Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy irányjelző biztosítéka kiég? Autópályán vettem észre, hogy nem mennek az indexek. Megállás után kis troubleshooting és megtaláltam a kiégett biztit és kicseréltem. Újra kiégett, úgyhogy gondolom itt valami zárlat lehet. Vagy okozhatja a befosott indexrelé esetleg feszszabályzó? Alany 2006os Z750S
Ja Magyarországon belül
Sziasztok!
03as Z1000- hez hűtő borítást/ idomot, és blokk védőt keresek vkinek infó esetleg van? Hol és mennyiért kapható?
Azért amikor megy az mindenért kárpótol.
Hülye digók a napsütésre készülhetnének 🤣
apriliát kirakom a napra, nem veszi az immo jelet...
Köszi, fura ez a fantom jelenség, van aki 100 - 150 ezer kilómétert ment probléma nélkül, én végig mentem a Horvát tengerparton 35 - 38 fokban gond nélkül 🤔
Sziasztok!
Végre sikerült visszakapni a jelszavam, már az ideg megevett :D
Szóval írtam nemrég (szeptemberben) :D egy hiba jelenséget. Többen megkerestek országosan hogy hasonló gonddal küzdenek. Most télen szét volt kapva a gép, kb mindent átnéztem, átnézettem rajta. Semmi hibára utaló jel nincs. Nagy meleg nem volt szeptember óta, szóval kipróbálni nem tudtam, de a hibát előadta még nyár végén és arra jutottunk, hogy akkor adja be ha annyira meleg van hogy az ülés alól is elkezd jönni felfelé a meleg. Az ECU meg ugye ott van. Minden csatlakozó átnézve, kitakarítva, irányjelző kábelek itt ott pótolva voltak illetve a rendszámtábla világítás kábele is csak össze volt ragasztva szigetelő szalaggal, ahol volt oxidáció , ezeket rendes csatlakozóra cseréltem. Még lesz egy szelep hézag állításom, hogy azután fogja e csinálni a hibát... jó kérdés.... Bármit megtudok, írok!
Az eleje fog az abs től a hátulja nem? 😂
kösd ki az abst.
Sziasztok!
Z1000abs 2012es hátsó fékével mit lehetne csinálni hogy jobban fogjon? Gondolom jobb betét kellene bele. Van be vált fajta?
persze
irtam
Tudsz írni nekem messengeren? Az itteni felhasználónevemmel megtalálsz.
Szia,

van
Nekem is 190/55 van rajta, nekem tetszik így.
2004 Z100
Ugyanitt keresnék motoromhoz hátsó lengővillába emelőszemeket, és felhajtható karjaimat illetve karvédős kormányvégsúlyaimat cserélném gyárira! Helyileg Tatabánya, itt nem vagyok annyira aktív, ha van valamid kérlek hívj +36203470446
Nekem sokkal jobban tetszik 👍
Hello
190/55 lesz.
Sziasztok, nincs véletlen valakinek eladó kawasaki z1000 05re eredeti hátsó lámpa? :D
Nem túl aktív a fórum 😐
Ha még számít, szerintem nem,
én fordítva csináltam z750 gyári 180-as és 190-re cseréltem,
szerintem jobb 🤗
köszi
Hello
Az lenne a kérdésem hogy egy 2004. Z1000- re érdemes lenne 190/50 r17. helyett 180/55 r17. feltenni?
Köszönöm.
Szia! Érdeklődők, hogy megoldódott a problémád és mi volt a baj? Nekem is most elkezte csinálni hogy kb. másfél óra után leáll
Sziasztok!
Eladó lett az ezredes ha netán valaki ilyet keresne...!
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
30/6582004