre is mindenkinek!
okés köszi a segítségeteket! :)
Ha jól van beállitva akkor igen!
Ezt sajnos nem tudom pontosan, hülyeséget pedig nem akarok végképp írni, de szerintem Krisz30 jól mondja, ő már A-tól Z-ig átnézte az egész motort!
és akkor most ennek a csavarnak végül is érnie kell azt a tengelyt?
értem köszönöm válaszod :)
Mindenképp pótold, mivel ha jól van a power szelep beállitva akkor zárt állapotában az támasztja és tartja pontosan a helyén a fogaslecet!
Helló.
Kx 91 henger dugot eladtam de még van pár dolgom hozzá ha akármi érdekel írj vagy hívj nyugodtan.

TEL : 0630.649.26.76

EMAIL: tamas0813@freemail.hu
heló
91-es 125-ös kxhez kelene nekem henger dugó meg hengerfej léccives egy telefonszámot irjálmár és akkor felhivlak
valaszodat előreis köszönöm