Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z750 08, meg tudnátok mondani a színkódot?
Ajajaj:( hasonlót hajtok mar régóta, csak nem 50ert vennék, erről lecsúsztam :(
A hűtő oldalára is van gyári takaró. Tettem rá idomot, ezért feleslegessé vált.
Ár: 1000ft.-
Csak eladó volt.:).
hello! Ez komoly? 10.000ft?? Papírból van? :) vagy mi a baja?
2004-2006 Z750-re van egy Egrus Karbon ovál dobom eladó összekötővel.
Ár:10.000ft
Érd:70/318-2151
Az enyemben 18 e van és valós. Mondjuk ez magyar es 2.tulajtol vettem. Szerintem a szokásos dolgokon kívül semmire. Baromi jó motor! Az enyém S modell, 160-170 egyenesen ülve nem gond. De mentem mar 220al 2 személlyel is, nem volt nagy para. Fogyasztásaim 5.2 5.4 5.8 , ilyeneket mértem,-mindig tele tankoltam- ennél több nem volt. Amit néztem mikor vettem-3 z750s közül választottam- gondoskodás nyomai látszanak-e?,fékek,lánc,kormány egyenes-e?. Kb.ezek.
Igen, 180/55 R17.
Sziasztok, valakinek tapasztalata a Dunlop Sportmax Roadsmart II gumiról?
Z750en a gyári hátsó 180/55 R17, ugye?
Koszi előre is.
Van új és bontottam%! adatlapomon elérsz!
Sziasztok! 08-as kis Z-nél üzemanyag ellátási problémáim akadtak. Lecserélném az AC pumpát, aztán nem tudom, hogy most vegyek egy gyárit, bontott/használtat vagy egy ilyet? Japán ez is, elvileg komolyabb mint a gyári.
Sziasztok

2004-2005-ös Z750 vásárlásnál mikre figyeljek? Néha látok 20-30e km-es kintről behozott hirdetést is olcsón, de gondolom ezek nem valós km-ek.
Yamahás, faszba már..
3x...
Látod, még a buzi telefon is kétszer küldte el..
Egy huhukis ezt úgyse érti. Valóban közben utána gondoltam nem te voltál, hanem vmi tagadás.
Amúgy szűnj meg, korán van még ehhez..
Egy huhukis ezt úgyse érti. Valóban közben utána gondoltam nem te voltál, hanem vmi tagadás.
Amúgy szűnj meg, korán van még ehhez..
Egy huhukis ezt úgyse érti. Valóban közben utána gondoltam nem te voltál, hanem vmi tagadás.
Amúgy szűnj meg, korán van még ehhez..
Nem rémlik, de ha Te mondod!?
Amúgy mi a különbség a Kawás, és a Kawa tulaj között!
Elkapkodtam a faridom vételt, ha nem vettem meg volna múlt héten a repedtet, igaz csak 3 centit volt berepedve, ami már megvan hegesztve, akkor a tiédet vettem volna meg. A blokk oldaldekni felett az véletlen nem egy lábtartó? Olyant nem látok újban, amin rajta lenne az plusz kis súly is, mint a gyárin. A munka hengerről nem adod el külön csak a fékkart? Első sorban gyári cuccokat vadászok, csak azért érdeklődök. :)
Kawás , hülye t9..
Kásás te sohasem leszel, maximum Kawasaki tulajdonos. Már leírtad mennyire számít neked egy márka, úgyhogy csak maradjunk a Kawasakit birtokló személynél..
Van pár alkatrész ami eladósorba került.
Ha érdekel valakit?
Nekem is ugyanez van (igaz nem kawán), nagyon masszív, megéri az árát!

Tegnapi Intermot-ot néztétek? A nagy Z-k végre megkapták a hozzájuk illő műszerezettséget (fokozatkijelző, külső hőmérő, nem is akármilyen váltófény...stb)

Már "csak" az árát várom, könnyen lehet hamarosan én is kawás leszek (fisi nagy örömére)
http://bikeparts.hu/termekeink...

Nekem is ez a gomba van fent! Én Szombathelyen rendeltm!