Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat viccet felreteve, ha valaki erez magaban egy parszaz kilometeres kanyarhoz eleg ambiciot, akkor velem tarthat, en orulnek neki! Par ora alatt szoktam lenyomni, kb 5000 kanyar, a nagyjat jol ismerem. Csak a tiszta reszeken veszem sietosre - azaz ahol nincs forgalom, igy eltart par orat. Semmi nezelodes, semmi csomag, semmi fenykepzes, csak motorozas ezerrel. Mivel kornyekbeli vagyok es megtehetem, termeszetesen a pilisnyereggel kezdem es fejezem be, ott meg van parszaz kanyar elfekvoben! A z-vel nagyon elveztem tavaj. Meglatjuk a Ninja mit tud Selmecbanya kornyeken! Amennyire eddig sikerul kiismernem nem fogok csalodni...
Ilyen fejleményekkel, akkor én is megyek veled ilyen túrákra. .
Ertem en, de muszaj volt beszloni! Nalam ugy van, hogy rendre akkor kivanom meg a furdest a banyatonal, amikor hazaerek a felvideki kanyarvadaszatrol. Olyankor rendszerint nincs nalam furdogatya. Egyreszt mert a kanyarvadaszathoz nem kell - hogy Zrider szavaival eljek: nem szoktam becsokizni a kanyaroktol (egyebkent is inkabb pelenka kellene) - masreszt ha mar az ember megvillantja a testet, akkor miert pont az legyen elfedve, amire egyebkent is a leginkabb kivancsi mindenki! Mar varom is, hogy valaki megkerdezi: "mi tortent a pocsoddel, haver?"
Hali Cápa!
Babona 1 szer három csaj letépte, és kénytelen vótam puccéran fürödni .
Mire jöttek a poliszok, hogy tilos a fegyverviselés és ha még 1 szer meglóbálom elveszik .
Gyorsan akartam írni a lényeg 2 fürdő gatyó=1 fürdő g, meg 2-3 gatya ha úgy tetszik, azé kell kettő
mer az 1-ik általában "mosásba" van, + a fürdő gatyát max a csajoknál hagyom, de a simát ha nincs kedvem mosni /másnaposan/ kidobom a f@szba , és már több túrát befejeztem alsó gatya nélkül
ami nem gáz csak ha e-felejted és gyorsan rántod fö a zipzárat , azta fak .
Csá FIGU
Azt lehet, hogy nem szereti kimosni.
Coro z!
Nakem 2006-os a kis Z , de sajnos nincs vészvillogó .

Ja mos jut eszembe, valaki írta a fokozat kijelzőt .
Biztos azé van mer őskövület vagyok, de sose volt, és a büdös életbe nem is költök rá h legyen .
Utoljára az első 6 sebességes mocimnál vagy 15 éve keveredtem bele a sebességekbe,
mint pók a házicérnába .
/Különben a fordulat-sebesség arány adja magát hányasba vagy, és nem is kell számolgatni./
A vicc az hogy a műszerfalon igazándibu főleg a víz /esetleg olaj, ha van/ hőfokot nézem.
Fordulat számot hallja az ember, a sebességet sose az óra alapján választom ennyi!
Hali FIGU
Ket furdogatya minek?
Csuti!
Most nézem a lapodon, nem 600-as, hanem 1100-es /mivel valószínü don huané? /.
Mentségem legyen csak a farát láttam , a "szügyét" nem .
Nagyn önfeláldozó, h a kedvedé öszvért csinált , egy paripából .
Üdv FIGU
Nekem usaikai modellem van, azon sincs.
Jó reggelt Csutka!
Ej - ej ti nök, majdnem meg sajnáltalak, "jaj-jaj mennyi cucot visz szegény"
első blikre aszittem a te zizid /tudom az zöld/, de nem , még csak nem is zizi ,
hanem egy sovány kis vézna ZZR-600-as /a hátsója alapján/ .
Remélem nem jöttem ki a gyakorlatból, és jól gondolom .
Másfél éves cucolást motorra , azt má nem .
Helló FIGU
Mentségemre szóljon, hogy bár nem Grönlandra, hanem Németországba mentem, de nem 2 hétre, hanem másfél évre... Úgyhogy a motor teljes felszerelésén kívül jött az egész háztartás is. Fantasztikus, mennyi minden elfér egy zizin...
ez má amolyan survivor motor
Drága aranyos Csutka!
Én nem viszek smink készletet valószínű ezé férek 1 hátizsákba .
Bocs, bocs de bakker ennyi cuccal neki indulnék kalkottának, de még grönland nak is .
A teljesség igénye nélkül snel-be összeírom az én cuccomat 1-2 hetes túrára: 3x3-as vízhatlan ponyva,
USA vizhatlan katonai hálózsák, 1 farmer, Bering nadrág termobélés nélkül, eső dzseki, 1 rövid gatya,
3-4 poló, 1 vékony de meleg polár, 2 fürdő gatya, 3-4 zokni, 1 törölköző, 1 papucs, 1 mokaszin /cipő/, persze motoros bőrjacki, csizma, protektor ing, kesztyü, sisak.
Fokefe, fogkrém, tusfürdő, kanálgép, + KÉS, 0,5 literes fém bögre nagyából ennyi, és ez nem csak a poggyász hanem cuzámmen minden.
Megelőzőm a kérdést, ha valami szennyes /gatya,zokni, stb/induláskor kimosom, a hátsó ülésre pókozom a ponyvát, hálózsákot és a vizes cuccot a gumipók alá teszem 20 km és száraz. például
Csá FIGU
Na, ezt próbáld meg egy hátizsákba belepakolni... Ebben az esetben ráadásul a 2 főből álló társaság hölgytagja (én) a cuccának mondjuk úgy "egy jelentős" részét maga viszi, sőt továbbmegyek, őt magát se kellett vinni... Na jó, a lábos már igazán nem fért fel sehova se... Csak tudnám, hogy a sátrat mi a szösznek vittük...
Hja, kérem, ha az ember cucca belefér egy szál hátizsákba... Úgy könnyű...
Estét mindenkinek!
Nehéz követni a témákat 1 nap távlatából .
Tehát röviden: Kipuf egyértelműen f@szább 1 sport dob hangja, és nem csak a feltünés miatt ,
hanem azé mert engem már mentett meg csúnya gázolástól /nem láttak, de még is megadták az elsőbbséget mert hallották h jövök/.
Tanktáska: én nem szeretem , jól megpakolva megváltoztatja a moci sújpontját, minden tankolás le föl, megállok valahol le vagy figyelni mint Móricka a nagymamát a kerti budin, NEMÁ, van 1 fasza hátizsákom /italtartós, kis cső a válpánton tuti/.
GPS-ről már írtam: hosszú évek alatt mindent megtaláltam amit akartam, + 1 jó hangulatú motoros találkozón még 1 kügyü amire vogyázni kell , és különben is identitás zavara lenne a kormányon: "vajon papír sárkány vagyok, vagy nem ?"
Csá FIGU
Sziasztok Zések! Segítsetek! Szeretnék bukógombát a paripámra ( 750, 2007 ). A gyári motiválna leginkább, de sajna még nincs cikkszáma, így nem is rendelhető. Ráadásul nem is tudják megmondani a miskolci Kawasakiban, hogy mikor lesz rendelhető. Tudtok valami frankó alternatívát? Sajna én tavaly nyáron megtapasztaltam, hogy mennyire sérülékeny a motor gomba nélkül és nem szeretném újra kitenni magam annak a tortúrának, ami a biztosítójárás során ért.
Igen, sajnos az új egresről is lemaradt a vészvilli...
Szia Coro!
Európai modelleken elvileg alapból nincs. A második generáción nem tudom, hogy van-e? Múltkor néztem egyet "közelről", de nem rémlik.
Finomakat el tudom képzelni. .
Az pl kifejezetten tetszik, hogy exponenciálisan hangosodik... amolyan hangrobbanás effekt... Bár a "pipát" még nem vettem ki, de eccer úgy is kipróbálom. Már így is 9-10 ezer fölöttről motorfékezve finomakat durrog...
Értem én, értem. .
Jaajjj már, csak vicceltem. Én sem nyomkodom menet közben. Csak néha.
Nincs itt vita... Csak hecceljük egymást. Ugye többiek?

Amúgy az enyémen ilyen van... és így szól...
Új Z1000-en nincs elakadás jelző. Marad a kézzel-lábbal való köszönés. Speciel nekem nagyon hiányzik.