Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy kis cbr-ről, kis ninjára megéri váltani?végülis dupla olyan erős!
Tehetek én róla h szeretek mocizni, és a kis cbr, csak 120szal megy?
mivan? könnyű csontozatú vagyok
47kg

de 150-et meg megy egy kétütemű 125 ös is
ja és ez nem fika,mert az enyém óra szerint megy 135öt,a GPS szerint az max 120,nagyon max 125.
185körül annál többet nem hiszem.De ne feledjétek hogy ez mind óra szerint.Kitudja mennyit csalnak.Superbikeba volt hogy bemérték a 600asokat,óraszerint 280körül mentek GPS szerint 250et se érték el nagyon.
ez igaz, de a fekete se rossz , bár nekem is jobban bejön a zöld
tavalyról
Igen, 1,3 a tavalyól megmaradt fekete. Az enyém is tavalyi, de kawa zöld és már be is van járatva
köszi az infót akkor az én 47 kg-om alatt .....
200-ig van skálázva az óra, de ennyivel max szakadékban lefelé megy
150-ig jól húz, utána nekem 175 környékére sikerült feltornáznom max. (68kg vagyok)
de 1,3 a zsír új!
1,15M-t kérek érte és hidd el, nem szívesen válok meg tőle. Építkezünk, és jól jönne hozzá még egy kis pénz.
Amúgy én azt hallottam, hogy 200 a vége, vagy csak óra szerint? bár alattam lehet menne annyival
hy! Mennyiért árulod?:) Bár egy év után nem értem miért adnád el?:)
Az sem mindegy, kinek a nevén van a motor. Ha a nagyid nevére íratod, olcsóbban kijössz általában :)
Köszöntem a seggítséget!
Használtam nem érdekel :)
Szalonba is azt mondtak, hogy az éves díja 5000ft szal biztos annyi is:)!
2utasnál nemis a pacik száma, hanem az igencsak kényelmetlen hátsó ülés a lényeg! de majd megoldjuk/kipróbáljuk!
Köszi mégegyszer! jó motorozást, széles utat
nekem 2500 negyedévente az egyik a másik 2200 ha jól emlékszem havonta, igaz nekem ez az első ilyen biztosításos dolog
fú így most nem tudom.Talán 5öt egy negyedévre.
Bár gondolom az sem mindegy, hogy hol lakik az ember. Pesten biztos drágább mint itt Pécsen.
K&H-nál van a biztosításom és idén vagyok B1-ben. Miért, ti mennyit fizettek?
Ez engem is érdekelne. Nekem is "kicsit" magasabb...
5000/év?TZRemre volt annyi ne viccelj.Bónusz hányba vagy te?mert attól is függ ám...