Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használd a keresőt van róla kép, minden leírva!
az ülés alatt, a kerékfelöl kis lyuk kulcs bele és nyit.
Figu
Kulcsával. alulról. Alánézel, rájössz :)
Sziasztok! A mai napon vettem egy 2006 z750 motort. Érdekelne, hogy a hátsó ülést hogyan tudom leszedni?
Elvileg a sorozatszámok alapján stimmelhet.
Első sárvédőre gondolok. :)
Üdv!
Z750 2006-os sárvédő azonos lehet a 2007-el, nem tudja valaki?
Hello. Van Egy zxr750-em is,nem mondhatom , hogy arról ültem át, de van hasonlításom. A z750 (bár az enyem 2005) egy nagyon konnyen kezelhető, élhető, használható, erős motor. Nekem olyan könnyű mint egy bicikli, főleg a zxr után.
Én Sv650 n ről ültem át. A súlya csak tologatás során érződik szerintem. Városban döntögetni nagyon könnyű. Ja meg inkább ott érződik, hogy ha egy hasonló erejű de könnyebb motorhoz hasonlítod.
Mindenképp próbálj ki egyet hogy megtudd egyáltalán nézegesd e a hirdetéseket.
Sziasztok,
FZ6N és egy S2R 1000 után szeretnék ismét motort venni. 2007-es Z750 Kawasaki is képben van. A kezelhetőségét tekintve mennyire érződik rajta az a +15 - 20 kg a kategóriához képest? Köszönöm a válaszokat. XJ6N-en gondolkozok még és Street Triple is esélyes lehet ( 168 kg :O ) A Yamaha kicsit olcsónak hat, főleg a futómű. A Street Triple kínálat pedig itthon nagyon vékony. Azt olvastam, hogy a blokk nagyon bírja. Milyen a gép a hétköznapi használat során? Privátban is jöhetnek vélemények :) Köszönöm
Angolt tudok küldeni ha érdekel. Bár azt biztos találtál a neten.
sziasztok! z750 2012 hez van valakinek magyar kezelési könyve????
sziasztok! vettem egy 2012 es z750 et de sajna nincs hozzá kezelési utmutató!valakinek van esetleg magyar???? köszönöm
Szamla? :) De beszelek vele, addig meg vágok egyet rá vmi lemezbol..
Van számlád a gumistól? Első körben vele beszélnék.
Sziasztok! A kedves gumis utan elhagytam ezt a villazáró izét. Sík ideg vagyok. 7800Ft plusz 800 a csavarok. Tud vki ilyet?
Köszönöm srácok mindenkinek.
Speedo mennyi lenne???
Helló. Valakinek van Z750 alkatrésze? Injektorhoz a képen látható dolog érdekelne. 2005-ös a motorom. Vagy esetleg tipp, hogy lehet kipucolni? Mert nem zár rendesen.
Szia!

Tudok segiteni adatlap!
Ebay.
Sziasztok!

Eladók az alábbiak:
Z 750 07' Pipercross sportszűrő olajozva
Z 750 0,7- Titax fék-kuplung karok,
Zx 6 kerék+tengely
Zx 6 teleszkópok,
Zx 6 nissin radiális fékek,
Zx 6 Hátsó rugóstag,
Spedohealler(pontos sebességet beállító elektronika),
MRA Plexi állítható szélterelővel (fúrni kell vagy csinálsz neki konzolt)
Üdv: Sanyi
Ok...köszi ő tudna adni de 3 f.szinű es az egyik oldal húzott. Nem kifejezetten ilyenre gondoltam.
De már fel homályosítottak h.bontóbol sokkal jobbra ne számítsak....gondolkodom.
Köszi Ő szintén zenész,nem tudott segíteni.
Már bekopogtam de semmi....a neten található ismertebb bontók is elhajtottak,nehezebb lessz mint gondoltam.