Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Pénteken megy Egerbe a sarác ! Ha van időd lemérnéd a bemenenti átmérőt? Köszi
Zx6 2007" alumínium színű, fekete radiális nissin fékek, ezüst kerék.
Adatlapon talász képet oldalról, ott látni mindent.
30/2605048
Helló
Köszi. Melyik modellből van a teló? Arany? mert én feketét szeretnék. Ha adsz egy telefonszámot felhívlak ha nem gond kérdeznék ezt azt.
Köszi
Helló
Nekem kicsit instabil nagyobb tempónál a gép, most nem tudom hogy egy rugószett segítene e plusz kormánylengéscsillapító, vagy csak az olaj fáradt már nem tudom. meg persze a fék ami lehetne jobb. Azt gondolom egy masszívabb villa csak jobb lehet. Amúgy meg nem olyan rossz, fasza a gép, csípem, csak mindig jár az agya a parasztnak.
Szia!
Megéri beinvesztálni! Én megcsináltam nagyon jó volt, de eladásnál kivettem, mert nem akart semmi extrát a vásárló.
Ha érdekel még megvan a teló, radiális fékek, kerék, tengely.
Üdv: Sanyi
DUNLOP ROADSMART III -al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Ő lenne az!
Ha valakit érdekelne, lenne egy nagyon keveset futott, z750 kipufogódobom
hali
szerintem sok mindent nem tudsz meg belőle, van itt forumtárs aki 80 - 100 ezer körül ment a Z-vel 750, 1000 is van,
túrázott vele, hibátlanul működnek a paripák most is, de láttam a Kawa találkozón pár hónapos 1500 km-es Z 1000-et amit a disznó szállító hozott le a H ringről szarrá törve, tiltásig forgatva,
egy tanács ami az én véleményem, tapasztalaton alapul (és rögtön jelzem is nem érdekel ellen vélemény) van ismerősöm aki még mindig ezt csinálja!
a külföldről behozott motorok zöme törött vagy pörgetett órás motor,
az itthoniak órájával nem nagyon lehet trükközni mert minden vizsgán fényképezik és nyilvántartják a km állást,
illetve az első tulajos itthon forgalomba helyezett motoron a haverom beleíratta a szerződésbe az eladó felelősségét a km-re
ü Figu
Köszönöm akkor utána járok majd. Nagyjából azért látni fogom üzemórából is talán egy 80-90-es átlaggal számolva.
Sajnos nem. De szerintem nem túl mérvadó a dolog mert csak azt látod mennyit járt a motor de ugye az nem derül ki belőle, hogy csak egy helyben járt vagy csapatták neki.
KÖSZÖNÖM majd hívlak.
Én az S be a wilbers progresszív szettet tetettem bele, szerintem nagyon jó, mondjuk én inkább túrás vagyok.
Helló
Biztos van itt valaki aki cserélte már a kis z-ben az első telót USD-re. Az érdekelne hogy megéri invesztálni bele vagy inkább a gyári és mondjuk progresszív rugó. Ja meg érdekelne egy villacsere kb.-s ára is ha nem titok. Én a 750R telóit/fékjeit gondoltam.
Köszi
Érdekességből nem emlékszel a km : üzemóra arányra?
Igen az üzemórát ki lehet olvasni, mutatta is a szervizes amikor rákérdeztem a dologra az én vasamnál.
Nekem 2008-as 1000-s van. Nagyon jó, nekem hibátlanul működik. Ha akarod, tfonon beszélhetünk. 20-946-22:::15. Üdv
Azt hiszem kmt nem , de üzemórát ki lehet olvasni! Nekem ezt mondták a kawasaki szervízben.
Szia. Írtam uzenetet itt. Kis idő kell míg megjelenik. Köszi
Szia jimmy1!
Ismét van egy korrekt EGRUS dobom eladó, ha gondolod.
Addig nem teszek fel képet és hirdetést sem ameddig nem jelzel vissza.
Sziasztok
Régebbi Z-ből ki lehet valahogy olvasni, hogy tekerve volt-e, és mennyiről a km óra?
Ha nem, akkor mik az árulkodó jelek, hogy nem 20k km van benne?
Sziasztok. segitségetek kérem. 2010 féle z1000 vásárláson gondolkodom. kinek mi a véleménye tapasztala, menettulajdonsága,hibái,stb. mire figyeljek vásárláskor? köszönöm előre is.
Az nem a Triumph?!
Hát nem éppen, de mindegy.
Azért ez nem olyan egyszerű.
Átkell érezned a -túrán megáll-tréler hazahoz-legjobb szerelő kéthétig- életérzést, azután kezdhetsz gondolkodni, hogy igazi kawás legyél-e.
Amíg ez nincs, max csak huhukis lehetsz, aki semmit sem ért.
Ja nem, zongorás.