Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FIGU, Te egy mázlista vagy. Én meg itt ülök az irodában.
irány mindenki motorozni itt a tavasz használjuk ki
SOS SOS!
Srácok több mint 12 óráig senkisenem vót a forumon , hát ez b@szus gáz .
Mer, h most nem, de estesenem ?
Na ezé olyan ideges lettem, h ki is megyek motorozni kb 30 perec múva START .
Érd, Szhbatta, Budaörs /Yamaha, megmutatom a kis Z-t/.
Ha valaki arra jár snel-be írjon!
Hali FIGU
Hali Midaskirály!
Csókoltatlak érte , amint türhető az idő le is ugrok érte.
Milyen csavar kell hozzá , írtad h hosszabb ?
Előre is köszi .
CSá FIGU
Helló Zlipi,
köszi, megvan. Külön köszönet a részletezésért! megyek is egyért , mert amit a mockos művel sötétedés után a lux-szokkal, az egy kicsit vérszegény
Köszi Fiúk az észrevételeket gumitémában! Én is úgy néztem, hogy pár mm még elmarad ha felrakatom a 190-es gumót.
Az a helyzet, hogy ilyet birtam emberi áron elcsípni. Pirelli Corsa (sima C) remélem jó lesz., ma megyek érte. Én csak ritkán és csak tatásan nyomom (ált. 2 kiló alatt). Mondjuk bennem van már 30 év folyamatos motorozás és bízom benne még legalább ennyi hátra van.
Ha nem kellene a lábat ennyire felhúzni és egy hangyányit több lenne a szélvédelem meg sem fordult volna a fejemben hogy eladjam. Nagyon felhasználóbarát a kis z, semmi gonoszság nincs benne, viszont baromi jól néz ki és kellőképpen dinamikus is. Anyával már mi nem férünk rá kényelmesen, kicsit szedtünk magunkra az elmúlt évtizedekben, de ezzel majd Ti is így lesztek vsz.
Más:
Rendszámtábla tartó kis idő és anyagfelhasználással (lemezmunka) elkészíthető otthon is és olyan színre lehet fújni ami illik is a géphez. Papíron meg kell tervezni, kivágni (így még könnyű változtatni az arányokon), majd uezt lemezből kirajzolni, hajtani, hegeszteni, csiszolni, festeni. Vagy a haverét levenni leméretezni és koppintani arról. Nekem ~1 ó -s meló volt 2sör között.
Na mégegyszer köszi a véleményeket! Olcsóbb benzint, széles utat!
Tasman
Hali! Én venném,vinném ,de amíg az én ZR-em megvan,addig sajnos felejtős
Hali arcok!
Nincs véletlenül valakinek egy fölös "kis" rendszámtartója 06-os S-re, amire földobható a gyári index? Baráti áron megszabadítanám tőle!
Hali Királyom, akkor nekem zöldet vagy ezüst színüt készítessz? . mert az megy a kecskémhez?
Hátsó majd nekem is kell.
Hi skazok!

Tuti ,h befér a 190-es guma,mert én is azt használom évek óta,nekem jobban bejött,mint a 180-as.
Kicsit laposabb az íve,talán nem annyira gyorsan borítható 1ik oldalról a másikra,bár Euroringen,Hungaroringen simán lerakható a lábtartó! Sőt,az a felülete,amin az aszfalttal kapcsolódik egyenesfutáskor szélesebb,a laposabb profil végett,ezért tartósabb egy kicsit a közepe!

De nálam is inkább az játszik,kedves FIGU koma,h ilyet tudtam mingig ocsón szerválni!

Sokféle gumit kipróbáltam,vannak jók s szarok egyaránt!
Nekem most 190/60 van fenn hátul,széles is magas is,nekem nagyon jól fordul vele a masina! Dunlop D209 GP, nem épp túragumi,viszont fog mint a zöldfesték(elöl még brutálisabb) és aránylag jó az élettartama! Annak ajánlott aki vendelkedni szeret! Viszont gyanítom szakadó esőben nem a legjobb,mert elég ritka a mintája!

Hja,FIGU koma!
Csianálok jövő7en neked hátsó bukógombát baráti áron,feketét,h menjen a moccóhoz!
Oldalprizma! Egyébként ez kötelező kint az usaban, vagy csak simán tetszik nekik? Mert az enyémre is feltette emberünk az ixil kipuffokat, de a prizmát nem vette le. Nekem első dolgom volt...
Hali Tasman!
Nem érdemes 190-es gumit rakni a kis Z-re , nem tud tőle többet, jobbat semmit ,
és még drágább is , max jobban néz ki de ennyi .
De ha már meg van, vagy olcsón azt tudsz szerezni rakd fel nyugodtan , az a 0,5-0,5 cm jobbra, balra nem oszt nem szoroz, és a 190/50x17 kb akkora falmagasságú mint a 180/55x17 es
/9,5 cm és 9,9 cm/ .
Remélem kimerítő a válasz.
Csáko FIGU
Sziasztok Z-sek!

Ma végre megjött a kipuffom
Remélem hétvégén már a gépen lesz

széles utat mindenkinek!
Hi Skacok!
A 2004-es z750-en elfér a 190-es gumi? Így ránézésre éppen éppen. Vki tett már fel?
Ja, patkolás után is eladó a kicsike, qva jól jár vele aki megveszi. Gazdija (fiam) már 1 éve Londonban gályázik. Engem nagy túravas csere érdekel, lásd hirdetések.
(öregember nem rakéta)
Köszi! Tasman poczjanos@freemail.hu
Igen... ezt kihagytam vagy nem volt jól kivehető 06-tól van az S-eken is... ezért is férhetett volna el akár a sima Z-ken is, de nem.... egy érdekesség... most 08-tól már az S-est se kapni kint Amcsiba... nem mintha ez minket érintene
Stét mindenkinek .

Balinkó ! bocsi de nem mondtam hogy H7 es készlet ami a 750 S-be való

19900 H.I.D - tipusú / 2 db. izzó és 2 db. trafó / én nem láttam értelmét a reflektor xenonositásának

igy csak a tompitottat cseréltem igy 9900 netto áfával 12.500 / a boltban szó nélkül odaadták a

készlet felét. Amúgy a gyári égőket már régebben

kicseréltem :http://www.xenonizzo.hu/gp_xen... H7 7500k ami xenon gázzal töltött

2500ft ha júl emlékszem . A H.I.D - tipusú Xenonnak is úgytudom 7500k a szinhőfoka ami jegesfehér

szinű. Minnél magasabb a xenon hőfoka annál kékesebb . de szerintem ennyiér igy tökéletes

A különbség a gyárihoz képest ég és föld. Bocs ha kicsit hosszan irtam de nagyon fontos szerintem

hogy jól láss és még fontosabb hogy lássanak ! Széles utat ZLIPI
Hi,
az enyém 2005-ös Z750S, és nincs vészvillogo.
Mondjuk nem is hiányzik.
Szasztok!
Ezeket a vidiket a sztárkár odalon meg lehet tekinteni , több híresség baromságaival.
A helyszin stimmel /Budafoki út befelé/, de nem én voltam , ok nélkül nem büntetek .
Sőt ha valaki hülyeséget csinál és felteszi a kezét, h bocs öreg
/nyilván nem akkor amikor már a nyakamon áll / aszondom emberek vagyunk előfordul, de ha még neki áll feljebb, h így meg úgy a kocsog motorosnak na AKKOR báj-báj tükör .
és ha esze van nézi a jó oldalát, mer h a feje is lehetett vóna .
Hi FIGU
Ez megrendezett vidi, biztosito-reklam. Van egy csomo az interneten.
Midas nagyon ráér ma
egyébként ez a Budafoki úton történt, a 6-os bevezető után
Helló Zlipi,
köszi a tippeket a xenon-nal kapcsolatban!
Valszeg én vagyok egy tök amatőr netes, de a megadott honlapot feltúrva sem találom a 12,5 ezres ajánlatot...a HID alatt sem. Tudsz segiteni?
Mármint, hogy pont a Vágó Pista? . Ez a Figu stílusa.
Ha verettek a sorok között ,akkor ne lepődjetek meg ezen

http://www.sportmotor.hu/motor...
Balinko, zsír, közel vagyunk egymáshoz. Én Szigethalmon lakom és a Miklóson dolgozom.