Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy ilyennel oldanám meg.
Aha!
Keresd Jelcsát!
Üdv! Van valakinek ötlete hol lehetne hozzájutni z750s alkatrészekhez? 2006os. Fejidom és lámpa érdekelne
X- bike korrekt trásulat én is innen tervezem venni majd a fém csöveket- ha egyszer oda jutok végre..
SziaPali!
Pedig nézegessed gyakrabban a netet, mert irányítom hozzád a sok pénzes vevőt!
Remélem te még bírod ezt a genya hideget?
Nekem már tele a t....öm.
Üdv!!!
Hali.Most olvasom csak,nem figyelgetem nagyon a netet.Még gyógyul elvileg.Tudod a fránya idő.Udv Pali.
Szia! Tudok segiteni!
Én innen vettem anno a fémfonatos fékcsöveket előre/hátra a 2007-s Z750-s motorhoz.
http://www.x-bike.hu/Goodridge...
Sziasztok.
Rendelt már valaki fémfékcsövet? Ha igen honnan érdemes és kb milyen árban mozog a kis zé hez? (2004)
Bontókban lenne érdemes körül nézni. Vagy kérdezd meg itt fórumon Jelcsát hátha van gyárija is.
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy 2008-as z750-hez hol lehet kapni gyári kipufogót???
Használt tökéletes, csak műszakira raknám fel mindíg!
Szia Pali!
Gurul már a spanodnak a Z750?
Üdv!
Szia.Van,ha érdekel 70-3179083.udv Pali
Hali!
érdekelne engem a motor!
Skripek Ákos / facebookon küldhetsz képet/
Előre is köszönöm!
Szia! Villahidat már szereztem. Féknyereg tartótok mennyiért lenne?
Köszi a segítséget
Pl. Tatabányán. 20-502-7869 Oszi a srác
Üdv
Üdv tagok!
Használ valaki a motorján féklámpa villogtatót? Több motoron is láttam már. Esetleg tapasztalatok? Hol tudnék ilyet beszerezni? Z750 '04-es. Köszi előre is
Sziasztok!
Z1000SX-et keresek,ha valaki tud jó árban.
Szia Nekünk van!
Oké, köszi a válaszokat mindenkinek a top box-szal kapcsolatban.
Szia, nekem FACO dobozaim vannak az 1000-hez. Az Intersparnal kicsit elszálltam a vásárlással, de bepakoltam... Szinültig és kb 16 kg volt benne. (6l tej, ásványvíz, üdítő, cukor, majonéz...stb...) Igaz, csak hazáig, 10-11km-t mentem, de meg sem rezdült. Ha használom, általában 6-8kg van benne, hosszabb távon is. Nem elírták, ez a saját védelmük, no, meg nem nagyon illik nagy súlyt vinni annyira hátul és magasan. Beleszól a motorozásba. Nyilván egészen más, pláne a 3 dobozzal és utassal...
Üdv
Köszönöm.
NGK CR9E