Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó,

hatalmasat gurigáztam ma délután, Szigethalom-Ráckeve-Lórév viszonylatban. Csodálatos volt. megint belegurult egy százas a gépbe. Remélem hamarosan végzek ezzel a fránya bejáratással, és végre rendesen tudok haladni vele.
Hali kiscsávó !
Mikor viszed ki a bringát, és merre gurítasz? Gurulhatnánk egyet valamerre a hétvégén ha a pianó tempóm nem derogál! Idén még én se voltam kint
Hehe! Perszehogy íílek, csak kicsit megkapott a füst, oszt most úgy nízek ki mint mint rézművesék!
Jóvan! Ha odaértem Jacekék fatornyos hazájába,kolompolunk Neked is !
Ha már 4-esen jártok, ugorjatok be szolnokra Csak előtte csörgessetek meg!
Ne tedd bele ,mer erdőtüzet csinálsz!
Ja fiuk!
Szerintetek a tompitottba kilehet cserélni a gyári 55w izzót xenon 100w-ra ,
foncsort nem b@sza szét /bár talán nem melegszik annyira/,
esetleg nem vesz fel sok enerdzsit a nagyobb teljesítményű izzó .
FIGU
Helló!
Végre van élet, b@szki má 2 napja alig van valami duma .
Csak tunnám mé .
Most értem haza én is fociztunk , de délelött mentem én is.
Úgy láttam már elszoktak az autósok tölünk , AMG merci csak megpróbáta a lámpáná.
A 3 dik szopacsná megkérdeztem töle, mizu öreg befigyet a helló , összeveszté az agyadda
de nagy gyuros vót biztos túl nyomta a szteroidot, azé vot annyi önbizalma .
FIGU
kiváncsi vagyok arra az ekekapára
nízd má, h élsz te ecsém
remélem hazaérek mire erre jársz
OK ,ha P ladánynál járok csörgök ,h legyen időd beköszörülni azt az éretlen narancsodat !
nem is a faluba jártam
csörgj már rám ha erre jársz kb 1 felé érek haz délelőtt dolgom van
Persze, el vagy Te sZédülve ! Nincs is a falutokban 1000 km- nyi út! Ha othon pecózol holnap dugd ki a motorod morcos képét a 4esre, mert délben arra sétáltatom a Rózit, had cimbizzenek!
temeg eriggy má a topikodba
én ma 160 km toltam és az idén már 1026 km-nél járok
Úgy látom már mindenki kellőképpen be van sózva. Ez így jó. Akkor mihamarabb legyen Z találkozó.
Hali mindenkinek!

Már végre én is hazahoztam a paripát a téli pihenőről, hétvégén már meg kell egy kicsit járatni.
Jó gurulást mindenkinek!
Jaa a trailer eladó ha valakit érdekel.
Vót ma egy tekergésem a délutáni verőfényben Csepel-Gödöllő-Isaszeg-Budapest kanyargóson
plusz megvan a xenon is, csak be kő űtetnem, mint egy új szervet...szal igazán nem panaszkodhatom a mai napra
láttam sokan voltak kint, az idő roppant hálás volt!
Sztok .

Én is csak most értem haza / pedig úgy siettem / de már beborult nálunk /
de majd talán holnap vagy vasárnap addig is megyek leápolom a láncot
teflon le - aztán föl ... széles utat , mindenki vigyázzon magára.
AHmár egy kis gumi téma felmerült. Én a nyáraon cseréltem le őket ócsóbban, Michellin Pilot Sportra és bazi jónak érzem. Bár elég hamar kihül és viszonlyag soká melegszik fel.
Egyébként mikor megvettem egy hétre rá jött a cikk, hogy visszavannak hívva az első gumik, mert a tartós 240-et és afölött nem bírják és középen széthasadnak . Úgyhogy aki ilyen pályázós, az bizonyára észre megis tapasztalhatta .

Idén cserélni kell majd a hátsót, mert igaz két komponensű (közepén kemény oldalt puha), de a lóerőkkel ő sem bír el annyira. Azon gondolkodom, hogy hátra valami szélesebbet raknék mint 190. Mondjuk egy 200-ast, ha befér.
Szerintetek báFír?

.coRo

Nem semmi termést olvastam 3 nap kihagyás után, de azért az annak a nagy szünetnek nem örültem!

Énis mociznák már, ha nekem sem kéne szo-va is melózni..
Hi!
Nekem is ilyen vanfent és mindenki kételkedett benne, hogy milyen fékoNka szára van, de MEREM AJÁNLANI! Nekem megtette a hatását (sajnos kellett neki), úgyhogy betesztelve élesbe .
De bazi kevés, mert a dekli leér ennek ellenére, így valami fasza dekli védőt vagy bukócsövet is kell venni és akkor lehet karistolni bátran .

Egyetlen hátránya, hogy Drága! 50.000.- volt tavaj nyáron. Szerencsére én ajándékként kaptam anno a mocihoz a szalonba.

.coRo
Jahó...... húú...... és ejha !
Most értem haza hú....... de kur........ f@sza vóóóóót !
Szét égette a nap a retinámat , és vagy 150 km-re sikerült a kicske kis karika .
Vót benne M-7-es, M-6-os, olyan volt mint drogosnak a Columbiai nyaralás .
Naggyon-naggyon kelett már.

Gondokodtam, h meglátogatlak Midaskomám, de sajna dógom vót Budaörsön .
Yahama megvizuáta kis Z-t, aszonta minden nadszerű és én meg sajnálom lecseréni .
Olyan hülyén nézett rám a kereskedő, azsongya "most akarok cserényi vagy nem ?"
Mondok evileg akartam, de mán nem akarok .
Aszonta hülye vagyok /nem ezekkel a szavakkal/, én meg montam nem csak be vagyok szíva a napsütéstöl .
CSÁ FIGU
Én is. Én is. Ez jó vóóót!
Írigykedem én is! mennék én is motrokolni!