Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Csak kíváncsiság szinten érdeklödöm.Hogy mennyibe van nektek egy szezon?(azért pont itt mert a Kawa z tetszik)....Persze gondolom attol is függ,hogy ki mennyit hajta a gépet....
de ugy sacc per....gumik-olaj csere(hány km-enként,és mennyibe van) stb...stb....
Hi Robis!
Az az igazság simán cserélek gumit általában magam szoktam /enduró/,
de az árában benne volt a csere ,
és centirozni nem tudok .
Ez pedig fontos ha 200 fölöttjár az ember .
Nem nagy vasziszdasz a gumi csere cros hátsó gumó csere,
kényelmesen kerék ki-be szereléssel együtt kb 30 perc, és nem azért csinálom magam mer sajnálom rá a pénzt hanem mer ha én csinálom akkor az tuti.
haverom esett már megcsavarodott belső miatt /gumis csinálta/
Hali FIGU
Ja bocs, a szövegből nem derült ki, hogy a gumisnál voltál. Csak azt írtad, hogy gumit cseréltél. Gondoltam amolyan önképzőköri gumicsere volt.
Hali KINGmidás!
Már tudom honnan kaptad a neved , tényleg király vagy.
Jövő hétre nadon fasza időt mondanak, és ha tényleg így lessz meglátogatlak hét vége felé,
vagy majd egyeztetünk .
A forum kipufogó részénél tettek fel egy fasza képet Raptorról, tetszik.

De ha Zrider koma aszondaná neagy papa menne taljániába és utána nézne bontott cuccnak várnék még,
ja és köszi az infókat mindkettőtöknek.
Üdv FIGU
Hi Robis!
Nem olvastál figyelmesen , remélem motorozni figyelmessebben szoktál .
Gumisnál vótam és neki nem volt sima emelője .
Csá FIGU
Figu, miért nem olyan emelőt vettél, amihez nem kell emelőszem? . Csutka, nekem is ajánlották a védőfóliát, és nem mondták, hogy nem lehet felragasztani. Én is az oldaltáska miatt kérdeztem.
Nagy Király vagy! A hang meg brutál király! Köszönöm!
Gondoltam veszek a Louisban védőfóliát a fényezésre, de mielőtt megvettem volna, elolvastam a használati utasítást, és az volt rajta, hogy fényezett felületre nem lehet ragasztani, mert károsíthatja a festéket... Hát ez meg milyen módi? Most akkor ráragaszthatom, vagy sem? Ötlet/tapasztalat valakinek? Az oldaltáskák miatt szerettem volna rátenni, mert az hamar lekoptatja a festéket.
Üdvözlet FIGU koma!
Háátööö,eltűntem pár napra,mint a cellazárlatos akksiban Amperóra!
Teljesen leterhelt az asszony,eleinte még testileg(ami még egész jó is vóót),aztán utóbb idegileg,ami kimondottan kellemetlen

Holnap gyártom neked a bukógombeszt + grátiszba az emelőszemcsit, nehogymá ugassanak a gumisnál !

A Raptor dobot én is csak ajánlani tudom,de 2 ember is csinálja(testvérek) és függetlenül egymástól,asszem nincsenek jóban,ráadásul mind2en Csongrádiak!

Pacsi Tezsvérek!
Hi! Nekem mindigis bejött a triovál. A Raptoros sráchoz lementem(Csongrád) elmagyaráztam mit akarok ,majd néhány hét mulva ismét mentem szépen fel is szerelte, olyan lett ,amilyet akartam. Mély tónusu ropogós hangja volt ,de nem zavaró ,gázelvételnél jókat pukkant. Viszont a kónuszos Remus ,amit neked is ajánlottam, még rekedtebben és főleg csak fordulaton bömbölt. De mondom a Raptorról csak jót tudok mondani ,igényes munka relativ olcsón, ja és a pali nem egy kapkodó idegbeteg, többizben emlékeztettem,h kapja má össze magát!
Hello Barna!

Felraktam egy szűkítő nélküli videót

http://www.sportmotor.hu/motor...


üdv,
Zoli
Hali Zrider!
Neked volt a trioval dobod raptor , mi a tapasztalatod hang terén például.
Teljesítménybe tuti nem jelentkezik 1 végdob, szerintem.
Esetleg bármi észrevétel?
Csá FIGU
Szasz Midas koma!
Eltüntél mint az arany óra .
Eszembe jutottál a héten, csak röviden: gumót cseréltem emelni kellett volna a mocit és nem
volt emelő szem a gépen, /nem volt más milyen emelő/
aszongyák ember holélsz h nincs emelő szem
és elszégyeltem magam ,
DE csak 1 másodpercre modtam neki öcsém gyorsan kapd le a motorodról aszt csavarozd .
Na ekkor eszembe jutott h a te gépeden van SK esztergáltad vagy vetted
/amit nem hiszek ezé nem is sértegetlek tovább/, na ez ügybe is kéne tárgyanunk .
Hali FIGU
Z 750 ét kell rá probálni stim
Mai program: motormosás, fotózkodás (szigorúan szemből... ).
Mondjuk biztos kényelmes, de egy Z-nél talán nem ez a fő szempont... Elvégre nem túramotor, vagy mi. Viszont tényleg jó áron vetted, a gyári kissé horribilis...
Azt értem, hogy gőzgép, de melyik 2005-2006-ös kawa? Van egy pár...
azjó, megtaláltam a szerkesztőt, amúgy ha megrendelem a gyártótól mennyi az ára
a komolyabbiknak?
Hi Steve,
Ahogy már Robis írta bármilyen színben konfigurálható. Ellenben nem a gyártótól ajánlom, mert ott nem ennyibe kerül Ha nem sürgős várd ki, míg valaki eladja. Találkoztam már naranccsal, engem nem érdekelt, viszont akkor kellet volna szólnom...
Láttam olyat is, szintén ők gyártják, amit a meglevőre húzol fel és tűzöd rá. Egy ilyenről lemaradtam. Utólag nem bánom
Szerintem hamarosan igen, ha eltűritek a kocogós tempómat (bejáratós a gép).
Egy király konfigurátorral tervezhetsz magadnak. Nagyon rendben van.
van ilyenük narancsban is?
Hazapostázva 42.000
Mennyiből hoztad ki?
Szia!
Motoron szerettem volna a képet, de marad ami van, meg ami a honlapukon található.