Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+ kis fogyasztas 3,5-4,5l/100km - csuklótól függően
+ olcsó kötelező biztosítás (5k HUF/év)
+ elégséges végsebesség (nekem 175km/h volt a max), jó gyorsulás
+ alacsony ülésmagasság (bár ez nem mindenkinek előny)
+ jól néz ki (hátsó-üléstakaró-púppal még jobban)
+ Kawasaki
+ 4 év gyári garancia (legalábbis tavaly ennyit adtak hozzá)
+ ingyenes esti pályamotorozási lehetőség a ringen (iden 4, tavaly 7 alkalommal, bár ezt bármilyen kawára igaz)

- 130 felett kevésbé jó szélvédelem
- újonnan drága
- utassal kicsit nehezebben bír a 33 ló
- az utasnak nincs kapaszkodója

Használtan nem érdekel? :)
Sziasztok skacok
Úgy hozta a szerencsés élet, hogy ninja 250 vétele előtt állok :)
esetleg mondana valaki róla 1-2 jó és persze rossz tulajdonságot is?!
előre is köszi
Én csak abban vagyok biztos, hogy az nem én voltam
Hi !

Valaki volt Szombaton Dabas - Újhartyán között mert egy 250 paripát láttam szép volt !
Köszike! Igyexünk
Csak úgy ide keveredtem de nem tudtam kiállni hogy ne állapítsam meg ,hogy igazán csinik vagytok!Grat a mocihoz Üdv!
részemről ez lenne a legtutibb időpont, mivel Párom pont azon a hétvégén indul a 24 óráson.
Egyébként a ZXR 250-esek jönnének, már aki... és ott is ez az időpont merült fel. Szóóóóval, én nagyon bizakodó vagyok!
áh street400 a legkisebb .ez nekem felejtős.bár gondolom a 250 négyütemnek is
köszi
jajj jut eszembe! vasárnap megvolt az első pályázásom. Épp csajos gurulás volt(6an voltunk ). szuper volt. igaz elég low voltam, de mostantól nincs megállás.
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Egyedi motork lennének, az tuti

Én ringre nemhiszem, hogy megyek. De biztos jó lehet.
Ki mikor ér rá a gurulásra? esetleg júni 2. hétvégéje? (13-14) csak így jó előre megbeszélni, tuti jó legyen mindenkinek. mondjatok rá egy áment, vagy hogy kinek mikor van szabad 7végéje, aztán csak a helyet kell megdumálni
bocs h belevau de mikor lesz ott pontosan és miféle verseny?
nyilván nem raknak össze 1000res motorral
Azt gondoltam... De én nem szeretnék 250es motorommal egy 1000 sportmotor ellen menni érthető okokból.
ja de ülős van csak nem bőrcuccba
egy olyan képem nincs ezzel a motorral amin megyek vele,de olyanse amin rajta ülök.
hát odamész az ilyeneknél lehet a helyszínen nevezni
Hello! Voltál Rábaringen? Szombaton is lesz verseny. Bár ez gyorsulás lesz. Esetleg tudnál te vagy valaki más pár infóval szolgálni hogy is zajlik ez? Indulni szeretnék de nem találtam sehol erre vonatkozó leírást.
Ma láttam az Euromotornál egy Pici Ninját, sofőr egy fiatal srác volt, utasa pedig a barátnője. A mocin nagyon sok matrica volt
Esetleg innen valaki?
képeket nyomjál már (pályást)
ovál
én 2200kmes korában vittem előszőr pályára a kicsitkét,Rába ring ovel pálya
Én is ott leszek, legalább mint néző, vagy mint köridőt mérő bejáratósan még azért nem vállalnám be a pályát!
Akkor ott találkozunk, engem nem lesz nehéz felismerni
Hali,

Meg nem vitték el a motorom, igy én is csatlakoznek egy kisNinjás vonulashoz.
Egyébként Május 29-én lesz az idei első Kawa esti pályamotorozás a ringen, ha jó idő lesz én mindenképpen ott leszek. Oda nincs kedvetek kijönni?
Tavaly már voltam egy ilyen alkalmon és nagyon nagy élmény volt.